Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zlot 15-18 sierpnia 2013 r. Arturówek (Łódź)


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam, ale wiesz, chyba co miałem na myśli. Podejrzewam, że najlepszy chwile zlotu będą miały miejsce wieczorami i nocą, bo wtedy jak wiadomo, imprezy mają zazwyczaj swój "złoty czas". Niestety Ty będziesz wtedy w drodze do domu, stąd to określenie "dorywczo". Nie gniewaj się.

Rotten soul, ależ ja się absolutnie nie gniewam :) Przedstawiłam tylko możliwość, której mogłeś nie wziąć pod uwagę - jestem już dużą dziewczynką i mogę wracać do domu/miejsca noclegowni o której zechcę. Mogę też nie wracać i przekimać w samochodzie :) Chcę mieć jednak wolność wyboru już na miejscu ;)

 

Pozostaje jeszcze kilka opcji takich jak : waletowanie ,co w tym wypadku nie brzmi najlepiej , nocleg pod gołym niebem , sen nocy letniej , nocna wyprawa na ryby , rejs Łodzią , naprędce zorganizowane obserwatorium astronomiczne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Terry Pratchett

Pierwsza i jak mniemam nie ostatnia korzyść z obecności na zlocie . Z przyjemnością zaczytam się w liczącej obecnie około czterdziestu książek serii Świat Dysku. To humorystyczne, a często satyryczne fantasy. :yeah:

Za wiki .

 

To rozumiem, że Świat Dysku brać? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

virgo21, L.E.,

 

Naprawdę nie widać tego na górze :?: Niektórym chyba nawet powyższych postów nie chce się przejrzeć :? Termin wpłacania kaucji był do piątku, ale oczywiście co niektórzy przegapili, albo olali :evil: Po za tym przy obecnej liczbie osób chętnych wyjdzie znacznie więcej niż planowane 500 złotych. Nie wiem co z tym fantem zrobić. Za dużo zmiennych (zmienny nie obraź się) jest, by można było coś konkretnie obliczyć i postanowić. Domków też już jest za mało, po za tym niektórzy nie są pewni czy będą na 2 czy 3 noclegi. W sumie to powinniśmy ustalić jakiś ostateczny termin zgłoszeń, bo jak tak dalej pójdzie to zabraknie miejsc w całym Arturówku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

virgo21, L.E.,

 

Naprawdę nie widać tego na górze :?: Niektórym chyba nawet powyższych postów nie chce się przejrzeć :? Termin wpłacania kaucji był do piątku, ale oczywiście co niektórzy przegapili, albo olali :evil: Po za tym przy obecnej liczbie osób chętnych wyjdzie znacznie więcej niż planowane 500 złotych. Nie wiem co z tym fantem zrobić. Za dużo zmiennych (zmienny nie obraź się) jest, by można było coś konkretnie obliczyć i postanowić. Domków też już jest za mało, po za tym niektórzy nie są pewni czy będą na 2 czy 3 noclegi. W sumie to powinniśmy ustalić jakiś ostateczny termin zgłoszeń, bo jak tak dalej pójdzie to zabraknie miejsc w całym Arturówku.

Może złożę poprawkę ,że miejscowi nocują w miejscu zamieszkania ,lub korzystają z ...opcji :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

L.E., uuu. :D

Znowu będziemy pić winko?

 

Jak przyjadę to wezmę twardziela z muzyką. Tylko powiedzcie co lubicie słuchać. Mam trochę rocka z 70's oraz to co leciało na MTV w latach 80's. Gigabajtów tego trochę jest. Zawsze pozostaje opcja laptop + program stramujący z Internetu, tylko ktoś musi przywieść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rotten soul, wybacz, ale jak się nie śledzi całego wątku to jakieś sumy przy nickach i określenia "domek z kuchnią", "domek bez kuchni" niczego nie wyjaśniają.

Na forum jestem od wczoraj po dłuuuugiej przerwie, dlatego grzecznie pytam.

A przelew zrobię jak tylko dane dostanę.

