Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zlot 15-18 sierpnia 2013 r. Arturówek (Łódź)


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

ZLOT W ARTURÓWKU 15-18.08.2013 - LISTA UCZESTNIKÓW:

OSOBY , KTÓRE ZAPŁACIŁY CAŁOŚĆ (KAUCJA + WYNAJEM):

01. *Monika*----------[15-18]--------(domek nr 130 - z kuchnią 150zł/doba)

02. *Wiola*------------[15-18]--------(domek nr 130 - z kuchnią 150zł/doba)

09. Gilaman------------[15-18]--------(domek nr 130 - z kuchnią 150zł/doba)

03. deader-------------[15-18]--------(domek nr 113 - z kuchnią 150zł/doba)

04. davin---------------[15-18]--------(domek nr 113 - z kuchnią 150zł/doba)

05. rotten soul---------[15-18]--------(domek nr 113 - z kuchnią 150zł/doba)

12. Harry Haller--------[16-18]--------(domek nr 115 - z kuchnią 150zł/doba)

 

OSOBY, KTÓRE ZAPŁACIŁY TYLKO ZA KAUCJĘ, A WYNAJEM MAJĄ DO ZAPŁATY:

10. Mad-----------------[15-18]--------(domek nr 117 - z kuchnią 150zł/doba)--------------DO ZAPŁATY 150 ZŁ

11. slow motion--------[15-18]--------(domek nr 117 - z kuchnią 150zł/doba)--------------DO ZAPŁATY 150 ZŁ

17. buka------------------[15-17/18(?)]-(domek nr 117 - z kuchnią 150zł/doba)--------------DO ZAPŁATY 150 ZŁ

13. Vilgefortz------------[16-18]--------(domek nr 115 - z kuchnią 150zł/doba)--------------DO ZAPŁATY 100 ZŁ

18. PoznacSiebie-------[16-18]--------(domek nr 115 - z kuchnią 150zł/doba)--------------DO ZAPŁATY 100 ZŁ

06. Candy----------------[16-18]--------(domek niewybrany - obecność niepewna na 100%)-DO ZAPŁATY - ???

OSOBY, KTÓRE NIE ZAPŁACIŁY ZA KAUCJĘ, ANI ZA WYNAJEM:

07. Mushroom-----------[16-18]--------(domek niewybrany - obecność niepewna na 100%)-DO ZAPŁATY - ???

14. New-Tenuis---------[15-18]--------(domek nr 112 - bez kuchni 130zł/doba)---------DO ZAPŁATY KAUCJA 35 ZŁ/WYNAJEM - 130 ZŁ

16. zmienny-------------[15-18]--------(domek nr 112 - bez kuchni 130zł/doba)---------DO ZAPŁATY KAUCJA 35 ZŁ/WYNAJEM - 130 ZŁ

15. Simpatico1----------[16-18]--------(domek niewybrany)-----------------------------DO ZAPŁATY KAUCJA 35 ZŁ/WYNAJEM - ???

19. ORh+-----------------[15-18]--------(domek niewybrany)-----------------------------DO ZAPŁATY KAUCJA 35 ZŁ/WYNAJEM - ???

20. virgo21--------------[15-18]--------(domek niewybrany)-----------------------------DO ZAPŁATY KAUCJA 35 ZŁ/WYNAJEM - ???

21. L.E.------------------[15-17/18(?)]-(domek niewybrany)-----------------------------DO ZAPŁATY KAUCJA 35 ZŁ/WYNAJEM - ???

 

OSOBY NIE KORZYSTAJĄCE Z NOCLEGU:

08. naterapii---------[15-17/18(?)]--BRAK OPŁAT

22. Aranjani----------[1 dzień(?)]---BRAK OPŁAT

23. czerwona-malina-[1 dzień(?)]--BRAK OPŁAT

 

WOLNE SĄ MIEJSCA TYLKO W DOMKACH WYNAJĘTYCH OD [15-18]:

DOMEK 112 (3-OSOBOWY---BEZ KUCHNI--130ZŁ/DOBA) - 1 WOLNE

DOMEK 114 (3-OSOBOWY---Z KUCHNIĄ---150ZŁ/DOBA) - 3 WOLNE

KAUCJA - 35 ZŁ

 

ZGŁASZAJCIE WSZELKI POMYŁKI. MONIKA ZOBACZY WIECZOREM CZY DOSZŁY JAKIEŚ WPŁATY (CHOĆ WĄTPIĘ BO JEST WEEKEND) I W RAZIE CZEGO ZROBI SIĘ AKTUALIZACJĘ. STATUS ZAPŁACONE MAJĄ CI, KTÓRYCH PŁATNOŚĆ POTWIERDZI MONIKA, BEZ OBAW NIC NIE ZGINIE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

virgo21,

Poirytowany - będzie lepszym określeniem.

