Skocz do zawartości
Nerwica.com

Na co najbardziej zwracasz uwagę w wyglądzie faceta?


Gość rotten soul

5 CECH WYGLĄDU MĘŻCZYZNY DO KTÓRYCH PRZYWIĄZUJESZ NAJWIĘKSZĄ WAGĘ:  

391 użytkowników zagłosowało

  1. 1. 5 CECH WYGLĄDU MĘŻCZYZNY DO KTÓRYCH PRZYWIĄZUJESZ NAJWIĘKSZĄ WAGĘ:

    • - Wzrost
      41
    • - Oczy
      49
    • - Włosy
      29
    • - Ramiona
      16
    • - Dłonie
      28
    • - Nogi
      2
    • - Tyłek
      17
    • - Penis
      10
    • - Tors
      8
    • - Uśmiech (usta,zęby)
      39
    • - Twarz (ogólnie)
      57
    • - Plecy
      3
    • - Brzuch
      13
    • - Stopy
      4
    • - Sposób chodzenia
      11
    • - Ubiór
      36
    • - Skóra (cera, karnacja)
      11
    • - Tatuaże
      8
    • - Piercing
      2
    • - Blizny
      7


Rekomendowane odpowiedzi

Dla kobiet ZAPACH ( ten w pocie przede wszystkim ) faceta jest najważniejszy . Fizycznie facet może się podobać , być pociągający ,ale to nie to glownie decyduje czy kobieta rozłoży przed nim kolana. Zapach , feromony i możecie sobie tu mówić o tęgich owlosionych klatach ,,, i tak będziecie zdeterminowane zapachem faceta. Potem jak już to zajarzy w ruch idzie inteligencja faceta , przede wszystkim gadulec , zdodnie z zasadą " przez uszko do łożka" .

My faceci jesteśmy wzrokowcami. Konsekwencje tego niech każdy sobie sam wyobrazi ( jak umie).

Jednak często mnie zastanawia to , czy te internetowe podniety maja rację bytu ( bez zapachu a , jedynie ze zdjęć)i na ile to sie może sprawdzić przy pierwszym spotkaniu w realu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaznaczyłam początkowo prawie wszystkie opcje. Bo ja patrzę na całokształt. Ale musiałam wybrać kilka.

No i tak trochę odpowiadając Kalebx3, rzeczywiście po zdjęciach można niewiele stwierdzić. Nawet jeśli chodzi o zwykłe lubienie kogoś, czasem poznanie tej osoby zmienia tak wiele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, feromony męskie jak najbardziej działają na kobiety, tak jak damskie na facetów. Ale te feromony jak sam stwierdziłeś, mogą tylko prowadzic do łóżka. W prawdziwym związku nie tylko o to chodzi. I tak na prawdę, te rozmowy czy na formu, czy na chatach pozwalają sie poznać, najpierw dowiedziec się czegoś więcej o drugiej osobie, zamiast najpierw sprawdzic czy jest dobra/y w łóżku.

Sądze że prędzej para która zaczęła od łóżka może się rozgonic niz ta, która najpierw poznała się inaczej, swoje zainteresowania, pasje, wady, problemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anonus,

Mushroom, słusznie zauważył, to nie dobrze.

To jak już będziesz golił pachy i klatę, to zahacz o to nieszczęsne krocze i też je ogól. I umyj, żeby nie waliło. :mrgreen:

 

Widzę, że któraś z Pań wybrała blizny, nie spodziewałem się, że w ogóle ktoś to zaznaczy. Do końca nie wiem czy, zostało to zakreślone, bo lubicie jakieś blizny u facetów, bo dodają im męskości czy zwracacie uwagę, żeby ich nie było. Do wszystkich facetów, którzy mają krzywe bądź krótkie nogi: nie przejmujcie się, najnowsze badania mówią, że jest to nieważne dla większości kobiet ;) . Z tego co widać najważniejsza poczciwa i niebrzydka gęba, maślany wzrok i w miarę niepoobgryzane paznokcie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i tak trochę odpowiadając Kalebx3, rzeczywiście po zdjęciach można niewiele stwierdzić. Nawet jeśli chodzi o zwykłe lubienie kogoś, czasem poznanie tej osoby zmienia tak wiele.

