Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zlot 15-18 sierpnia 2013 r. Arturówek (Łódź)


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

L.E.,

Wygrałem :twisted:

a na zlocie może się okazać najsympatyczniejszą osobą i kiedyś przegadamy całą noc"

Na to bym nie liczył.

 

Też już zamilknę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

L.E.,

Wygrałem :twisted:

 

Wygrałeś internety :mrgreen:

A tak serio to nawet nie próbuję się domyślać, co wygrałeś i czemu. Przecież po prostu rozmawialiśmy ;)

 

-- 21 lip 2013, 22:36 --

 

Mushroom, zobaczę ile tego zmieszczę w plecaku/walizce ;)

W cytadelę jeszcze nie grałam to chętnie spróbuję.

No i Magica też chyba weźmiemy, bo to dużo miejsca nie zajmuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i Magica też chyba weźmiemy, bo to dużo miejsca nie zajmuje

To prawda :)

 

-- 21 lip 2013, 23:40 --

 

muza

- monk.2000, Mushroom (+laptop)

- nagłośnienie (rotten soul)

gry planszowe

- scrabble (monk.2000)

- cytadela (mushroom)

- świat dysku (L.E.)

gry outdoor

- badmington (Candy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

monk.2000,

Nie martw się. Przy tych też potańczysz. Ciche nie są. Po za tym i tak jak będzie cisza nocna, to będziemy musieli się trochę opanować z wydawaniem dźwięków. , a słuchanie muzyki z płyt jest już dużo mniej wygodne niż z plików w Winampie czy przez odtwarzacz MP3. Osobiście płyt do celów muzycznych nie używam od lat.

 

-- 22 lip 2013, 01:23 --

 

ZLOT W ARTURÓWKU 15-18.08.2013 - LISTA UCZESTNIKÓW:

OSOBY , KTÓRE ZAPŁACIŁY CAŁOŚĆ (KAUCJA + WYNAJEM):

01. *Monika*----------[15-18]--------(domek nr 130 - z kuchnią 150zł/doba)

02. *Wiola*------------[15-18]--------(domek nr 130 - z kuchnią 150zł/doba)

09. Gilaman------------[15-18]--------(domek nr 130 - z kuchnią 150zł/doba)

03. deader-------------[15-18]--------(domek nr 113 - z kuchnią 150zł/doba)

04. davin---------------[15-18]--------(domek nr 113 - z kuchnią 150zł/doba)

05. rotten soul---------[15-18]--------(domek nr 113 - z kuchnią 150zł/doba)

12. Harry Haller--------[16-18]--------(domek nr 115 - z kuchnią 150zł/doba)

 

OSOBY, KTÓRE ZAPŁACIŁY TYLKO ZA KAUCJĘ, A WYNAJEM MAJĄ DO ZAPŁATY:

10. Mad-----------------[15-18]--------(domek nr 117 - z kuchnią 150zł/doba)-----------------DO ZAPŁATY 150 ZŁ

11. slow motion--------[15-18]--------(domek nr 117 - z kuchnią 150zł/doba)----------------DO ZAPŁATY 150 ZŁ

17. buka------------------[15-17/18(?)]-(domek nr 117 - z kuchnią 150zł/doba)---------------DO ZAPŁATY 150 ZŁ

13. Vilgefortz------------[16-18]--------(domek nr 115 - z kuchnią 150zł/doba)---------------DO ZAPŁATY 100 ZŁ

18. PoznacSiebie-------[16-18]--------(domek nr 115 - z kuchnią 150zł/doba)----------------DO ZAPŁATY 100 ZŁ

06. Candy----------------[16-18]--------(domek niewybrany - obecność niepewna na 100%)-DO ZAPŁATY - ???

OSOBY, KTÓRE NIE ZAPŁACIŁY ZA KAUCJĘ, ANI ZA WYNAJEM:

 

14. New-Tenuis---------[15-18]--------(domek nr 112 - bez kuchni 130zł/doba)--------------DO ZAPŁATY KAUCJA 35 ZŁ/WYNAJEM - 130 ZŁ

16. zmienny-------------[15-18]--------(domek nr 112 - bez kuchni 130zł/doba)--------------DO ZAPŁATY KAUCJA 35 ZŁ/WYNAJEM - 130 ZŁ

20. virgo21--------------[15-18]--------(domek nr 112 - bez kuchni 130zł/doba)---------------DO ZAPŁATY KAUCJA 35 ZŁ/WYNAJEM - 130 ZŁ

21. L.E.------------------[15-18]--------(domek nr 114 - z kuchnią 150zł/doba)----------------DO ZAPŁATY KAUCJA 35 ZŁ/WYNAJEM - 130 ZŁ

07. Mushroom-----------[16-18]--------(domek niewybrany - obecność niepewna na 100%)-DO ZAPŁATY - ???

15. Simpatico1----------[16-18]--------(domek niewybrany)--------------------------------------DO ZAPŁATY KAUCJA 35 ZŁ/WYNAJEM - ???

