Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

@detektywmonk

Może poszukaj w sieci stron, na których uczą jak uwodzić kobiety, a potem wypróbuj na Magdzie, bibliotekarce, terapeutce, kwiaciarce, lub fryzjerce ;), powodzenia, trzymam kciuki :)

Ty tak na poważnie ;):mrgreen:

Nope :)
a czemu jak przykladowo ktos ma nerwice mialby nie uprawiac seksu, tylko dopiero jak sie wyleczy? nie rozumiem tego.
Bo mając nerwicę może nie znaleźć nikogo z kim mógłby to robić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Depresja To Ja,

Kłótnia, kwiaty przeprosiny a na koniec pojednanie.

Zawsze wydawało mi się to strasznie prymitywne. Lepiej chyba zrozumieć sedno problemu, przez który doszło do sprzeczki, a nie odczekać, kupić martwe rośliny i potem znowu to samo za jakiś czas.

A jak ktoś chwali instytucję małżeństwa dla obiadów i sprzątania, to już w ogóle nie wiem jak to skomentować. Mam zupełnie inne podejście do tego, więc chyba sobie daruję krytykę takiego myślenia.

Kiedyś spytałem kolegę, po jakiejś rozmowie o małżeństwie (głownie o jego wadach, bo w sumie to marudził cały czas na swoją żonę) dlaczego właściwie się ożenił, to odparł mi bez namysłu: "Żeby ruchać" . Stracił w sekundę większość mojego szacunku do niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to od żonatych słyszałem ty to masz fajnie możesz se ruchać kogo chcesz( oczywiście tego nie robiłem a oni często żony zdradzali). A taki schemat facet pracuję a żona sprząta, czeka z obiadem a później jakiś seksik to jest dla wielu ideał zwłaszcza dla tradycjonalistów i starszego pokolenia. W sumie nic złego chyba w tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś Wam powiem, żaden normalny, zdrowy 36 latek nie jest prawiczkiem.I żaden normalny facet nie wyobraża sobie seksu, z kobietą która ma troje dzieci.

Z pierwszą częścią zdania się zgodzę ale z drugą to jakaś bzdura ja se wyobrażam seks ale związku raczej nie bo musiałbym jescze może na te dzieci łożyć ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rotten soul, co Ty nie wiesz jak się kończy godzenie? :P

 

nie lubię takiego rozwiązywania konfliktów, więc tez go nie stosuje. Wszystko się tylko nawarstwia i potem jest gorzej... trudniej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rotten soul, co Ty nie wiesz jak się kończy godzenie? :P

 

nie lubię takiego rozwiązywania konfliktów, więc tez go nie stosuje. Wszystko się tylko nawarstwia i potem jest gorzej... trudniej...

 

Znam pewnego gościa który powtarza że najlepszym lekarstwem jest łóżko ,cóż za prostactwo :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

davin,

Nie wiem, bo się z żadną nigdy nie pokłóciłem. W ogóle, niezmiernie rzadko się z kimś się kłócę, ponieważ zwyczajnie tego nienawidzę. Jestem spokojny i ugodowy, więc spory (tym bardziej o pierdoły) wywołują u mnie dużą irytację i z miejsca się z nich wycofuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

davin,

Nie wiem, bo się z żadną nigdy nie pokłóciłem. W ogóle, niezmiernie rzadko się z kimś się kłócę, ponieważ zwyczajnie tego nienawidzę. Jestem spokojny i ugodowy, więc spory (tym bardziej o pierdoły) wywołują u mnie dużą irytację i z miejsca się z nich wycofuję.

 

" do tanga potrzeba dwojga " , do kłótni wystarczy jedna strona .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×