Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zlot 15-18 sierpnia 2013 r. Arturówek (Łódź)


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

Candy14, kusicie, kusicie :D W środę dam znać. ;)

 

-- 29 lip 2013, 16:37 --

 

A macie jakieś zamówienia co do filmów lub muzyki? Mogę pościągać. Jakbym jechała to swojego lapcia tez biorę. Mam program do karaoke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom, tzn. co :bezradny: Mam sporą kolekcję najnowszych bajek. Kurdowie polecam.

 

-- 29 lip 2013, 16:54 --

 

Na pewno przywiozłabym zapas papierosów jakby komuś brakło. Tak to nie mam pomysłów bym mogła się na coś przydać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rebelia,

Z tego co wiem jest tylko jedna linia autobusowa, ale nie sprawdzałem czy czegoś nie zmienili przez remonty. Zawsze najlepiej dowiedzieć się tego w łódzkim MPK. Zadzwoń po prostu.

 

Linia 56

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buka,

Akurat myślałem o zgoła innej reakcji. Na to słowo akurat jestem bardzo wyczulony, pewnie dla tego, że się sam za takiego uważam, ale paradoksalnie nienawidzę wręcz, jak ktoś się do mnie tak zwraca. Teraz chyba będzie wszytko jasne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też to zauważyłem,jak ktoś pisze jaki jest głupi i beznadziejny to ok,ale spróbuj tylko to potwierdzić to wydrapie oczy:P

ale to dobrze,zdrowa postawa,gorzej jakby ktoś taki z ochotą to potwierdził.

a w szkole ja zawsze byłem frajerem,tym innym,nieprzystosowanym,do gnojenia także coś o tym wiem-może faktycznie nie powinienem używać tego słowa które tyle razy słyszałem pod swoim adresem,nawet w żartach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też to zauważyłem,jak ktoś pisze jaki jest głupi i beznadziejny to ok,ale spróbuj tylko to potwierdzić to wydrapie oczy:P

ale to dobrze,zdrowa postawa,gorzej jakby ktoś taki z ochotą to potwierdził.

a w szkole ja zawsze byłem frajerem,tym innym,nieprzystosowanym,do gnojenia także coś o tym wiem-może faktycznie nie powinienem używać tego słowa które tyle razy słyszałem pod swoim adresem,nawet w żartach

 

Apropo gnojenia w szkole ,miałam tą "przyjemność " doświadczyć.

Fajnie obrazuje to film "Pagnienie Milosci " meksykańskiej produkcji, takie sytuacje jakie się dzieją w murach wielu szkół . Najlepsze jest zakończenie . Bardzo polecam ten dość trudny ,żeby nie powiedzieć nieco drastyczny film.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×