Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam WaS


TaRantel

Rekomendowane odpowiedzi

Ciesze sie ze napisaliscie :)

moj problem trwa od dwoch miesiecy..moze z nadejsciem jesieni..nie wiem

zaczynam izolowac sie od ludzi, nie mam na nic ochoty,zero motywacji do pracy co mnei najbarzdiej prrzytłacza ;/;/

wogole to mam ochote caly dzien npac w nocy nie moge ;/ pisalam juz o tmy na czy to jets depresja ale niestety nie moge znale mojego postu..

czuje sie z tmy fatalnie ;/ nie wiem moze jakies leki? nie chce tak dluzej !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem trzeba czecać dlługo, ale bez względu jak długo - warto. Po prostu nie myśl o tej chorobie, jak o końcu życia. Jakby na to nie patrzeć, ona otwiera przed Tobą rózniweż nowe perspektywy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj po przeczytaniu twojego postu nasuneło mi się kilka myśli sądze że jeżeli twoje "pogorszenie formy" nie wynika z jakiś negatywnych dla Ciebie wydarzeń i ma to ziązek tylko z tą nieprzyjemną porą roku to myśle że rozwiązania zaproponowane przez dra Piotra Passowicza wystarczą i powinnaś spróbować powalczyć z tym w ten sposób. Jeżeli jednak twoje dolegliwości są dla Ciebie bardzo uciążliwe odczuwasz znaczne przygnębienie i zmęczenie powinnaś udać sie do lekarza nawet pierwszego kontaktu nie musi to być psycholog i opowiedziec mu o tym napewno znajdzie dla ciebie leki które ci pomogą i jeżeli bedzie to konieczne skierowanie do psychloga. Miałam podobne problemy do Ciebie szczególnie uciązliwe było dla mnie zmęczenie wynikające z faktu że bardzo źle sypiałam i dostałam leki które mi pomogły oraz jakieś "słabe" antydepresanty. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×