Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

kamil_88, ciekawy ewenement we współczesnym świecie, takie ekstatyczne wybryki. Co oni tam się chrzczą Duchem Świętym czy co, bo nie rozumiem. Jeśli to w nurcie chrześcijańskim to ciekawy odłam w porównaniu do tego co mamy u nas. Trochę takie uwodzenie tłumów mi się kojarzy z hipnozą.

 

monk.2000, ja też tego nie ogarniam :smile: nie próbowałem nawet, raczej po prostu patrzę na to z przymrużeniem oka.

Deader wrzucił podobną bekę, to pomyślałem, że dodam jeszcze to.

 

Z drugiej strony są też takie humorystyczne filmiki jak harlem shake feretrona (np.

). Nie dodaję taga video, nie chciałbym urazić czyichś uczuć, więc klikać na własną odpowiedzialność. Również patrzeć z przymrużeniem oka.

 

Co sprawiło radość?

Słońce ładujące się przez okno i świadomość, że jutro już piątek, weekend.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lili7, :D na serio? :D

?

 

Na serio bo bałam się że zaciążyłam, ale na szczęście to był fałszywy alarm uf uf uf :D

hehe

 

 

Mnie też by ucieszyła bo tak to trzeba pomysleć nad zmianą leku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że świetnie sobie radzę z problemami, a mianowicie - postraszyłam jedną firmę sądem tak, że niemal natychmiast wypłacili mi pieniążki. I o to chodzi. :great:

No i dziś kolejną wypłatę miałam z fundacji, ale jej jakby nie było, bo wydałam na potrzebne rzeczy do akademika. Ale ucieszyły mnie te zakupy, bo w końcu ZA SWOJE ciężko zarobione pieniądze ^^

 

-- 25 lip 2013, 18:43 --

 

Dziś nawet dodatkową godzinę zostałam dłużej w pracy, jutro też planuję pracować do 20.00, więc zarobię na jeden dzień o 6zł więcej ^^

 

-- 25 lip 2013, 18:43 --

 

Wygrałam w warcaby z komputerem

 

graty, mi się nigdy nie udało xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×