19. ORh+-----------------[15-18]--------(domek niewybrany)-------------------------------------DO ZAPŁATY KAUCJA 35 ZŁ/WYNAJEM - ???

 

OSOBY NIE KORZYSTAJĄCE Z NOCLEGU:

08. naterapii---------[15-17/18(?)]--BRAK OPŁAT

22. Aranjani----------[1 dzień(?)]---BRAK OPŁAT

23. czerwona-malina-[1 dzień(?)]--BRAK OPŁAT

 

POZOSTAŁ JEDEN WOLNY DOMEK WYNAJĘTY W TERMINIE [15-18]:

DOMEK 114 (3-OSOBOWY---Z KUCHNIĄ---150ZŁ/DOBA) - 2 WOLNE

KAUCJA - 35 ZŁ

 

ZGŁASZAJCIE WSZELKI POMYŁKI. ZWŁASZCZA TY MONIKA, BO MASZ ODPOWIEDNIE DANE ODNOŚNIE PŁATNOŚCI. STATUS "ZAPŁACONE" MAJĄ CI, KTÓRYCH PŁATNOŚĆ POTWIERDZI NASZA ORGANIZATORKA. JEŚLI PRZELEW "WISI" TO CZEKAMY, I WTEDY POZOSTAJE STATUS "DO ZAPŁATY".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny film, ale na tyle osób to trzeba by projektor skołować :(

 

słuchanie muzyki z płyt jest już dużo mniej wygodne niż z plików w Winampie czy przez odtwarzacz MP3. Osobiście płyt do celów muzycznych nie używam od lat.

Nie wyobrażam sobie w domu słuchać muzy z innego nośnika niż winyl, tyko jak ktoś wpadnie i chce mnie koniecznie pokatować czymś z YT to się poddaję :D PŁYTY RZĄDZĄ! :D

 

 

 

muza

- monk.2000, Mushroom (+laptop), deader (+ tablet)

- nagłośnienie (rotten soul)

gry planszowe

- scrabble (monk.2000)

- cytadela (mushroom)

- świat dysku (L.E.)

gry outdoor

- badmington (Candy)

- wiatrówki + osprzęt (deader)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deader,

Wyżej miałem na myśli płyty CD Audio. Na YT utworów słucham tylko za pierwszym razem, bo jeśli mi się spodoba to ląduje chwilę później na HDD w postaci mp3 lub teledysku (bądź obu formach)

 

Nie wyobrażam sobie w domu słuchać muzy z innego nośnika niż winyl

Pijesz chyba tutaj bardziej do jakości, niż do wygody. Nie wyobrażam sobie mieć 2.500 utworów z kilkunastu gatunków muzycznych na płytach winylowych. Odnalezienie czegoś i uruchomienie trwało by zamiast paru sekund, wieki, nie wspominają już o mieszaniu tychże gatunków i wykonawców na własnych playlistach, co w przypadku winyli byłoby niewykonalne. O jakość się nie będę spierał, bo nie mam pojęcia jak brzmi muzyka z winyli. Należy jeszcze wspomnieć, że większość utworów z "muzykoteki" nigdy nie ukazała się i nie ukaże na winylach, więc komp to jedyne wyjście w takim przypadku.

 

Do tych wiatróweczek chętnie się podczepię, choć z tego co pamiętam z ostatnich strzelań to dość marnie mi szło (możliwe że procentów już było za dużo).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pijesz chyba tutaj bardziej do jakości, niż do wygody.

Niee, raczej do rytuału który temu towarzyszy. Magii wielkich okładek, zmiany strony itd. Muzyka w mp3 traci "duszę" :P A 2500 utworów to pewnie nigdy bym nie przesłuchał :P Mam coś koło setki płyt, czyli gdzieś z 1000 utworów i z 1/3 jeszcze nie przesłuchałem. Na zlot niestety nie przewiduję zabierania gramofonu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rotten soul

Dobra robota .

Są jeszcze osoby które już wpłaciły i czekają na potwierdzenie ;)

Przyszła wpłata na moje konto w wysokości 140 zł. od 0Rh+ ;)

 

Też mam taką grupę krwi :D

 

Przepraszam, że mało tu wchodzę, ale jestem na wyjeździe i nie mam troszeczkę czasu ;)

Czy mam zadzwonić do Arturówka ? Zapytać jeszcze o coś maleństwa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×