Skocz do zawartości
Nerwica.com

jestescie uzaleznieni od...


VTEC

Rekomendowane odpowiedzi

rotten soul, też piję siekierę z 5-6 łyżeczek mielonej :pirate: Uwielbiam taką. Też ograniczyłam o jednej dwóch tylko że kawę piję ze 3 godziny, najkrócej jak się spieszę godzinę. Gdy wypijałam 3 to miałam kawę przez cały dzień do popijania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, muszę dodać jako czwarte uzależnienie do listy to forum. Dawno w życiu nic mnie tak nie wciągnęło. W pracy (czasami podglądam, ale nie czuję się zbyt komfortowo by coś pisać) to się nie mogę doczekać jak wrócę do domu zobaczyć co jest grane dzisiaj na nerwicy i popisać z Wami na przeróżne tematy. Tak, to zdecydowanie już jest nałóg, nie ma co się oszukiwać.

 

Widać to z resztą po statystykach. Nie minęło jeszcze 2 miesiące od rejestracji a niedługo padnie tysięczny post, nie wspominając już o jakiś 2 tys. wysłanych i i odebranych PW. Forum wciąga jak bagno. Bez dwóch zdań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rotten soul, pamiętam jak odkryłem inne forum psychologiczne, moje wtedy pierwsze. Też mnie to niesamowicie wciągnęło. Do tego stopnia że w kilka lat nastukałem jakieś 40 tys postów :)

 

-- 27 lip 2013, 00:09 --

 

2 tys. wysłanych i i odebranych PW

grubo poczynasz za ścianami. Ja mam może z 200 w ciągu tych 1-2 lat.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak wpadłam swoje pierwsze forum. Nie odchodziłam od kompa i czułam się ważna, lepsza bo należę do społeczności. To było zresztą elitarne forum w moim odczuciu. Teraz forum mi takiego poczucia nie daje,ale siedzę na kilku bo lubię pisać z ludźmi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak wpadłam swoje pierwsze forum.

Ja tez :D Bylo strasznie sztywne i nic nie bylo tam wolno.. za napisanie dwoch potow pod soba dostawalo sie ostrzezenie. Jak tam wpadlam to natrzaskalam postow i tak rozruszalam uzytkownikow , ze jak mnie zbanowano to cale forum protestowalo i domagalo sie mojego powrotu :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14,

Po roku juz czytam i pisze jedynie na wybrane tematy

Ja cały czas tak robię.

 

kasiątko,

rotten soul, ale masz średnio 16,5 postów dziennie. Wyobraź sobie że rekordzistą nie jesteś :mrgreen:

Mógłbym trochę podwyższyć średnio, ale bardzo mało udzielam się w zabawach i w tych tasiemcowatych tematach z jednym konkretnym pytaniem w tytule np. "Jak się dziś czujesz", a to są typowe nabijacze postów.

 

Mushroom,

grubo poczynasz za ścianami

Co to znaczy?

Pamietam że chciałem znaleźć sposób na bezbolesne samobójstwo.

No popatrz psyche. się o to pytała parę godzin temu w wątku o samobójstwach. Bądź tak dobry i jej odpowiedz :D Chyba, że sam się nie dowiedziałeś tego.

 

ladywind,

Poraz pierwszy zarejestrowalam się na tym forum w 2006r

Wow, aż tak długo tu jesteś? Nie spodziewałem się tego, tym bardziej, że sugerowałem się datą rejestracji z obecnego konta.

często udzielał się sam admin

Za to teraz jest totalnym duchem :(

 

Jednakże to forum jest specyficzne dla mnie, bo na poprzednim byłem 4 lata, a postów miałem ze 150, tyle, że tamto było kameralne i ludzie nie byli wygadani jak tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ladywind,

Nie przejmuj się, przecież nie wybrałaś sobie tych zaburzeń w sklepie. Moje zaczęły się formować jeszcze w latach 90-ych, to co, mam się wstydzić bardziej?

 

Niektórzy tu zaglądają z innych powodów niż tylko przez problemy natury psychicznej. Lubią sobie zwyczajnie pogadać z fajnymi osobami, których tutaj nie brakuje. Na zlocie też będzie parę osób, że tak powiem zaleczonych, a mimo to chcą się spotkać ze "świrami".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×