Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

człowiek nerwica napisał:

to znaczy tak go oznaczyłem,był to całkiem przypadkowy człowiek

 

 

te słowa to dowód, że wszystko rozgrywa się tylko w twojej głowie. Spróbuj zacząć żyć własnym zyciem, a nie wyobrażeniami o wyobrażeniach innych na twój temat.

Pozory mylą

 

Oznaczyłem-tzn.nazwałem Go symbolem mojej porażki życiowej.

Teraz caly czas myśle sobie o tym co różni mnie od tamtego człowieka.....i wychodzi na to że on żyje a ja tak naprawde nie żyje....tzn.on jest normalny,ma pewnie znajomych,przyjaciół,ma dziewczyne,umie rozmawiać na luzie z ludżmi,być sobą i cieszyć się z tego kim jest....a ja nie mam nikogo.....i raczej napewno nie ciesze się z tego kim jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym skończyć, nie mam tyle sił

 

co tu dużo mówić? nawet nie wiesz, jak dobrze cię rozumiem :evil:

ale z Jaskową też się identyfikuję ;)

 

małżon się napatoczył to ma za swoje....

 

 

 

Oznaczyłem-tzn.nazwałem Go symbolem mojej porażki życiowej

 

ja ci tu nie chcę robić wykładów. Zresztą nie jestem psycholożką. Ale: na mój chłopski rozum nie powinienes tak mysleć, bo nie znasz tego człowieka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój dzień dopiero się zaczął, ale już wiem, co będzie :(

Od poniedziałku mam silne napięciowe bóle głowy. Coś mnie uciska, mrowi, pulsuje, przesuwa się itp. Znana jazda i stały repertuar. I tym razem nerwiczka nie popisała się oryginalnością. Jak zwykle jest monotematyczna :)

No i niepokój przechodzący w mały na szczęście lęk.

Za tydzień mam wizytę u psycholożki. Jak widać Efectin nie zapobiega nawrotom. Może psychoterpia na to wpłynie. Uff...

 

Pozdrawiam smutasów i zazdroszczę tym, którzy czują się lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez kiepski dzień...:( jestem jakaś taka przydzumiona wstałam o 10 ...:( i bede sie zi uczyła! bo wczoraj sie nienauczyłam ej przekletej geofizyki i dzis nie pojechałam na agh....;/

 

A jutro mam wycieczke po Hucie i bedziemy tam chodzić przez kilka godzin w jakis skafandrach..... :D ciesze sie ale sie tez troszke boje że zasłabne czy cuś......

 

Co za beznadziejny dzień.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie mi szmur o Jesus Mariaaaaaa ledwo zuje vały dzień na nogach przy maszynie Bosz zemre jak jutro każa mi stać w pakowac zafajdane strzykawki.Nic mi sie nie chce zyc mi sie nie chce umierać mi się nie chce wegetowac tez mi się nie chce :? zmęczona jestem a ta baba dalej jeżdzi po mnie juz się jedna osoba zwolniła przez nią. Ja nie mogę się zwolnić a nie wytrzymuje jej :cry: dziś zabrała mnie na inny dział kazała iśc za sobą to szłam potem podbno powiedziała ze mam poczekac niestety nie słyszłam kretynki bo akurat maszyna chodzila a ona z mordą na mnie że mowiłam zebyś poczekała zrobiłam 2 kroki za duzo i zaczęła się jazda :cry: ze j ajej nie słucham, itp nie nawidze tej nienormlanej idio..i

 

Jąkowa dziś to pogoda jest ok wczoraj to była porażka desdzcz zimno potem śnieg masakra ja cchę piątek!!!! wieczór dajcie mi piątek spaćććććććć musze spaććććććććććććć :cry:

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 4:48 pm ]

sorki za blędy ledwo widze na oczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polina szoruj do baltonu nadal przyjmują będziemy razem się zalic sobie ;) tak na jakiś czas potem sobie obie znajdziemy coś o kierowniczke się ni emartw ona się czepła tylko mnie.

I co mam cholerze powiedziec żeby poszła do weta i się uspiła??? nie wiem co robić umowy jeszcze nie podpisałam z nikim nie podpisała nie jest w pożądku co do inych a czepia się byle czego bo zupa była za słona Bethi mam ochote wbić jej największą igłe w d... a tam są czasami olbrzymy :twisted:

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 9:48 pm ]

Jedna osoba zwolniła się przez nią tak sziś słyszałam od jednego jedynego chłopa jaki tam pracuje ustawiał mi maszyne i opwiadał ze ona pier... jest Nie wiem co mam robić co odpysknąć co mam zrobić powiedziec zeby sie wypchała u tapicera ??? zeby sie utopila w kiblu? nie wiem co mam powiedzieć chciała bym umiec sobie dawac rade z takimi

 

ludzmi a nie daje nie daje rady jak coś powiem to mnie wywali i w domu znowu będzie młyn :cry:

ja jestem schorowana nerwica i te sprawy zreszta wiecie nie zniose jeszcze tego !!!!! poprostu nie zniose

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 9:57 pm ]

Mam nadzieje ze dostanie świerzba :twisted: sraczki :twisted: trądu :twisted: wyjda jej włsy zgniją zęby i odpadnie nos :twisted:

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 10:07 pm ]

Na mnie juz pora bede jutro bo sobota wolne papa dobranoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

smutna48 POPROSTU SIE NIE DAJ !!OLEJ te babe!! jak bedzie ci cos mówic to daj jej do zrozumienia że ciebie to za przeproszeniem wali!! i pokaz że ty w przeciwieństwie do innych sie jej nie boisz!!!!i odechce sie jej katowania Ciebie!!bo nie bedzie to miała rezultatu! to jest mój sposób na takich przygłupów!! albo zapytaj wprost : co Pani we mnie nie pasuje?? zobaczysz jak jej mina zrzednie :))

 

Ja tak zrobiłam jednej profesorce w ubiegłym roku i mnie pokoju wyrzuciła z wrażenia...ale mina jej zrzedła!;p

 

A ja to sie troszke boje tej wycieczki...ehhhh..najwyzej dostane atak..:(((

Lece bo musz eo 5 wstac:(((

papa:*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś jestem przejęty bo mam dziś pierwszą w swoim życiu terapie grupowa....sie denerwuje bo nie wiem co sie robi na takich terapiach

 

Maleństwo-będzie dobrze,nie dostaniesz ataku,Trzymam za Ciebie kciuki,poradzisz sobie i nie będziesz miała ataku.

Smutna-poradzisz sobie z tą kobietą....najlepiej ją olej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smutna masz dwa wyjścia

 

Albo odj*bać miesiać i spadać

Albo spier****ć już teraz

 

Przecież Twoje zdrowie jest chyba ważniejsze od kasy

PS. Z tą igłą też niezły pomysł ;)

:

 

Albo poproś psychiatrę o L-4, ja tak zrobiłam, jak mnie popier... kierowniczka wykańczała nerwowo. A w tym czasie zawsze można poszukać czegos innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co sie robi na takich terapiach

 

no to się dowiesz ;)

wydaje mi się, że dla ciebie to najlepsze rozwiązanie taka grupowa terapia

 

 

acha, dostałam coś takiego. Bardzo ciekawa sprawa:

 

przeczytaj:

www.wiadomosci.o2.pl/?s=258&t=424706

i podpisz petycje

www.petitiononline.com/13031953/petition.html

przeslij dalej do jak najwiekszej liczby osób (trzecia pozycja w formularzu to miasto a czwarta to kraj)]

 

Smutna tobie może się przydać. Pogadaj z "artystą", może tę twoją wredną kierownicę w dzieło przemieni :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×