Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotność


ixi

Rekomendowane odpowiedzi

psyche., próbowałem przytyć żeby wyeliminować jeden z podstawowych kompleksów. skończyło sie uszczerbkiem na zdrowiu :smile: ja taki jestem poprostu z tym że ja sie nie umiem z tym pogodzić. Nie lubie siebie i nie czuje sie ze sobą dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poem, psyche.,

 

Często przeplatam "wkurzone posty" niewyszukanym humorem, żeby się nie zagotować za bardzo, ponieważ (wy tego nie widzicie, chyba, że po emotkach) do takich dyskusji na ważne dla mnie tematy podchodzę bardzo emocjonalnie i często szlag mnie trafia, bo tyle w nich jest bolesnej prawdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polnormalny,

Ja tak samo jak Ty próbowałem i tak samo jak u Ciebie odbiło mi się to na zdrowiu. Musiałem dać za wygraną :evil: . Cała nadzieja pozostaje w tym, że znajdę taką dla, której mój wygląd nie będzie miał, aż takiego znaczenia i najzwyczajniej w świecie będę się jej podobał takim jakim jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na_leśnik,psyche., ja jej nigdy nie miałem tak naprawdę więc nie wiem jak miałbym nawet miał ją zbudować. Wstydzę sie swojego dziecięcego wręcz ciała, a kobiety śliniące się na widok pakerów gardzącę takimi jak ja zwyczajnie za wygląd, nie ułatwiają nawet spróbować tej pewności.Żyjemy w bardzo wizualno-konsumpcyjnych czasach. Ludzie zostali nauczeni kupowania oczami i sugerują sie tą logiką w pozostałych sprawach, w tym również relacjach towarzyskich. Swojego czasu postawiłem na pieniądze. Wiem,puste totalnie i głupie ale tonący brzytwy sie chwyta... Zacząłem zarabiać bardzo nieźle i na chwile faktycznie dało mi kopa coś w stylu " chociaż tym możesz zaimponować" ale teraz już wiem że pieniądze szczęścia mi nie dadzą. Nigdy to nie będzie dla mnie zamiennik dla samotności. Tylko prawdziwe uczucie może mi to dać. Jeśli poczuje się akceptowany to ja też zacznę siebie akceptować. A póki co dostaje same sygnały negatywne od społeczeństwa, a to dopiero przy 1 wrażeniu. jakbym się rozebrał to dopiero by mieli śmiech ze mnie i za pewne wytykali by palcami jak trędowatego.Naprawdę nigdy nie spotkałem takiego suchara jak ja. Wiem że za bardzo patrze na innych ale nie mam jak zrobić swojego mikroświatu z kobietą i mieć w dupie całą resztę.

 

-- 28 lip 2013, 20:38 --

 

rotten soul, jesteś ektomorfikiem też, choć nie tak skrajnym jak ja. W naszym przypadku robienie masy jest oszukiwaniem natury. I tak jak Ty marzę całe życie o tym żeby mnie dziewczyna zaakceptowała takiego jakim jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

psyche., nigdzie nie napisałem że to sie tyczy wszystkich :smile: drugą sprawą jest to że spora większość nie przechodzi obojętnie obok takich kolesi, którzy zazwyczaj mają kupę w głowie. Kobiety generalnie same na siebie ściągąją problemy. Wiele tych wypakowanych gości bawi sie nimi, porzucają je często robiąc im dziecko, a potem jest płacz i "dlaczego tak jest :cry: ". Rzadko a w zasadzie baaaaaardzo rzadko spotykałem inteligentne kobiety, które nie kierują się właśnie takim myśleniem ale one są pozajmowane a ja psychiczny - I koło sie zamyka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polnormalny, zgadzam się z tym co piszesz odnośnie tego, co dzisiejsza kultura promuje i jak działa. Naprawdę trafne spostrzeżenia. Tylko wyolbrzymione.

To, że tak zachowuje się większość nie znaczy, że wszyscy. Zauważyłem, że ty bardzo generalizujesz. Najpierw wszystkie kobiety, teraz wszyscy ludzie...

Tylko prawdziwe uczucie może mi to dać. Jeśli poczuje się akceptowany to ja też zacznę siebie akceptować.

Też tak kiedyś myślałem. Krótko: miałem trzy dziewczyny, ostatni związek ponad pięcioletni. Do dziś się nie akceptuję...

