Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotność


ixi

Rekomendowane odpowiedzi

carlosbueno,

Czasami jak czytam Twoje ultrasamokrytyczne posty, to zaczynam myśleć, że moja samoocena jest jednak wyje.ana w kosmos. Z jednej strony jest to krzepiące, a z drugiej to naprawdę jest mi nieraz ciężko czytać jak ktoś tak niemiłosiernie jedzie po sobie jak Ty. Nie masz ani krzty litości dla siebie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hans,

Odpowiem jak na dobrego egoistę przystało. Najpierw wybrałbym siebie, a później jedną taką osóbkę, ale przemilczę jaką. carlosbueno miałby duże szanse na III miejsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam uważam że nie zasługuję na towarzystwo, najchętniej to bym się gdzieś schował albo zniknął aby inni nie musieli mnie oglądać i mojego beznadziejnego życia.

To po co piszesz o swoim beznadizejnym życiu na forum? Chcesz się schować i zniknąć to idź i się schowaj i zniknij.

A nie pierdolisz jak potłuczony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak bez jego zgody? To okrutne.

Jemu jest dobrze tak jak jest, czemu chcesz go zmuszać do innego życia?

 

 

No właśnie,miałby jeszcze więcej powodów do narzekania,że ktoś za niego i bez wiedzy odwraca losy i to dowód na to jak bardzo jest beznadziejny;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak bez jego zgody? To okrutne.

Jemu jest dobrze tak jak jest, czemu chcesz go zmuszać do innego życia?

 

 

No właśnie,miałby jeszcze więcej powodów do narzekania,że ktoś za niego i bez wiedzy odwraca losy i to dowód na to jak bardzo jest beznadziejny;)

hmm ale on lubi narzekać to może to nie jest taki zły pomysł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlos carlosem ale zauważyłem ostatnio że kilka osób tu chyba stara mu się dorównać.Ja naprawdę rozumiem że można mieć gorszy dzień i dużo osób czuje potrzebe napisania o tym(ja akurat nie bo kogo by to obchodziło)no ale jeśli ktoś to pratkykuje dzień w dzień to coś jest nie tak.Przeceiż chyba każdy przynajmniej próbował podejmować wysiłki wyjścia z tego,a jeśli nie to po co jakieś żale,lepiej pogodzić się ze swoim żałosnym losem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno,

Ponad 1800 postów wypełnionych narzekaniem. Mało? Istna rzeka samokrytyki i marudzenia. Jęczarnię to powinieneś mieć w zakładkach :D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narzekanie to podobno narodowa cecha Polaków, tylko przez to utożsamiam się po części z polskością bo wg drzewa genealogicznego jestem dużo bardziej Niemcem ;) Samokrytyka tak ale marudzenie typu źle mi, miałem dziś beznadziejny dzień, wkurzają mnie inni itp jest mi obce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być w jakiejś dziedzinie najlepszym - kto by nie chciał :P

niestety tytuł naczelnego marudy forum straciłem ale może tylko dlatego że nie wystartowałem. ;)

Bedzie nastepna edycja możesz wystartowąć :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×