Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Ja mam dość, czuję że nie mogę tak żyć. Cenię sobie coś takiego jak praca nad sobą, problem że czasami czuję się jak pieprzony zbawca ludzkości, temu pomóż, temu wytłumacz, na tego się nie złość, temu przebacz, tego zrozum. Ok, może to daje pewną siłę, ale na pewno nie sprawi, że ktoś mi to odwzajemni. Każdy ma swoje życie i swoje sprawy, pod tym kontem na mnie patrzą: do czego się mogę przydać. To tyle, wyraziłem siebie.

 

A co u was?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie tez to momentami wkurza, gdy wszyscy wobec mnie maja same oczekiwania, w dodatku ja sama wobec siebie wiele oczekuje, co nakreca ta cala spirale niezadowolenia, braku czasu, zmeczenia, wkur** .

 

ale dzisiaj nie jest zle. czuje sie dobrze, slonce swieci, staralam sie dzisiaj troche pocieszyc ladna pogoda i wypelzlam na świeze powietrze :D

 

za to mam tak duuuuuuzo do zrobienia, a jakos motywacji brak, wcale sie nie moge zabrac, a od rana juz probuje :roll: a deadline sie zbliza :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wykończony, asertywność można ćwiczyć. Ale policzek w twarz to zawsze policzek, niezależnie co sobie będziesz myślał, jak się nastawiał i jak pozytywnie myślał. Na innych nie mam wpływu. Jak ktoś chce mnie obrażać, to obrazi mnie, niezależnie czy będę asertywny czy nie. Myślę, że jakiś poziom asertywności mam, potrafię na przykład odmówić poczęstunku jak jestem w gościach u kogoś. Niby jest miły dla mnie, bo mnie częstuje, ale spróbuj odmówić to się obrazi. Taka jego życzliwość, polegająca na obrażaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całe życie nie da się unikać konfliktów

Któregoś dnia człowiek będzie musiał "zbrudzić sobie ręce" niekoniecznie dosłownie.

Można nie lubić przemocy,gardzić nią,ale też nie można się wyprzeć,czasem i siły trzeba użyć by się obronić,postawić na swoim...

Tak mi się wydaje,że tak jest świat skonstruowany - czasem trzeba właśnie siłą coś udowodnić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×