 

Na twoim miejscu - skoro dobrze zarabiasz - pomyślałbym o jakiejś terapii. Możesz dużo zyskać i nic nie ryzykujesz. Z jednej strony wiesz, że Twój problem siedzi w głowie, z drugiej cały czas wracasz do tematu swojego ciała, jak gdyby to był główny problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

psyche.,

Może się nie ślinią, ale na pewno się robią mokre.

 

 

polnormalny,

rotten soul, jesteś ektomorfikiem też

Kurde musiałem się szybko dokształcić, bo nie byłem pewien czy obraziłeś mnie czy nie ;) Jak bym wyglądał jak ektomorficy zaproponowani przez Google na pierwszej stronie to nie miał bym żadnych kompleksów. Lepsze w sumie to niż bycie pyknikiem (kurva, kto wymyślała te nazwy :D )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

psyche.,

Jesteś w mniejszości i może wolisz ektomorfików, chociaż jak ostatnio czytałem Twoje stare posty to natrafiłem na taki, który byłby zaprzeczeniem Twojej opinii o pakerach, ale odpuszczę sobie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na_leśnik, na przestrzeni wieloletniej samotności zdąrzyłem wyrobić w sobie wrzucanie wszystkich do jednego worka ;) Teraz myślę np. że cały świat jest przeciwko mnie co jest przecież pojeba.e :D to są własnie odchylenia które powoduje samotność i brak miłości. Gniuśnieję i tetryczeje z roku na rok. Czasem czuje się jak stary dziad :D Zarabiałem dobre pieniądze do momentu załamania się. W tym momencie nie jestem w stanie za bardzo wydajnie pracować co wiąże się że za dużo nie mam. O terapii myślę cały czas, nawet psychiatra zaproponował mi metodę - terapia psychodynamiczna. Czas terapii 3-5 lat. Załamałem się strasznie że tyle lat to potrwa i że mogłem to zacząć jak miałem z 18 lat a nie jako stary wykolejony dziwak.Byłem też tak luźno prywatnie u psychologa, ale poziom Pani "psycholog" był na tak niskim poziomie że po 1 wizycie sie skończyło. Miałem wrażenie że to nie psycholog tylko jakaś kobieta z ulicy wzięta na prędce do gabinetu :lol: taka terapia kosztuje sporo i napewno bym chciał ją przerobić po uporaniu sie z tą pieprzoną deprechą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rotten soul, to jest tak jak kobietami z Playboya. Nie kręcą Cię? Bo mnie tak, podniecają mnie w pewien sposób co nie zmienia faktu że ja nie marzę o wymalowanej blond lalce, a o zwyczajnej kobiecie o zwyczajnej urodzie bez fajerwerków ale inteligencją i charakterem na odpowiednim poziomie . Kobiety też mają takie same myślenie, fantazje. Są inteligentne kobiety, które wiedzą czego chcą i stawiają na intelekt ale wiele dziewczyn się na to łapie bo (PODKREŚLAM ŻE NIE WSZYSTKIE ŻEBY NIE BYŁO :D ) są osobami bez pomysłu na siebie, bez wizji na przyszłość i nie grzeszące intelektem dlatego nie myślą o konsekwencjach takich układów z cristiano ronaldo czy pudzianowskim (chociaż akurat w ich przypadku mogły by sie domagać niezłych alimentów w razie czego :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiele dziewczyn się na to łapie bo (PODKREŚLAM ŻE NIE WSZYSTKIE ŻEBY NIE BYŁO :D ) są osobami bez pomysłu na siebie, bez wizji na przyszłość i nie grzeszące intelektem dlatego nie myślą o konsekwencjach takich układów z cristiano ronaldo czy pudzianowskim (chociaż akurat w ich przypadku mogły by sie domagać niezłych alimentów w razie czego :D)

Tym lepiej dla normalnych gości. Ścigają swoich Ronalduf i Pudzianuf...

I krzyż im na drogę 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O...jak już temat wyglądu...

To zapytanie pod względem czysto "wizualnym" do pań,lepsza skrajność rodzaju "chudzielec" (wys wzrost i mała waga powiedzmy te 50-60 kg) czy też druga ( Niski wzrost i wyposażenie w BB (bęben bojowy,tudzież mięsień piwny) czyli niższy wzrost i większa waga?

Wiem że żadna skrajność dobra nie jest,ale z dwojga złego do wyboru leci... :mrgreen: ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×