Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czołem.


N7Inferno

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Nazywam się Łukasz i mam 20 lat. Mimo swojego dość młodego wieku uważam, że trochę przeżyłem i zdarzało się dostać od życia porządnie w kość ale też bywały chwile szczęścia dlatego jakiś tam bagaż doświadczeń mam. Zarejestrowałem się tutaj z prośbą o pomoc od was drodzy użytkownicy ale także w miarę moich możliwości i wiedzy będę starał się także pomóc innym. Cóż, nie zostaje mi nic innego jak powiedzieć "cześć" i jeśli macie jakieś pytania co do mojej osoby zaprosić do odpowiadania w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

N7Inferno, cześć. Internet jest obszerny, ale Internet to nie tylko koty i trollowanie. Ale także poważne tematy. To forum do takich należy. Traktujemy życie serio, bo wiemy że jak się nie weźmie steru w swoje ręce to można nieźle dostać po łapach. Tematy są różne, pokazujemy pozytywną stronę tego czym jest zwariowanie. To nie tylko ludzie, których nikt nie rozumie. To także indywidualizm i specyficzna wrażliwość. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do N7 w nicku - tak nawiązanie do moim zdaniem gry (mówię o całej trylogii) z najlepszą fabułą i uniwersum.

 

-- 22 lip 2013, 01:43 --

 

Mushroom, o widzę kolega siedzi na bieżąco w grach

Trzeba być na topie

pierwsza część wyszła z 5 lat temu ;)

20 listopada tego roku minie równe 6 lat od światowej premiery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×