Skocz do zawartości
Nerwica.com

ZLOT ARTURÓWEK 2013 - KOSZULKI


deader

Rekomendowane odpowiedzi

Ja chcę rozmiar M, jeśli nie ma S-ek.

Hasło - jestem zgodna z większością, co do ksywki to nie zabłysnę .... *Monika*

:mrgreen:

 

To jest moje zamówienie.

Spoko. Zapytam o "S-ki". Tyle że po praniu to ci się zrobi chyba XS :P Ale co tam, kobiecie mniej przeszkadza jak koszulka zmieni się w stanik :P

 

Szkoda mi że nie bede na zlocie złszcza tych koszulek

E tam, Dolce&Gabbana to to nie będzie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam, Dolce&Gabbana to to nie będzie :P

 

Dolce&Gabbana nie ma szans z Fruit Of The Loom. Nikt nie robi takich podkoszulków jak oni :D

BTW w ogóle nie wiedziałem, że istnieje taki parametr przy t-shirtach jak gramatura. Dowiem się wkrótce jak to jest chodzić w koszulce o gęstości 205g/m2 :D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Monika*,

Monia tylko na tej liście co podlinkował deader jest kilka rodzajów koszulek. Typowo damskie jak te i męskie jak te co ja wybrałem. Specyfikacje rozmiarów są podane na stronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rotten soul, dziękować za wyręczenie :) Przy okazji - ściągnąłem sobie plik z czcionkami który mi wysłałeś, ale o ironio nie mam na kompie obecnie instalniętego ani Worda ani Office'a, więc obadam jutro w robocie, bo dziś już mi się nie chce pieprzyć z torrentowaniem i instalowaniem niczego ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deader,

Dobra, ja zostaję przy pierwotnym wyborze, jedynie zmieniając rozmiar na XXL (posłucham Twojej rady). Ceny mi pasują. O czcionkach daj mi znać jutro, jak będziesz wiedział.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie bardzo jest opcja zrobić jakąś prostą grafike jeśli nie jest w wektorach? To jak drukarnie robią nadruki na kubkach czy koszulkach z jpgów czy png?

Sitodrukiem albo twardym solwentem.

Ja zaś dysponuję jedynie solwentem miękkim. Maszyna drukuje tuszami wodnymi (w odróżnieniu od "twardego" solwentu który ma tusze zajebiście zchemizowane), a to oznacza że nadruk zrobiony u mnie znika po jednym-trzech praniach. Dlatego robienie u mnie koszulki z nadrukiem jest bezsensowne. W grę wchodzi jedynie wycięcie ploterem folii flex do wgrzania w koszulkę, stąd grafika musi być w wektorach gdyż one wyznaczają drogę ostrza nacinającego folię, bitmapa nie ma bata żeby zadziałała bo w pliku mapy bitowej nie masz żadnych wektorów, które są niezbędne aby oprogramowanie przerzuciło je przez RIPa i przekazało na ploter - odczytuje tylko pliki EPS.

 

Mam nadzieję ze wystarczająco wyjaśniłem :)

 

A, no tak. "To po ch... wam folia do druku koszulek skoro nie możecie drukować na koszulkach??" :D A, to nasz szef w zakupowym szale jak sprowadzał do nas owo urządzenie obkupił się w "zestaw startowy" materiałów nie wiedząc jeszcze jak cholerstwo działa. Efektem jest sporo rolek różnych dziwnych papierów leżące od 5 lat w "mint conditon" :P

 

-- 23 lip 2013, 20:41 --

 

rotten soul, spox, dam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deader, a nie dałoby się ztrasować takiej bitmapy w colelu albo innym tego typu programie? Jeśli nie będzie to to zbyt skomplikowany wzór to może dałoby radę?

 

Pewnie że da radę.

 

1002987_477589488995821_1329576027_n.jpg

 

Wrzucasz w Corela/Ilustratora bitmapę jako podkład, i ręcznie tworzysz interesujący cię wektor jako oddzielną warstwę w postaci linii włosowej o wartości 100% cyan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, time is up ;)

 

Dziś koniec możliwości składania zamówień. Jako chętni na koszulki zgłosili się:

 

1) rotten_soul = czerwona XXL-ka, napisy zgodnie z ustaleniami przesłanymi mailem

2) *Wiola* = czarna (?) M-ka, kolor i napisy do ustalenia przez PW

3) *Monika* = czarna (?) M-ka lub S-ka, kolor, napisy i rozmiar do ustalenia przez PW

 

Dziś jeszcze ostateczne konsultacje odn. kolorów/rozmiarów, jutro zamawiam koszulki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×