Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Polska to jednak porypany kraj w całym kraju prawie słonce i upały a nad morzem gdzie mogłyby być jak zwykle zimno i deszczowo i nici z plaży a turyści wku..wieni że znowu na plażę nie pójdą.

Spokojnie, mam rozwiązanie na ten i każdy inny problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin20.04, ciekawe co to za rozwiazania :smile:

Należy usunąć obecne społeczeństwo, zostawić tylko jednostki wyższe rasowo, które utworzą nowe społeczeństwo, którego rozwój będzie stale kontrolowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. :D

Czy u Was tez tak gorąco? :? u mnie w cieniu 36 stopni 8)

 

Marcin20.04, ciekawe co to za rozwiazania :smile:

Należy usunąć obecne społeczeństwo, zostawić tylko jednostki wyższe rasowo, które utworzą nowe społeczeństwo, którego rozwój będzie stale kontrolowany.

:roll: z tego co pamietam był już przynajmniej jednen w historii który miał podobne poglądy :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. :D

Czy u Was tez tak gorąco? :? u mnie w cieniu 36 stopni 8)

 

Marcin20.04, ciekawe co to za rozwiazania :smile:

Należy usunąć obecne społeczeństwo, zostawić tylko jednostki wyższe rasowo, które utworzą nowe społeczeństwo, którego rozwój będzie stale kontrolowany.

:roll: z tego co pamietam był już przynajmniej jednen w historii który miał podobne poglądy :twisted:

Ale tamten oszołom przy selekcji ludności kierował się kolorem skóry i pochodzeniem, co jest bez sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Marcin20.04, przepraszam bardzo a co Ty masz na myśli mówiąc że należy zostawić jednostki wyższe rasowo? :shock:

Wyższość i niższość rasową stwierdza się na podstawie zachowania człowieka, czyli np. menele, dresiarze i inne bandziory to rasa niższa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Marcin20.04, przepraszam bardzo a co Ty masz na myśli mówiąc że należy zostawić jednostki wyższe rasowo? :shock:

Wyższość i niższość rasową stwierdza się na podstawie zachowania człowieka, czyli np. menele, dresiarze i inne bandziory to rasa niższa.

 

Takie podejście jest dla mnie, sorry, ale trochę chore.

Co rozumiesz pod pojęciem dresiarze?

A co do meneli, uwierz mi że wychowałam się w dzielnicy gdzie było ich wielu. Owszem nie wszyscy ale było paru, którzy niejednokrotnie uratowali mi życie, i wielu którzy swoja inteligencją i dobrocią przewyższało niejednego doktora czy wspaniałego chrześcijanina...

 

-- 29 lip 2013, 14:05 --

 

Kestrel, :hide::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Marcin20.04, przepraszam bardzo a co Ty masz na myśli mówiąc że należy zostawić jednostki wyższe rasowo? :shock:

Wyższość i niższość rasową stwierdza się na podstawie zachowania człowieka, czyli np. menele, dresiarze i inne bandziory to rasa niższa.

 

Takie podejście jest dla mnie, sorry, ale trochę chore.

Co rozumiesz pod pojęciem dresiarze?

A co do meneli, uwierz mi że wychowałam się w dzielnicy gdzie było ich wielu. Owszem nie wszyscy ale było paru, którzy niejednokrotnie uratowali mi życie, i wielu którzy swoja inteligencją i dobrocią przewyższało niejednego doktora czy wspaniałego chrześcijanina...

Już tak jest w obecnym społeczeństwie że wizionerom wmawia się że ich podejście jest chore.. Co rozumiem pod pojęciem dresiarze? Na pewno nie osoby które chodzą w dresach dla wygody jak ja, tylko bandytów w dresach.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, taaa... u nas w Krakowie była taka eliminacja m.in. chorych psychicznie w szpitalu im. Babińskiego... spacerujac po tamtym kompleksie, widząc pomnik poświęcony ludziom, którzy tam zginęli... uświadamiając sobie co tam na prawdę się zdarzyło - krew mnie zalewa jak słyszę o eliminacji słabszych jednostek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×