Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zlot 15-18 sierpnia 2013 r. Arturówek (Łódź)


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

fajnie , że tak dużo chętnych , ale kurde, gdzie są dziewczyny ?????????? :shock::shock::shock:

 

Taa, widzę, że to już wygląd jak zlot facetów, z gościnnym i symbolicznym udziałem kobiet. Słabo :( Wnioski? Mam kilka, ale się nie podzielę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

naterapii,

Akurat Ty tym bardziej będziesz symbolicznie, bo tylko "dorywczo" za dnia.

 

Z moich obliczeń to chyba 4 łącznie z Tobą i piąta może.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Wiola*, tylko musicie się przygotować, że jak się uda to pojawie sie w trójcy... tzn ja :mrgreen: mój nadworny szofer :mrgreen: (co bym jakiegoś zimnego napoja mogła się z Wami napić) i Kestrel (tzn On jeszcze o niczzym nie wie ale jak będę jechała to nawet siłą go zgrane "po drodze") :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Wiola*,

Może dlatego się pomyliłem, bo z matmy byłem zawsze noga. Nie znam wielu chętnych w ogóle, a określam płeć po statusie w profilu. Wypisz mi wszystkie "towary" ( a co jestem szowinista świnia) jak możesz :D Z resztą może i nie wypisuj bo i tak wszystkie zajęte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Wiola*, oj tam... On nie będzie miał wiele do gadania :mrgreen: Podjadę, zapakuje w auto a później odstawie :mrgreen: W razie co jest blokada na tyle co by nie wysiadł w czasie drogi :hide:

 

rotten soul, ja Ci dam "towary" !!! :twisted::P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płeć uczestników zlotu-

 

1. *Monika* - kobieta

2. *Wiola* - kobieta

3. deader - facet

4. davin - facet

5. rotten soul - facet

6. Candy - kobieta

7. Mushroom - facet

8. naterapii - kobieta

9. Gilaman - facet

10. Mad/Dark P - facet

11. slow motion - kobieta (za podbijanie do "towaru" moderatora grozi łomot na polu paintballowym- http://www.ironicconsumer.com/videogames/high_impact_paintball_welts_02.jpg :P )

12. Harry Haller - facet

13. Vilgefortz - facet

14. New-Tenuis - kobieta

15. Simpatico1 - facet

16. zmienny - facet

17. buka - facet

18. PoznacSiebie - facet

19. ORh+ - facet

20, virgo21 - kobieta

 

Reasumując- 13 facetów, 7 kobiet.

 

Dobra, i już się stąd zwijam w podskokach, żeby nie zostać posądzonym o schizę, nie zarobić bana za nap... z multikonta, albo nie dostać po mordzie, że dalej siedzę na tym diabolicznym forum. :roll:

 

Stare konto założone do testów technicznych, gdy były problemy z logowaniem na koncie "prajmerowym"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czemu naterapii tylko za dnia, przecież jak imprezka potrwa przykładowo do 5 rano to w nocy też, no chyba, że nie będzie chciała :)

 

O to, to właśnie:) Zobaczę jak się rozwinie sytuacja, jako niepijąca i mobilna mam tą wolność ;)

 

Candy, a na jakiej podstawie? Profil zostawiłam bez wyboru płci ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×