Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

A jak to się robi?

 

nie podam ci przepisu. Ale podpowiem, że najpierw trzeba mieć chęć, żeby cokolwiek zmienić.

 

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 2:52 pm ]

.....łaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa......BUUUU..świruję.

 

ja już ześwirowałam. Odleciałam w kosmos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cała się trzęsę... Aaa!!!

 

Tekla nie panikuj , sluchaj ty wcale nie trzesiesz sie ty chcesz zwrocic na siebie uwage , wiem to bo troszeczke cie znam i mam wrazenie ze tobie brakuje osoby ktora sie nad toba zlituje , nie mowie tego zeby cie zezloscic ale twoje wypowiedzi sklaniaja mnie do tego! Ty bardzo chcesz zyc i sory ale mam wrazenie ze po prostu szukasz osob ktore sie nad toba zlituja , owszem wszyscy ci tu wspolczuja ale nie dramatyzuj kochana. Pogadamy sobie na gg znow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To straszne czuć że pragnie się końca,śmierci...odpoczynku.Znam to aż za dobrze.Takie myśli doprowadziły mnie prawie do grobu-a teraz?z perspektywy jakiegoś czasu jestem szczęśliwa że żyje.A było tak źle,fatalne-wegetacja jak roślina.Dlatego dziewczyny nie poddawajcie się.Wiem że w tym momencie ciężko jest myśleć pozytywnie,o tym że będzie dobrze-ale będzie.Nie ma innej obcji.Nie warto niszczyć sobie życia w taki sposób.Tyle przed wami-tobą ERICABA,TEKLA....Zaufajcie sobie:)Życie jest takie piękne i tyle przed wami...Dla kilku pięknych chwil warto żyć,cierpieć...

Doceniam to że żyje...paradoksalne teraz jak pragnę być,trwać jestem chora:(a tak nie doceniałąm tego że byłam zdrowa fizycznie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myśli samobujcze to nic przyjemnego dla osoby która takowe ma, a co dopiero jak już spróbuje popełnić samobujstwo. Byłem swego czasu przy takiej próbie (na szczęście nie udanej), bo zrobiła to najbliższa mi osoba i wtedy coś we mnie pękło... Sam nie wiem co takiego, wiem tylko tyle że do dziś nie mogę się z tego otrząsnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAKANTI masz racje.Wtedy gdy próbowałąm to zrobić byłam egoistką-nie pomyślałam o tych którzy są bliscy.Pamiętam przerażonego mojego chłopaka jak zaczęłam się dusić...To musiało być straszne-i takie było,zarówno dla mnie jak i dla niego.Teraz to wiem -wtedy,niestety było mi wszystko jedno.

Gdyby np zrobił to ON nie wiem jak bym sobie z tym poradziła...Nie wyobrażam sobie tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem przygnębiony, bo ludzie zdrowi żyją na wyższym poziomie materialnym ode mnie i więcej mogą robić.

To jest k*wa niesprawiedliwe :( !

 

No dodatek czuję się przez nich nierozumiany. Wymyślają, że mi się nie chce, itd. :evil:

 

Normalnie rzucić ich lwom na pożarcie :evil: !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem przygnębiony, bo ludzie zdrowi żyją na wyższym poziomie materialnym ode mnie i więcej mogą robić.

To jest k*wa niesprawiedliwe !

