Skocz do zawartości
Nerwica.com

Książki, książki..i książeczki.


meskalina

Rekomendowane odpowiedzi

Ten cytat jakby z Osho czy innego medytacyjnego guru,phii,co to za biblia sejtana

No wiesz, to tak samo jak ludzie są rozczarowani "Mein Kampf" bo myślą że Adolf tam pospisywał swoje fantazje o palonych w piecach Żydach a tak naprawdę to nudny polityczny bełkot maniaka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Danuta Noszczyńska Hormon Nieszczęścia

Mirka ma 23 lata, mieszka w Jaworznie i pracuję w tamtejszej bibliotece.Nie zamierza wyjść za mąż,pewnego dnia trafia do innego świata.Tam pierwsza wojna, zakończyła się zwycięstwem Rosji Radzieckiej,Hitler to wybitny malarz, a w Polsce nadal trwa komuna.Ale jak się tam dostała,co tam robiła, to już odsyłam do książki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E.L. James, Pięćdziesiąt twarzy Greya - polecam dla kobiet :)

Ja czytałem też.

Marcin Wroński A na imię jej będzie Aniela -komisarz Maciejewski poszukuję sprawcę morderstw młodych kobiet.W tle okupacja nazistowska Lublina.

Joy Fileding Zabójcze piękno-morderstwa kobiet w małych miasteczku na Florydzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ania_taka, nie przekonał mnie Grey. Początek nawet mi się podobał - fajne "niewinne" dialogi i świetna scena w sklepie, ale im dalej w las, tym mniej mnie zaczęło przekonywać.

Zwłaszcza główna bohaterka, wołająca świętego Barnabę :mrgreen:

Po 350 stronach dałam sobie spokój.

 

A ja robię sobie maraton Kinga. Skończyłam "Stukostrachy" i zaczynam "Podpalaczkę".

Do tego oglądamy z Szymonem serial "Pod kopułą" na podstawie książki Kinga. Bardzo polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ania_taka, nie przekonał mnie Grey. Początek nawet mi się podobał - fajne "niewinne" dialogi i świetna scena w sklepie, ale im dalej w las, tym mniej mnie zaczęło przekonywać.

Zwłaszcza główna bohaterka, wołająca świętego Barnabę :mrgreen:

Po 350 stronach dałam sobie spokój.

ja jestem na etapie podpisywania umów :P i mi sie podoba jak dotąd, zobaczymy jak dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rebelia, w sumie to nawet nie wiedziałam, że ma być drugi sezon. Ta książka jest długa, ale żeby aż tak? :mrgreen:

 

Fajnie masz, że tak na świeżo sobie obejrzysz. Ja już dość dawno książkę czytałam. Trochę mnie poryła :D

W każdym razie bardzo fajnie dobrali aktorów, bo postacie w serialu są podobne do tego, co sobie wyobrażałam ;)

 

-- 30 lip 2013, 10:39 --

 

ania_taka, no właśnie mi się mniej więcej w tych okolicach przestało podobać, ale już przestaję zniechęcać, bo każdy lubi to co lubi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może ja się w końcu zbiorę i przeczytam. "Roland" mi się bardzo podobał, ale jakoś nie ruszyłam dalej.

Powołanie Trójki jest bombowe. Lubię takie łączenie nowoczesności z dawnymi czasami. Generalnie przeczytałam na jednym oddechu i kiedy mam wymienić najlepszą część sagi to zawsze bez zastanowienia mówię, że Powołanie Trójki. Reszta też jest ok, przede mną ostatni tom sagi. Generalnie tak mnie wessało, że nie umiem powiedzieć o żadnej części, że jest "nudna", totalnie mi się mózg przenosi do realiów książkowych i koniec, pływam w tym fantastycznym świecie.

 

Podobno ma być też serial na podstawie "Stukostrachów"

Mam, ale jeszcze nie zaczęłam czytać. Póki co na skończenie czeka "Łowca Snów", "Bastion", "Pod kopułą" i ostatni tom MW. :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×