 

Dla faceta bynajmniej zdjęcia sa podstawą , najlepiej skąpo ubranej dziewczyny ;) , zresztamoże być i naga , nie zaszkodzi. A dla kobiet nie wiem na ile to i jak bardzo ma znaczenie. Wiadomo ,że szanse rosna jak się jest przystojnym i bogatym ,w dodatku ze sprzetem jak James Bond i możliwościami nie do przecenienie . No ale zdarzają się takie kurduple ,brzydcy , biedni ( acz wydagani) w dodatku małomądrzy , a dziewczynę maja w miarę nawet ładne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom, rotten soul, hahahaha, nie to mialem na mysli, ale sprawdze, momencik! , hej! z kroczem jest OK! :mrgreen:

 

-- 29 lip 2013, 21:22 --

 

rotten soul, a, i pachy gole :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, slusznie zauwazyles.. zapach jest bardzo wazny. Łacznie z zapachem wydzielin. Nie wiem dlaczego zapach np. spermy jest u jednego faceta odrzucajacy a u drugiego podniecajacy. Pewnie jak mowisz chodzi o feromony

 

-- 29 lip 2013, 21:24 --

 

Ale te feromony jak sam stwierdziłeś, mogą tylko prowadzic do łóżka. W prawdziwym związku nie tylko o to chodzi

ale jednak jest istotne.. nie bedzie zwiazku z kims kto ma swietne wnetrze a fizycznie nas odrzuca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak na prawdę, te rozmowy czy na formu, czy na chatach pozwalają sie poznać, najpierw dowiedziec się czegoś więcej o drugiej osobie

Uwierz mi jakbym miał coś takiego teraz robić,chyba bym odpadł z gry. Wolałbym poznać jakąś dziolchę ( mam żonę) na ulicy niz całe to szmuglowanie siebie . Jak widze moja siorę jak na tych czatach rozmowy wieczne prowadzi,,, zbiera mnie na wymioty. Co tydzień inny gutek ,a spotka się z jakim raz na miesiąc . Chyba juz to polubiła ,sztuka dla sztuki.

Wolę zapach kobiety na ulicy ... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, no ja też ogólnie wolę poznawać osobiscie, ale te czasty tak szybko do przodu ruszają... ze wkrótce poznawainie sie tylko przez internet stanie sie codzienościa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ze wkrótce poznawainie sie tylko przez internet stanie sie codzienościa...

Tak , już teraz to nezły biznes . Co za bezduszne czasy, komputerowo wybrani sobie ,,,ona ceni sobie( szuka) wysokiego kulturystę o duszy golębia i anioła , On szczupłą ,z szerokimi biodrami ,itd zaraz program komputerowy was połączy, poczekajcie to zajmnie tylko chwile ,wszak nie macie za duzo czassssu ,,,na życie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ze wkrótce poznawainie sie tylko przez internet stanie sie codzienościa...

Tak , już teraz to nezły biznes . Co za bezduszne czasy, komputerowo wybrani sobie ,,,ona ceni sobie( szuka) wysokiego kulturystę o duszy golębia i anioła , On szczupłą ,z szerokimi biodrami ,itd zaraz program komputerowy was połączy, poczekajcie to zajmnie tylko chwile ,wszak nie macie za duzo czassssu ,,,na życie

 

noooo i do tego jeszcze dzieci będa wybierać jak mają wyglądac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i tak trochę odpowiadając Kalebx3, rzeczywiście po zdjęciach można niewiele stwierdzić. Nawet jeśli chodzi o zwykłe lubienie kogoś, czasem poznanie tej osoby zmienia tak wiele.

 

Dla faceta bynajmniej zdjęcia sa podstawą , najlepiej skąpo ubranej dziewczyny ;) , zresztamoże być i naga , nie zaszkodzi. A dla kobiet nie wiem na ile to i jak bardzo ma znaczenie. Wiadomo ,że szanse rosna jak się jest przystojnym i bogatym ,w dodatku ze sprzetem jak James Bond i możliwościami nie do przecenienie . No ale zdarzają się takie kurduple ,brzydcy , biedni ( acz wydagani) w dodatku małomądrzy , a dziewczynę maja w miarę nawet ładne.