 

 

L.E.,

A teraz pewnie zdążyłeś mnie już uznać za złośliwą i kłótliwą jędzę,

Prawda i nie zamierzam z Tobą już dyskutować. Niech ktoś bardziej cierpliwy i uczynny ode mnie wyjaśni Ci wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZLOT W ARTURÓWKU 15-18.08.2013 - LISTA UCZESTNIKÓW:

OSOBY , KTÓRE ZAPŁACIŁY CAŁOŚĆ (KAUCJA + WYNAJEM):

01. *Monika*----------[15-18]--------(domek nr 130 - z kuchnią 150zł/doba)

02. *Wiola*------------[15-18]--------(domek nr 130 - z kuchnią 150zł/doba)

09. Gilaman------------[15-18]--------(domek nr 130 - z kuchnią 150zł/doba)

03. deader-------------[15-18]--------(domek nr 113 - z kuchnią 150zł/doba)

04. davin---------------[15-18]--------(domek nr 113 - z kuchnią 150zł/doba)

05. rotten soul---------[15-18]--------(domek nr 113 - z kuchnią 150zł/doba)

12. Harry Haller--------[16-18]--------(domek nr 115 - z kuchnią 150zł/doba)

 

OSOBY, KTÓRE ZAPŁACIŁY TYLKO ZA KAUCJĘ, A WYNAJEM MAJĄ DO ZAPŁATY:

10. Mad-----------------[15-18]--------(domek nr 117 - z kuchnią 150zł/doba)--------------DO ZAPŁATY 150 ZŁ

11. slow motion--------[15-18]--------(domek nr 117 - z kuchnią 150zł/doba)--------------DO ZAPŁATY 150 ZŁ

17. buka------------------[15-17/18(?)]-(domek nr 117 - z kuchnią 150zł/doba)--------------DO ZAPŁATY 150 ZŁ

13. Vilgefortz------------[16-18]--------(domek nr 115 - z kuchnią 150zł/doba)--------------DO ZAPŁATY 100 ZŁ

18. PoznacSiebie-------[16-18]--------(domek nr 115 - z kuchnią 150zł/doba)--------------DO ZAPŁATY 100 ZŁ

06. Candy----------------[16-18]--------(domek niewybrany - obecność niepewna na 100%)-DO ZAPŁATY - ???

OSOBY, KTÓRE NIE ZAPŁACIŁY ZA KAUCJĘ, ANI ZA WYNAJEM:

07. Mushroom-----------[16-18]--------(domek niewybrany - obecność niepewna na 100%)-DO ZAPŁATY - ???

14. New-Tenuis---------[15-18]--------(domek nr 112 - bez kuchni 130zł/doba)---------DO ZAPŁATY KAUCJA 35 ZŁ/WYNAJEM - 130 ZŁ

16. zmienny-------------[15-18]--------(domek nr 112 - bez kuchni 130zł/doba)---------DO ZAPŁATY KAUCJA 35 ZŁ/WYNAJEM - 130 ZŁ

20. virgo21--------------[15-18]--------(domek nr 112 - bez kuchni 130zł/doba)---------DO ZAPŁATY KAUCJA 35 ZŁ/WYNAJEM - 130 ZŁ

15. Simpatico1----------[16-18]--------(domek niewybrany)-----------------------------DO ZAPŁATY KAUCJA 35 ZŁ/WYNAJEM - ???

19. ORh+-----------------[15-18]--------(domek niewybrany)-----------------------------DO ZAPŁATY KAUCJA 35 ZŁ/WYNAJEM - ???

21. L.E.------------------[15-17/18(?)]-(domek niewybrany)-----------------------------DO ZAPŁATY KAUCJA 35 ZŁ/WYNAJEM - ???

 

OSOBY NIE KORZYSTAJĄCE Z NOCLEGU:

08. naterapii---------[15-17/18(?)]--BRAK OPŁAT

22. Aranjani----------[1 dzień(?)]---BRAK OPŁAT

23. czerwona-malina-[1 dzień(?)]--BRAK OPŁAT

 

POZOSTAŁ JEDEN WOLNY DOMEK WYNAJĘTY W TERMINIE [15-18]:

DOMEK 114 (3-OSOBOWY---Z KUCHNIĄ---150ZŁ/DOBA) - 3 WOLNE

KAUCJA - 35 ZŁ

 

ZGŁASZAJCIE WSZELKI POMYŁKI. MONIKA ZOBACZY WIECZOREM CZY DOSZŁY JAKIEŚ WPŁATY (CHOĆ WĄTPIĘ BO JEST WEEKEND) I W RAZIE CZEGO ZROBI SIĘ AKTUALIZACJĘ. STATUS ZAPŁACONE MAJĄ CI, KTÓRYCH PŁATNOŚĆ POTWIERDZI MONIKA, BEZ OBAW NIC NIE ZGINIE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

naterapii,

Wygląda na to, że źle Cię zrozumiałem. Twój wybór w takim razie, ale w takim razie nic nie łykniesz będą swoim własnym szoferem, ale chyba miałaś taki abstynencki plan od początku. Ja nie mógł bym być trzeźwy w towarzystwie naprutych czy choćby wciętych. Żadna frajda. Kiedyś byłem w takiej sytuacji i było okropnie.

