Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zrzucamy zbędne kilogramy. Dieta dzień po dniu.


Michuj

Rekomendowane odpowiedzi

to nie fotomontaż ta pani naprawdę tak wygląda i chcę ważyć jeszcze więcej aby pobić rekord świata.

Bo ważne żeby mieć cel w życiu... nie wyobrażam sobie ilości jedzenia jakie ta pani musi pochłaniać, toż to jej partner ma nie lada wydatek. A ja się martwię paroma kg do zrzucenia...

....ten wózek fajny, piwko bym sobie nim woziła :D

Jeśli mogę doradzić coś od siebie- zamiast diety lepsza jest zmiana sposobu odżywiania- na stałe. Ja tak zrobiłam i od 1 kwietnia do dziś zgubiłam 9 kilo :smile:

Gratulacje. Przede mną jeszcze 4 kilo i będę szczęśliwa, mam nadzieje, że do połowy sierpnia mi się uda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłam. Od dziś na poważnie zaczynam się odchudzać, bo od stycznia ciągle sukcesywnie tyję :(

Już ponad 30 kg na plusie. Ja rozumiem, że leki mogą zwiększać apetyt, ale z powietrza się nie tyje. Czas więc zapanować nad apetytem i ruszyć dupsko do ćwiczeń. Trzymajcie za mnie kciuki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłam. Od dziś na poważnie zaczynam się odchudzać, bo od stycznia ciągle sukcesywnie tyję :(

Już ponad 30 kg na plusie. Ja rozumiem, że leki mogą zwiększać apetyt, ale z powietrza się nie tyje. Czas więc zapanować nad apetytem i ruszyć dupsko do ćwiczeń. Trzymajcie za mnie kciuki.

Trzymam kciuki :great:

Ja też sobie dzisiaj postanowiłam , że będę się odchudzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj tak rodzinka kusi. 2 tyg. temu zrobiłam sobie pare zdjęć w różnych bluzkach, wczoraj zrobiłam to samo i ''widać różnicę'' -miłe zaskoczenie wyglądam nieco lepiej tz. szczuplej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×