Skocz do zawartości
Nerwica.com

Przypadek mojej koleżanki.


UnScared

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym przedstawić sytuację mojej koleżanki, ponieważ ona jest sceptycznie nastawiona do pisania o sobie na forach. Poznałem ją jakiś rok temu i rozmawiając z nią nie dało się wywnioskować, że w ogóle coś jej jest, bardzo miła, dziewczyna do pogadania. Jakiś miesiąc temu miała rany cięte na brzuchu a na około czerwone, taka "malinka". Na początku myślałem, że sama się cieła, ale przyznała się, że czuje pociąg do krwi i to ją podnieca, że uwielbia wysysać czyjąś krew i jak ktoś sprawia jej ból i wysysa jej. Wziąłem to jako żart, bo jak taka z pozoru normalna dziewczyna może mieć taki pokrzywiony (FETYSZ?). Dopiero po wczorajszej rozmowie uwierzyłem jej i wyciągnałem wszystko od niej.(Zacytuje co mówiła) Uważa, że zaczęło się to rok temu(ma 16 lat) choć juz wcześniej interesowała ją krew, ale od roku ma większą obsesję. Jak jej chłopakowi zaczęła lecieć krew z nosa to pierwsze co zaczęła go całować bo chciała poczuć jego krew na sobie, zawsze gdy pije krew serce zaczyna jej walić, nakręca się i ma ochote bardziej się wbić, zadać więcej bólu i chce żeby ból był zadawany jej, chce poczuć jak rozrywa sie skóra i gdy ssie krew to ma ochote rozerwac cala tą skórę żeby krew az splywala po niej. Mówi też że często czuje zapach krwi i nie wie czy to już sama sobie wkręca ale po prostu czuje. Sprawia jej to przyjemność, chociaż uważa, że wcale nie chciała mieć tego, że chciałaby być "normalna". Dlatego też nie rozumiem czemu to robi skoro tego nie chce, fakt że czuje pociąg ale nie musi odrazu go zaspokajać, ale to już nie moja działka. Ona boi się iść do lekarza, bo uważa że zamkną ją w psychiatryku, dlatego ja za nią zdecydowałem że zapytam tu o jakąś wstępną opinię na ten temat, a dalej to już jakoś ją namówię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

parafilia

powinna iść do seksuologa

Słucham?

A po co na chwilę obecną... Seksuolog jej wyjaśni, że nazywa się to fachowo wampiryzmem seksualnym i jest to fetysz dość ściśle związany z sadyzmem lub/i masochizmem. Wcale zresztą nie aż taki niespotykany. Póki nie uniemożliwia jej to odbywanie stosunków bez obecności fetyszu, to żadna parafilia.

 

Dziewczyna ma 16 lat i nie wiadomo, czy nie wybuchło jej to w podświadomości, bo nie wiem - przeczytała Zmierzch albo Wywiad z wampirem. Nie nabijam się, serio to tak mogło zadziałać. Zresztą hormony też zapewne robią swoje.

 

Spokojnie jak na wojnie, na 99% wszystko z nią ok, ma jedynie mniej typowe preferencje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vian, tez mi się wydaje, że w tym wypadku to jest jakieś ryzyko, jakby nie patrzeć wiąże się to w jakiś sposób z uszkadzaniem swojego/cudzego ciała. Poza tym to, że ten fetysz nie uniemożliwia jej odbywania normalnych kontaktów seksualnych, o ile mi wiadomo nie znaczy że to nie parafilia - to oznacza po prostu tyle, że nie trzeba tego leczyć.

UnScared myślę że warto by było, żeby Twoja koleżanka przeszła się do tego seksuologa. Nawet nie z myślą o szukaniu pomocy, tylko żeby usłyszeć osobiście opinię specjalisty (zawsze to co innego niż anonimowe opinie na forum).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale ludzie, ona ma 16 lat, do tego sama się tego boi. Jaka jest szansa, że kogoś tak pochlasta, żeby krzywdę zrobić - jak dla mnie, pomimo fantazji, niewielka. Co do syfa (rozumiem chodzi o hiv), to u nas w Polsce jeszcze nie ma takiej epidemii, żeby bać się, że jej kolega ze szkoły może być zarażony, a zakładam, że jest też niewielka szansa, że zacznie wypijać 2-3 krotnie starszych biznesmenów, którzy mogli zwiedzać zaułki Bangkoku. ;-)

 

Ja jej napisałam to samo, co ja sama usłyszałam od seksuologa ładne już parę lat temu. Też się wystraszyłam sama siebie, tylko ja byłam dorosła i żeby iść do seksuologa nie musiałam się spowiadać ze wszystkiego mojej mamie. Możecie jej to radzić i jasne - dla spokoju sumienia mogłaby iść, ale o ile dobrze kojarzę i wizyta musi być za zgodą rodziców, to jest mała szansa, że do niej dojdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×