nie wiem czy zdrowi ja jak byłam zdrowa całkiem niedawno gówniane zarobki miałam i teraz to samo :evil: mam sąsiadów ktorzy są wiecie wyższy poziom to Ci ktorzy zaprosili wtedy moją siostre a mnie nie nie na urodziny wczoraj to samo tym razem były to urodziny dziewczyny wtedy jej męża. Piwa w towarzystwie nie piją oburzają się jak ktos prosi ludzie ktorzy są drętwi bleee moim zdaniem co prawda zarabiają po 2 do 3 tyś miesięcznie jężdzą drogimi samochodami pewnie moze mają bogatych rodziców banaowi imbec... taka sztuczna elita tak słyszałam hak im w smak i kotwica w plecy jak mawia Dżejem. I tak zasnęłam wczoraj wcześnie... jestem bez sił czuje się zgaszona zmęczona bez energii nie chce mi się pracować ojjjj b mi sie nie chce tam chodzić dostaje ataku jakiegos lęku jak o tym pomysle :cry: cięzko mi jest... Moje zycie to klęska nie potrzebuje do szczęścia kupy kasy chce miec kogoś obok siebie nie chce być samotna. Mi zawsze imponowały kobiety ktore pracują są zadbane jeżdzą samochodem załątwiają sprawy radzą sobie ze wszystkim same tez taka chciała bym byc a czuje się jak niż społeczny... i jestem samotna na cholere mi uroda ona nic nie daje :cry: boszzz miałam zycie i ktos mi je gumką starł dorysował do innej bajki całe włącznie z mieszkaniem :cry: cche mi się wyć nie wiem co robić czemu mam znowu ochote zaszyć się w domu pod koldrą albo gdzieś tam gdzie nic nie dociera gdzieś miejscu gdzie bede mogła sobie zyć i nikt mi nie będzie właził w paradę. Jestem psychicznie fizycznie chyba tez zje...a maksymalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Formowicze!!! W ubiegły weekend miał miejsce zjazd niektórych Formowiczów. Pojechała tam również moja dziewczyna. Odbyło się to w Katowicach. Dziewczyna pojechała na dwa dni! Do jakiejś koleżanki. Przy czym na tym zjeździe zostałem zdradzony z jakimś innym Formowiczem!!!!

Ała. Jeszcze jedno potwierdzenie teorii jednej z moich znajomych - miłość jest kłamstwem :) .

 

Dzięki!!! Nie na widzę waszego forum!!! To forum zniszczyło mnie i moje życie! Pozdrawiam!!! Idę się chyba pociąć bo dłużej już tego nie mogę wytrzymać. Nie wiem ja Ci ludzie mogli zrobić mi takie Świństwo!!!

Czemu ci ludzie? Twoja dziewczyna jest sama odpowiedzialna za swoje zachowanie. Nie ma co zwalać winy na ludzi z forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zostałem zdradzony

 

chyba się powtórzę, ale sprawdź najpierw, czy masz jakiekolwiek podstawy do oskarżeń. Z takim nastawieniem pewnie mi nie uwierzysz, ale coś sobie po prostu wymysliłeś. Byłam na spotkaniu i dokładnie wiem, jaki miało przebieg i na pewno nie wydarzyło się to, co sugerujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy czym na tym zjeździe zostałem zdradzony z jakimś innym Formowiczem!!!!

Takie sprawy sobie załatwiaj z rzekomym forumowiczem (o ile w ogóle wiesz kto to i taki ktoś nie jest tylko wytworem twojej wyobraźni) a do forum nic nie możesz mieć.

Dzięki!!! Nie na widzę waszego forum!!!

No to jak jest dla Ciebie niestrawne to żegnam.

Idę się chyba pociąć bo dłużej już tego nie mogę wytrzymać.

To idziesz się pociąć czy chcesz tylko żeby to twoja dziewczyna przeczytała? Proponuję wydorośleć i ważyć słowa. I nie robić afery na forum. Forum Cię pokrzywdziło? - zapewniam że nie.

HHmmm... odpowiedzialność zbiorowa???

Pewnie tak. Ja też chyba jestem winny :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

makanti-chyba Cie pogieło i to bardzo.Nie pisz takich głupot człowieku,już widze jak ktoś z forum zdradza Cie,napewno tak nie bylo,a Ty nie wiem dlaczego takie bzdury wypisujesz.I w ogóle to wygląda mi to na zwykły szantaż emocjonalny.

Takie sprawy załatwiaj sobie sam jak jużmusisz,ale nie na forumA poza tym wydoroślej człowieku!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PRZEPRASZAM CAŁE FORUM!!! Straciłem dzisiaj panowanie nad sobą. Jest mi z tego powodu niewybaczalnie głupio! Co do zdrady to nie chodziło mi bynajmniej o SEX. Chodziło o zupełnie Coś innego. Poczułem się jak najbliższa mi osoba wbija mi nóż w plecy. Przepraszam najmocniej Jeśli kogoś uraziłem. To się już nigdy nie powtórzy. Nie widziałem jak mam to wszystko odreagować i po prostu mnie rozsadziło zbyt długo wszystko dusiłem w sobie. Wiem też że nic mnie nie usprawiedliwia, Stało się, Czasu już nie cofnę. PRZEPRASZAM CAŁE FORUM!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×