Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Olsztyn]


Gość tomasz

Rekomendowane odpowiedzi

Synsa, ja korzystam i jak dla mnie jest ok. Niedawno otworzyli tam ośrodek dzienny leczenia nerwic i zab osobowości.

Chodzę do Dr Kirpszy, wcześniej miałam styczność z Dwiema Psychoterapeutkami : Panią Niczyperowicz i Czaplińską. Zdecydowanie bardziej pierwsza przypadła mi do gustu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoja_Cisza, spotkanie? Troche nas przymalo. A ze zapytam: po ile macie lat? Bo nie wiem, czy ze swoim wiekiem rownym 18 pasowalbym do was na takim spotkaniu :P .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesien to czas najwiekszych dolow i zmartwien. Wlasnie w ta pore roku zlapalem nerwice natrectw :P

 

-- 29 lip 2013, 22:48 --

 

No i czuje sie troche jak gowniarz przy was :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoja_Cisza, ale jeszcze w tym wieku robia roznice te 4 lata :P . No ale zawsze jakies spotkanie mozna wykminic. Boje sie tylko, ze wlasnie z powodu tych 4 lat roznicy nie potrafilibysmy za bardzo zlapac jezyka :P .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoja_Cisza, byc moze. Ja mam po prostu taki umysl, ktory lubi poanalizowac i przed takim spotkaniem zapewne bede analizowal miliony razy czy uda sie dogadac czy nie a w efekcie pojde tam przelekniony z bolem glowy od przemyslen, no ale moze sie otworze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×