Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

To ze mojemu Zgrywulkowi się w łebku od nadmiaru jedzenia poprzewracało i zakopywał dziś kiełbase :mrgreen:

oraz zabawa z psiakami ponad godzinę na podwórku i to że teraz po tym smacznie śpia,moge spokojnie serial obejrzeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Monika*, w sprawie pracy :D Przeszłam do następnego etapu rekrutacji :yeah:

gratulacje, choć z drugiej strony jak słyszę takie teksty przeszłam dalszy etap rekrutacji to praca wydaję mi się towarem luksusowym zarezerwowanym dla elit, no ale mi się marzy powrót do komuny także nie jestem na czasie. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może się okazać do bani, ale z racji tego, jak duży był poziom trudności w dostaniu się, to będziemy sami siebie przekonywać, że pracujemy na wspaniałym stanowisku, we wspaniałej firmie. Bo przecież tyle zachodu Nas kosztowało, żeby się tu dostać...;)
racja, i powinniśmy się cieszyć że ją mamy mimo tego że w firmie jest mobbing i płacą minimum. No ale może to moje czarnowidztwo się włącza. Mi to się marzy aby pracownik był ponad pracodawcą w dyktowaniu warunków ale to jeśli się nie jest jakimś wybitnym specjalistą w gospodarce wolnorynkowej jest niemożliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×