Rotten soul, nie mam problemu pozostać w trzeźwości wśród pijących, jako kierowca praktykowałam to niejednokrotnie. Mam też zasadę, że jak mi się baaardzo zachce to jedno piwko na 4-6 godz. przed jazdą też nie zaszkodzi. Inna opcja: z noclegiem w Łodzi mogę zostawić samochód na terenie ośrodka i dojechać taksówką. Ewentualnie skorzystać z multum innych możliwości zaproponowanych przez 0Rh+ :) Widzisz, ze mną jest tak, że ja na dzień dzisiejszy (a i pewnie żaden inny nawet 24 godziny przed) po prostu nie mogę się zadeklarować na pobyt całodobowy. Niby mam urlop, ale i szereg innych zobowiązań, których nie da się przewidzieć, więc nie uśmiecha mi się płacić sporo kasy za czterodobowy nocleg z którego mogę ani razu nie skorzystać. A w moim byłym mieście akademickim jest jeszcze sporo osób, które dowiadując się, że będę w pobliżu, pytają z wyrzutem: "i nie wpadniesz?" ;)

A gdybym została do poniedziałku, to mogłabym z marszu na terapię dotrzeć (oszczędzając na kosztach dojazdu) :mrgreen:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

L.E.,

Po pierwsze nie jesteś mną, więc nie wiem czemu mam się zachowywać identycznie jak Ty.

Po drugie nie jestem organizatorem. Jest nim Monika.

Po trzecie, to nawet nie było warczenie, tylko zwrócenie uwagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom, mały offtop. Fajnie, ja czekam na miłość dopiero. A że uczepiły się mnie kiedyś nurty "ascetyczne" to taki ze mnie prawiczek konsekrowany. Ale, kto wie, może nawet tu na forum czeka moja miłość. :D

koniec offtopa. Może zrobimy też listę kto co przywozi z rozrywek? Typu właśnie laptopy, głośniki, pendrajwy z muzą, gry, piłki, latawce, pogrzebacze, kulki analne itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

naterapii,

 

Wszystko jest już jasne jak słońce. Wiesz dobrze czego chcesz i zrobisz tak jak będzie uważała. Możliwości faktycznie jest trochę, więc żadnego kłopotu nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rotten soul, wrzucasz pierdylion razy tą listę, więc coś z organizacją masz jednak wspólnego.

Stwierdziłam fakt, że można informować ludzi nie bulwersując się za każdym razem jak ktoś o coś pyta, bo przerobiłam to na sobie.

A poza tym to jeśli mnie obrażasz to nie traktuję tego, jako zwykłego zwrócenia uwagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

L.E.,

Wobec tego pierdylion razy mogłaś przeczytać potrzebne Ci informacje. Aktualizacja listy to żadna organizacja, no chyba, że chcesz powiedzieć, że organizuję listę.

 

Stwierdziłam fakt, że można informować ludzi nie bulwersując się za każdym razem jak ktoś o coś pyta

A ja stwierdziłem co innego. Widzisz problem w odmienności opinii?

 

A poza tym to jeśli mnie obrażasz

Jeśli komuś nie chce się przejrzeć paru stron tematu ( z resztą wystarczyło spojrzeć na górę tamtej strony), którym jest zainteresowany, to ja to inaczej można to nazwać, jeśli nie lenistwem. Chyba o tą obrazę Ci chodziło, co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:time:

Zakładam ,że wszystkim nam chodzi o to samo ;) .W związku z tym mam prośbę . Z uwagi na niemożność załatwienia spraw administracyjnych proponuję skoncentrować się na ważniejszych kwestiach : dziewczyny ,wino i śpiew :twisted:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rotten soul, jakkolwiek bym próbowała nie umiem nic miłego ani chociaż obojętnego na to odpowiedzieć.

Zmienię więc temat. Jak zaczęliśmy tą dyskusję to stwierdziłam coś w stylu: "no ok, teraz się kłócimy, a na zlocie może się okazać najsympatyczniejszą osobą i kiedyś przegadamy całą noc". Obecnie jestem trochę mniej optymistyczna, ale pożyjemy, zobaczymy.

Wredna jędza mode off (Tobie polecam to samo, z tym że w męskiej wersji oczywiście :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×