Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jakie cechy osobowości facetów są dla Was najważniejsze?


Gość rotten soul

5 NAJBARDZEJ POŻĄDANYCH PRZEZ CIEBIE CECH OSOBOWOŚCI MĘŻCZYZNY:  

77 użytkowników zagłosowało

  1. 1. 5 NAJBARDZEJ POŻĄDANYCH PRZEZ CIEBIE CECH OSOBOWOŚCI MĘŻCZYZNY:

    • - Troskliwość
      56
    • - Wrażliwość
      28
    • - Szarmanckość
      7
    • - Zaradność
      59
    • - Zamożność
      6
    • - Poczucie humoru
      53
    • - Inteligencja
      71
    • - Towarzyskość
      8
    • - Stanowczość
      11
    • - Brutalność
      4
    • - Wulgarność
      2
    • - Łagodność
      12
    • - Opanowanie
      37
    • - Uczynność
      4
    • - Szczodrość
      3
    • - Cwaniactwo
      3
    • - Pracowitość
      29
    • - Bycie prorodzinnym
      8
    • - Oszczędność
      6
    • - Ambicja
      26


Rekomendowane odpowiedzi

pierwsza cecha i dla mnie najważniejsza: SZCZEROŚĆ (tak żebym czuła po porostu że moge mu ufać)

dalej: troskliwość, pracowitość, zaradność, inteligencja

 

z powodu dodanej cechy zaznaczam tyko 4 w ankiecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal nie mam pojecia czym sie kieruja 18-stolatki, czy inne dziewczyny w granicach mojego wieku :P

 

Przeciez to proste... wygladem

No i pozycją w grupie rówieśniczej, Ci dominatorzy czy nawet tylko imprezowicze, dusze towarzyskie w tym wieku mają sporą przewagę nad spokojnymi, nieśmiałymi chłopakami którzy nie koniecznie muszą gorzej wyglądać.

Czyli tzw. lansiarze. To jedno słowo opisuje wymaganego faceta przez przynajmniej 90% nastolatek. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, ej, kiedyś też byli modni chłopcy ubierający się w damskie spodnie i znający się bardziej na modzie, kosmetykach i butach od dziewczyn? Myślałam, że to jakiś nowy wymysł :D

nie, za moich młodych lat modni byli łysi pakerzy w dresach w butach nike,adidas( technika, zawodówki) albo długowłosi metale w glanach (liceum) dezodorant najlepiej marki adidas to był jedyny kosmetyk używany przez chłopaków.

a faceci w tym wieku chcieliby miec co najmniej miss polonia..moze byc pusta i glupia byleby koledzy zazdroscili

;) facetom to zostaje chyba do końca życia no może wymagania odnośnie wyglądu nieco maleją zwłaszcza tym co się nie dorobili zbytnio.

A dziewczyny z wiekiem przystojniaków, imprezowiczów zamieniają często na takich co zapewnił im by bezpieczeństwo, troskę i byt finansowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie niby te 18stki kieruja sie jeszcze wygladem, jak tu sugerujecie. Jednakze paradoksalnie zauwazylem, ze idac ulica przykuwam wzrok starszych od siebie kobiet, nie rowiesniczek. Ale jednak mam swiadomosc, ze jestem zbyt gowniazerski, zeby zadawac sie ze starszymi kobietami, co przyznam z pokora ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anonus, ja tez jestem dla Ciebie tą starszą i powiem Ci ze tez zaiwesze oko nie raz jak kogos mijam przystojniaka na ulicy, ale to nie oznacza ze od razu gotowa bylabym z nim isc na calosc... wy mężczyźni też lubicie cieszyć oko, w tym my kobiety się raczej nie różnimy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ania_taka, nie o to mi chodzilo. Mialem na mysli to, ze rowiesniczki raczej prawie w ogole lub rzaadko zwracaja na mnie uwage na ulicy, ale starsze kobiety i owszem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stanowczość, bo np. podoba mi się kiedy mężczyzna stawia wyraźne granice i nie nagina ich pod wpływem innych osób, nie lubię jak pozwala sobie "wejść na głowę", lubię kiedy zdecydowanie broni swojego zdania - nie krzykiem czy agresją ale siłą argumentacji dlatego zaznaczyłam też opanowanie. Poczucie humoru - tak, owszem ale podobne do mojego.

