Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Katowice] Proszę o kontakt osób z okolic Katowic


salma266

Rekomendowane odpowiedzi

Mooni bo mam inne plany niemożliwe do przełożenia i jednocześnie bardzo dla mnie ważne... Wspominałam o tym terminie całkiem niedawno.

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 8:27 pm ]

Przekładanie spotkania z powodu mojej stukniętej osoby jest bezsensowne, skoro całej reszcie sobota odpowiada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja będę tylko właśnie.gdzie się spotykamy?I jak ja Was mam poznać,bo czy to żabka czy Skarbek to i tu i tu zawsze jest tłum ludzi złaszcza młodych,a ja nikogo z Was nie znam.Niestety znając moje szczęście,to jak zacznę zaczepiać obecnych tam ludzi,to na pewno akurat na nikogo z Was nie trafię.Proszę o jakis znak rozpoznawczy.Gdzie się wybieramy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bethi wiesz że nie chodzi o mnie tylko o moją matke..... :cry: Uwierz mi ja naprawde chce byc na spotkaniu,to jest moje marzenie!!!ale moja matka mnie nie wypuści.Jestem pieprzonym tchórzem....boje się własnej matce postawić....wiecie dlaczego nazywali mnie ludzie debilem bo się wszystkiego bałem....czyli wychodzi na to że nadal się wwszystkiego boje i dlatego dla innych ludzi z reala jestem debilem :cry:

To wszystko jest bez sensu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!cały czas otacza mnie strach przed wszystkim i nie potrafie go przełamać.Ja nie chce tak żyć....inni wychodzą sobie na imprezy do kina na spotkania itp...a ja w życiu nie byłem w żadnej dyskotece,sam gdzieś w barze bo chrzaniona mamuśka zawsze mi zabraniała a ja nie moglem się postawić.................

Kocham moją mame,ale to co robi i robiła ze mną przez te 20 lat doprowadziło mnie do odizolowania się od ludzi,strachu przed wszystkim.........Wszędzie otacza mnie strach a ja jestem tchórzem który nie potrafi przełamać się i pokonać przynajmniej jakiejś jednej rzeczy.Dlaczego nie moge pozbyć się strachu????czy to jakaś kara od Boga?jak już to za co?...

Ja nie chce już tak dłużej żyć.....k...wa mi też sie coś należy od życia chyba nie?Chociaż jeżeli Bóg uważa,że mam być ostatnim śmieciem.....to niech tak będzie....tylko dlaczego???????????

Widocznie moin pieprzonym przeznaczeniem jest bycie śmieciem dla innych ludzi z reala.......nie radzącym sobie ze strachem,pieprzonym tchórzem

Ja chyba nie jestem godny bycia normalnym człowiekiem....

 

Nie mam już nadziei....będe żył ale co to będzie za życie??Pełne samotności,strachu////////////

Nie zasługuje na godne życie...

zAsługue na wieczne cierpienie zadawane przez nnych ludzi,zasługuje na strach i na sammotnośc.......

Dlaczego najgorsi dranie są szczęśliwi???????????Czym ja sobie zasłużyłem na brak szczęścia?????????????????????

 

 

PS.Poza tym nigdy nie chciałbym Wam sprawić przykrości swoją obecnościa....jeżeli czuli byście się gorzej z mojego powodu to nigdy bym sobie tego nie wybaczył....za bardzo Was kocham ludzie żeby zrobić Wam przykrośc swoją osobą...

 

Zresztą wystarczy mi że już sprawiam przykrość wszystkim ludziom z reala poprzez swoja obecność :cry:

Przepraszam za offtop ale po prostu coś we mnie pękło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może powiedz mamie, że idziesz gdzies indziej, nie na spotkanie tylko do sklepu albo do kościoła :smile: Studiujesz zaocznie? To możesz wymyślić jakis dodatkowy wykład. Przyjdź, chociaż na godzinę, co Ci szkodzi. Ja też mam stresa, że ludzie mnie nie polubią, nie będę miała z nimi o czym gadać itp. Ale przeciez w razie czego zawsze można się zwinąć i wracać do domu. A przykrości nikomu nie sprawisz, bo niby czym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darek - odwaga którą sobie odmawiasz to nie brak strachu, ale siła do zrobienia czegoś wbrew temu że się boisz - nawet panicznie. Nie jest odważny ten, kto nie bojąc się niczego wejdzie na Mt Everest, ale odważny jest ten, kto to zrobi z lękiem wysokości i przysłowiową duszą na ramieniu.

 

Potrafisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może powiedz mamie, że idziesz gdzies indziej, nie na spotkanie tylko do sklepu albo do kościoła Studiujesz zaocznie? To możesz wymyślić jakis dodatkowy wykład

Sytuacja jest u mnie taka że wyjście do kościola nie wchodzi w gre ;),bo do Katowic mam 50 kilometrów więc te siedzenie w kościele byłoby dosyć długie ;)Na dodatkowy wykład matka się nie da nabrać :cry:

Jak bym do Was przyjechał to moja matka wpadła by w furie i dzwoniła na policje od razu żeby mnie szukali :cry: Wiem że tak by było :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to niech dzwoni. Jak się okaże coś takiego że policja przyjedzie itd, zobaczą twój dowód i zobaczą ile masz lat to policjanci twoją matkę wyśmieją a komendant zmobilizowanej jednostki prześle jej solidny rachunek do zapłacenia za bezpodstawne wezwanie policji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czeć to ja będe o tej 16.00 pod Skarbkiem,dzi ostatni raz zaglšdam na neta,więc jakby cos sie zmieniło,to dajcie mi znać inna drogš.Ja równiez zachęcam Darka do przybycia,zwłaszcza,ze chyba kazdy z nas czegos się boi.Ja napisze Ci,że ile razy bardzo bałam sie przciwstawic rodzicom i bałam sie ich reakcji to jak sie juz przełamałam i zrobiłam cos wbrew ich woli to ich reakcja bardzo mnie zaskoczyła,bo to wtedy oni dali za wygranš i nawet się mnie nie czepiali.Warto podjšć to ryzyko i dac się namówić na spotkanie z nami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

człowiek nerwica, wiedzę, że żadne argumenty do Ciebie nie trafiają. Przepraszam, że to powiem, ale jak długo będziesz się chował za mamą? Bo jak My przyjedziemy do Ciebie to nie będzie zmiłuj :lol: A wiem, że coś się kluje w tej sprawie ;)

 

pyzia1, dokładnie jak piszesz :D Skarbek - 16ta :D Będę sprawdzała obecność :!::lol:

 

Nie mogę się doczekać :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×