Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Katowice] Proszę o kontakt osób z okolic Katowic


salma266

Rekomendowane odpowiedzi

Sorrow, no co Ty, nie rób tego, kasa to żaden problem. Wpadnij chociaż na godzinkę :!:

 

pyzia1, przesyłam Ci info na PW.

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 12:18 pm ]

Kogo nie było niech żaluje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie również było bardzo miło Was poznać i moge zaliczyć spotkanie jak najbardziej do udanych!żałuję tylko,że musiałam tak wczenie wyjć,ale ja zawsze muszę się gdzie spieszyć...Tyle,ze alergia dała się we znaki i do dzis mam problem z oczami:(ale takie zycie jak się człowiek na wszystko uczula.Pozdrawiam wszystkich goršco!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jednak dawał się zauważyć podział

 

przykro mi, że tak to postrzegasz, ale masz trochę racji. Ja jednak myslę, że to się szybciutko wyrówna. Wiadomo, że jak się człowiek już poznał i polubił, ma się wtedy więcej wspólnych tematów. W każdym razie mam nadzieje, że za niedługo odbędzie się następne spotkanko. Bardzo pezypadliście mi do gustu.

No a my przecież możemy tak kiedyś w tygodniu gdzieś wyskoczyć, bo mamy do siebie rzut beretem i to mokrym ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej..

Ja też bardzo chętnie sie przyłącze na takie spotkania jesli mogę :)

Dawno mnie tu nie było..

Zdążyłam się tylko przywitać i troche poczytać.

 

Ostatnio znowu tu zaglądam bo mam problem ale oficjalnie staram się nie siedziec za dużo przed kompem, dlatego..

Jeśli ktoś był by zainteresowany spotkaniem w cztery oczy, porozmawiać o wszystkim i o niczym to ja jestem bardzo chętna :)

Zawsze wstępnie można się umówić na gg a więc Zapraszam :lol:

 

Wymyśliłam nazwę na nasze spotkania (o ile jeszcze do jakiegoś dojdzie): ZOŚ - Zlot Okolicznych Świrów :D
Nazwa mi sie strasznie podoba ;) Jest OK 8) Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He he widzisz Kochanie, jak się ma chęci i motywację, odległość nie ma znaczenia ;) Poza tym mi na przykład nie przeszkadza, że tak daleko mieszkasz. Lubię podróżować :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się jest delikatną niewiastą i ma do Katowic same nocne,to ma :P.No,jakiś tam był o 6:00.O dziewiątej bym była na miejscu i pewnie nawet udałoby mi się wrócić tego samego dnia w jednym kawałku,jakby spotkanie było wczesnym popołudniem.

Z tym,że to EuroCity. :roll:

 

Trzeba by było jakiegoś Warszawiaka wziąć (wymowny zerk...).

A najlepiej ustalmy jakiś w miare odległy termin,żeby każdy mógł sobie wszystko zaplanować i nie wymigiwał się w ostatniej chwili nawałem pracy,nauki ect i zróbmy porządny,ogólnopolski zjazd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×