Troskliwość bo chcę, żeby obchodziło go jak się czuję, jaki mam nastrój, czy dzień dobrze mi upłynął, czy potrzebuję pomocy. Chcę też żeby umiał odnaleźć się w rozmowie, był sprawny umysłowo, umiejętnie korzystał z wiedzy etc. dlatego inteligencja.

Szkoda, że można wklikać tylko 5 cech :)

 

Najbardziej w świecie nie lubię cwaniaków, plażowych gierojów i "samców alfa".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ania_taka

pierwsza cecha i dla mnie najważniejsza: SZCZEROŚĆ

Kolejny błąd ankiety. Zbyt szybko ją napisałem. Jak mogłem pominąć taką cechę? :shock:

ale to nie oznacza ze od razu gotowa bylabym z nim isc na calosc

Ale tak na pół gwizdka to czemu nie, co? Albo trochę później :mrgreen:

 

anna.anakaia

był sprawny umysłowo

:P Niezły wymóg. Nie za dużo od nas oczekujesz :?:;)

plażowych gierojów

Co to za typy? Na plaży nie bywam, to nie wiem.

Szkoda, że można wklikać tylko 5 cech :)

Specjalnie tak ustawiłem, żeby wybrać tylko te najbardziej wiodące cechy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ania_taka, nie o to mi chodzilo. Mialem na mysli to, ze rowiesniczki raczej prawie w ogole lub rzaadko zwracaja na mnie uwage na ulicy, ale starsze kobiety i owszem.

 

to się ciesz i korzystaj pukiś wolny :P od starszych możesz się w sumie pewnie czegoś nauczyć hehe

 

-- 30 lip 2013, 08:41 --

 

ania_taka
ale to nie oznacza ze od razu gotowa bylabym z nim isc na calosc

Ale tak na pół gwizdka to czemu nie, co? Albo trochę później :mrgreen:

 

jeżeli mowa tylko o seksie i byłabym wolna to tak, masz racje, czemu nie. Skoro pociągałby mnie fizycznie. Jednak jeżeli mówimy o związku to wygląd ma dla mnie już mniejsze znaczenie, dużo mniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując dotychczasowe wyniki to kobietom podoba się najbardziej troskliwy inteligent z poczuciem humoru który jest do tego zaradny i opanowany. ;) Z tych 5 czołowych cech najlepiej mi wychodzi opanowanie a najgorzej zaradność reszta chyba przeciętna bez rewelacji, a to czy jestem troskliwy to nie wypróbowałem tego. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja moze wypisze 5 cech ktorych nie zaznaczylam a ktore sa dla mnie wazne:

- odwaga polaczona z odpowiedzialnoscia bo facet w pewnym sensie powinien byc podpora

- dojrzalosc bo wieczne dzieci nie sprawdzaja sie w zwiazku

- cierpliwosc bo przy mnie kazdy jej potrzebuje

- ogolne ogarniecie bo musze miec pewnosc ze nie bedzie uciekal od problemow i zawsze moge na nim polegac

- umiejetnosc prowadzenia dialogu bo to najwazniejsze. nie wyobrazam sobie byc z kims z kim nie potrafie [badz nie lubie] rozmawiac.

(te propozycje z ankiety sa rowniez ciekawe ale na ich temat i tak juz duzo zostalo powiedziane)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe że tylko jedna osoba zaznaczyła 'prorodzinność' i pewnie to carlos był :P

 

uczynność i łagodność też nie są w cenie a to cechy skolei które naprzykład ja bym widział u swojej potencjalnej partnerki

 

troskliwość,poczucie humoru,inteligencja to można podsumować:głaszcz mnie,baw mnie ;)

 

Ja zaznaczyłam łagodność u swojego partnera, chyba tylko ja ;) Jestem nietypowa w swoich upodobaniach wśród reszty forumowiczek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to się ciesz i korzystaj pukiś wolny :P od starszych możesz się w sumie pewnie czegoś nauczyć hehe

Nie naucze sie niczego, bo nie wchodze w jakies blizsze relacje ze starszymi kobietami. Za gowniarz jestem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×