Skocz do zawartości
Nerwica.com

Filmy i seriale


Magnolia

Rekomendowane odpowiedzi

Piszczałka sympatyczny? To był horror!

:D :D :D

"Ziemi 2" pamiętam jakiegoś chorego syna, taki dziwny pojazd i istoty zamieszkujące tą planetę.

Yup, dobrze pamiętasz.

Ktoś pamięta jeszcze SeaQuest ?

Ja! I przypomnę go sobie na bank jak tylko dorwę odcinki w odpowiedniej jakości :)

deader,

Za małolata byłem oczarowany tym serialem. Pamiętam jak mama mi pozwalała mi go oglądać przed snem w swoim pokoju, bo u mnie nie było telewizora. Ze 2 lata temu przypomniałem sobie o nim, pobrałem i niestety mocno się rozczarowałem. To już nie to. Za dużo widziałem i teraz mam inne gusta i wymagania. Psuć sobie miłych wspomnień nie będę.

De gustibus... Miałem coś podobnego ze Star Trekiem Nex Generation (ten "z łysym"), uwielbiałem za dzieciaka, pięć lat temu jakoś ściągnąłem, i... ueee, to nie to, skasowałem po obejrzeniu kwadransa. Ale... Dałem szansę ponownie z rok temu i łyknąłem pod rząd wszystkie sezony :) Tak więc czasem warto dać drugą szansę.

Ten serial urzekał.Jqk już wspomniamy klasyki, to warto wspomnieć o przystanku alaska.

I "Miasteczko Twin Peaks"!

zmienny, chodzi mi o serial, tu intro http://www.youtube.com/watch?v=aN6m46sGYwg

Czy to do tego muzę robił zespół Clannad?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deader, nie wiem, ale zapada w pamięć.

 

Z dzieciństwa pamiętam "Na wariackich papierach", namiętnie oglądałem ten serial i odświeżyłem go sobie niedawno. Pierwsze trzy sezony się nie zestarzały, potem już widać, że zabrakło pomysłu na scenariusz.

 

Muzyka w "Miasteczku Twin Peaks" była bardzo dobra, napawała niepokojem, a sam serial moim zdaniem bardzo dobrze pomyślany i zrealizowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu obejrzałem, coś co zrobiło na mnie wrażenie i to jak najbardziej pozytywne (mimo strasznie negatywnego obrazu polskiej policji drogowej i nie tylko rzecz jasna). "Drogówka" bo o niej mowa, to najnowszy film kryminalny Smarzowskiego, który po raz kolejny udowadnia, że jest mistrzem ciężkiego klimatu, niezważającym na jakiekolwiek konwenanse. Fabuła jest bardzo dobra, oczywiście jak to u niego wszystko jest przesadzone do granic możliwości, ale jednocześnie podane (paradoksalnie) w bardzo realistycznej formie. Gra aktorska (plejada ulubionych aktorów Wojtka, nawet filmowe nazwiska się często powtarzają) , dialogi (niezwykle naturalne), scenografia (mistrzostwo) muzyka (bardzo sugestywna, znowu znakomity Trzaska) miażdżą. Film jest oczywiście nie dla każdego, bo jeśli nie spodobało Ci się "Wesele" czy "Dom zły" to "Drogówka" jeszcze bardziej Cię odrzuci. Fanom Smarzowskiego zdecydowanie polecam :!: . Długo czekałem na ten film (aż się pojawi wersja HD) i naprawdę nie żałuję. Szkoda, że tak rzadko jest mi dane obejrzeć taką produkcję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Drogówka" taka sobie...

Z polskich (no częściowo) filmów to tysiąc razy mogę oglądać "Wino truskawkowe", ale to raczej z przyczyn wspominkowo-nostalgicznych, bo film sam w sobie nie jest rewelacją. Poza tym fajny był "Plac Zbawiciela", "Enen", "Róża". Ale co kto lubi, ja raczej preferuję tzw. smęty.

 

Dziś nie udało mi się nic ściągnąć i chyba odgrzeję kotleta czyli "Touching the Void" - polecam nie tylko miłośnikom wspinaczki, ale też choćby po to, by przekonać się, że zawsze warto próbować nawet jak wydaje się, że jesteśmy w sytuacji beznadziejnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Return of the Living Dead part II" - chyba jeszcze głupszy i lepszy od części pierwszej :D
Jedynka była boska :D, wyszła 2 i nawet 3...? Mein Gott, jak mogłem to przegapić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Return of the Living Dead part II" - chyba jeszcze głupszy i lepszy od części pierwszej :D
Jedynka była boska :D, wyszła 2 i nawet 3...? Mein Gott, jak mogłem to przegapić.

Wyszła i 4 i 5 ale to już pewnie takie popłuczyny że nawet nie warto marnować czasu :P Jeszcze może "3" obadam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×