Nie bulwersuj się ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Terry Pratchett

Pierwsza i jak mniemam nie ostatnia korzyść z obecności na zlocie . Z przyjemnością zaczytam się w liczącej obecnie około czterdziestu książek serii Świat Dysku. To humorystyczne, a często satyryczne fantasy. :yeah:

Za wiki .

 

To rozumiem, że Świat Dysku brać? :D

 

Brać będzie czytać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

naterapii,

Wygląda na to, że źle Cię zrozumiałem. Twój wybór w takim razie, ale w takim razie nic nie łykniesz będą swoim własnym szoferem, ale chyba miałaś taki abstynencki plan od początku. Ja nie mógł bym być trzeźwy w towarzystwie naprutych czy choćby wciętych. Żadna frajda. Kiedyś byłem w takiej sytuacji i było okropnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To rozumiem, że Świat Dysku brać?

weź, chętnie w to zagram jeszcze raz :)

 

Jak przyjadę to wezmę twardziela z muzyką. Tylko powiedzcie co lubicie słuchać. Mam trochę rocka z 70's oraz to co leciało na MTV w latach 80's. Gigabajtów tego trochę jest. Zawsze pozostaje opcja laptop + program stramujący z Internetu, tylko ktoś musi przywieść.

Ja jeśli będę to wezmę laptopa, mam trochę muzyki również.

Jeśli ktoś ma swoje ulubione kawałki to niech mi napisze to ściągnę i też przywiozę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Termin wpłacania kaucji był do piątku, ale oczywiście co niektórzy przegapili, albo olali Po za tym przy obecnej liczbie osób chętnych wyjdzie znacznie więcej niż planowane 500 złotych. Nie wiem co z tym fantem zrobić.

Skoro jest problem to poproszę nr konta, przeleję zaliczkę 35 zł.

Plus będzie taki że przestanę się zastanawiać czy jechać :)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

L.E., uuu. :D

Znowu będziemy pić winko?

 

Jak przyjadę to wezmę twardziela z muzyką. Tylko powiedzcie co lubicie słuchać. Mam trochę rocka z 70's oraz to co leciało na MTV w latach 80's. Gigabajtów tego trochę jest. Zawsze pozostaje opcja laptop + program stramujący z Internetu, tylko ktoś musi przywieść.

Dobrej , wszystko zależy od okoliczności ;)

OO i to jest ważna kwestia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to powinniśmy ustalić jakiś ostateczny termin zgłoszeń, bo jak tak dalej pójdzie to zabraknie miejsc w całym Arturówku.

 

Myślę , że podłóg wystarczy , nie denerwuj się ;) Ktoś się dopisze , ktoś pewnie jeszcze odpadnie, życie.

 

I jakaś tajemnicza gwiazda zgłosi się dzień przed zlotem, jak w Poznaniu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

L.E.,

 

Jeśli jesteś zainteresowana zlotem to chyba możesz włożyć mały wysiłek w parę kliknięć myszką. Po za tym skoro napisane jest, że 3-osobowe domki kosztują 150 zeta za dobę to nie wiem co tu jest do rozumienia trudnego. A o kaucji było czarno na białym, bez żadnej matematyki.

Nie bulwersuj się ;)

Już za późno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom, spoko, rozumiem. Nie zaniedbuj, bo drugiej takiej laski ze świecą szukać ;)

 

rotten soul, nie mam zamiaru kłócić się o to, co było napisane, a czego nie było i co było jasne, a co nie było.

Skierowałby mnie ktoś do strony, gdzie jest napisane: "Ośrodek jest taki i taki, domki takie i takie, warunki takie i takie, ceny takie i takie" i by było wszystko ładnie pięknie. Zamiast tego wolisz się bulwersować i produkować mało czytelne przepełnione nadmierną interpunkcją notatki - ok.

A teraz pewnie zdążyłeś mnie już uznać za złośliwą i kłótliwą jędzę, którą nie jestem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom, zróbmy sobie gdzieś na privie listę utworów do darcia mordy, jak wszyscy pójdą spać :D

(Rammstein i te sprawy :D)

 

monk.2000, albo z moim wzrokiem coś nie tak albo Cię na liście nie widziałam...

 

Brak na liście nie oznacza niemożliwości teleportowania ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×