Dla kobiet zdjecie mężczyzny również ma znaczenie , z kolei zależność typu on ładny a ona przeciętna też jest dość częstym zjawiskiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla kobiet zdjecie mężczyzny również ma znaczenie

No tak , racja. Czasem jednak zdjęcie to nie człowiek w okazalości. Nie mówię juz o takich " amantach " ,co dają nie swoje zdjęcia ( tylko przystaojego kolegi ) ,a potem na pierwszych spotkaniach palą głupa. Piszę o tym , bo akurat przypomniało mi sie ,że ktoś coś kiedyś tego typu przeżył. W dodatku może się zdarzyć ,że ta sama osoba może na zdjęciu byc pociągająca ,a na drugim brzydka . Mówię tak na podstawie swoich własnych dośwuiadczeń . a i inna psrawa , każdy chyba daje swoje najlepsze fotki , te gorsze chowa głęboko w trzydżwiowej szafie na klucz ,,,,nie jesteśmy modelami , nie mamy wypchanych portfelii , a samochody ? dziś złapałem gumę w samochodzie ,,, ot gościu z pleyboya :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dodatku może się zdarzyć ,że ta sama osoba może na zdjęciu byc pociągająca ,a na drugim brzydka . Mówię tak na podstawie swoich własnych dośwuiadczeń . a i inna psrawa , każdy chyba daje swoje najlepsze fotki , te gorsze chowa głęboko w trzydżwiowej szafie na klucz

Jest dokładnie tak jak mówisz. "Obiektywność" obrazu fotograficznego to tylko złudzenie. Tak naprawdę zdjęcie może przekłamywać cechy fizyczne przedstawionej osoby tak samo jak malarski portret. I do tego nie trzeba wcale photoshopa i tym podobnych "ulepszaczy".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3

że ta sama osoba może na zdjęciu byc pociągająca ,a na drugim brzydka

Prawda. Wyciągnąłem takie same wnioski przeglądając zdjęcia forumowiczów. Na jednym dziewczyna podobała mi się bardzo, ana drugim w ogóle jej nie poznawałem i cała wcześniejsza uroda, którą w Niej widziałem gdzieś ulatywała.

każdy chyba daje swoje najlepsze fotki , te gorsze chowa głęboko w trzydżwiowej szafie na klucz

Nie wiem czy każdy, ale jak tak właśnie ze swoimi zrobiłem. Tak w ogóle nie znoszę być fotografowany ani filmowany, bo czuję się wtedy strasznie niepewnie i sztucznie. Oglądanie nagrań i zdjęć ze swoją osobą to już w ogóle tortura , szczególnie gdy jestem na nich ukazany z tych stron, których zazwyczaj siebie nie widzę (z tyłu, z boku). Te zdjęcia, które dałem tutaj wybierałem chyba ze 2 godziny z 50 innych, które zrobiłem specjalnie na tą okazję. Ostatecznie wybrałem te, które mi się najmniej nie podobały. Reszta zniknęła w czeluściach systemowego kosza bezpowrotnie.

 

Candy14

Też dałem zdjęcia tylko mojej facjaty, ale nie na pewno nie będę tak zaskakujący jak tam pani z tego zdjęcia. Po za tym on wygląda mi (nie znam sie na tym zupełnie) na ewidentny fotomontaż. Głowa jest jakaś tak przyklejona, albo mi się wydaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się dziwię, że tylko 3 osoby poza mną zaznaczyły ramiona, a przecież tam są te.. no, mięśnie. Ładnie umięśnione ramiona są fajne.
zgadza się, ramiona są bardzo ważne w sylwetce mężczyzny, działają na zmysły :105:

 

no fakt, w ramionach mężczyzny kobieta powinna czuć się bezpiecznie - ale dla mnie nie musi on byc napakowany - po prostu normalny chłop :)

 

-- 30 lip 2013, 13:10 --

 

psyche., no powiem szczerze taki kaloryfer na brzuszku to straaaasznie fajnie wygląda na fotkach, ale jak to jest sie do takiego Pana przytulic to nie wiem, bo mój to właśnie misiowaty i z brzuchem piwnym :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się dziwię, że tylko 3 osoby poza mną zaznaczyły ramiona, a przecież tam są te.. no, mięśnie. Ładnie umięśnione ramiona są fajne.
zgadza się, ramiona są bardzo ważne w sylwetce mężczyzny, działają na zmysły :105:

Chyba zacznę pakować :mrgreen:

Nie czyń tego. Leżeć na twardych mięsniach to nic przyjemnego podejrzewam. Mięsnie ładnie wygladają tylko w internecie na fotkach

 

-- 30 lip 2013, 13:15 --

 

ania_taka, wykasowałam post i wkleiłam a Ty odpowiedziałaś fajnie wyszło :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×