Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Po raz pierwszy na kursie nauki jazdy załapałem coś co daje pewność jazdy i wyczucie auta. Cieszę się z tego , albowiem,uwierzyłem i wiem ,że mogę zdać ten egzamin nawet za pierwszym razem , rzecz jasna z Bożą Pomocą>>>

 

Może i dobrze wozisz się wozidłem ale powodzenia na testach :) moja siostra się męczy z nowymi testami :D w 1 podejściu na 20 osób w sali zdała aż 1 :roll:

Ja za to wczoraj spędziłem cały dzień za kólkiem ;) i w jednym momencie wypredziłem 4 autka osobowe 1 tira i nie zmieściłem się przed wysepką więc poleciałem lewą stroną, ojj ale dostałem zjebke :roll::mrgreen::lol:8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podlałam kwiaty.

...

...

To tyle z osiągnięć na dziś.

Z moich siągnięć dziś to że nakręciłam bratu do pracy 360 szt papierosów. Jestem zadowolona bo zrobiłam coś dla kogoś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie dzisiaj nijak, od rana jestem spięta, wkręcam sobie jakieś rzeczy, źle się z tym czuję... Cholery można dostać. Dobrze, że moja matka przyjeżdża...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałam skosić całe podwórko. Na moje szczęście w nieszczęściu kosiarka padła a że ja to nie mechanik to mam wolne.

Psiaczki trochę pobrykały. Zgrywusia wyczesałam i jest śliczny.

Dobry dzień ale żeby szybko się skończył bo mam lęki o psiaki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech, urlop, wyjazd w góry aby się zrelaksować na łonie przyrody. I co?

Nie powiem, ataków paniki brak, duszności, bólu w klatce i brzuchu też. Generalnie byłoby bardzo ok gdyby nie jeden szkopuł.

Od przyjazdu każdego wieczoru przy próbie zaśnięcia moje serce odstawia 2-3 godzinny koncert z głównym zaproszonym - dodatkowymi skurczami serca.

Tętno normalne, ciśnienie chyba też, nie wiem, nie mierzę, a dodatkowe skurcze pokazują jak świnia wygląda.

Żeby to były pojedyncze sztuki. A tu seriami leci 2-4 jeden po drugim. I tak kilka razy na minutę.

Oszaleć można. Magnez łykam od 3 tygodni (2 x dziennie chelamag). Może tym razem pozbyłem sie potasu?

Teraz pochłonąłem dwa pomidory, doraźnie, na noc. Jutro trzeba asparginu poszukać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×