Skocz do zawartości
Nerwica.com

Plany, marzenia, cele...


Misiek

Rekomendowane odpowiedzi

Kasiatko i jak masz ta prace? No w fundacji bylo spoko, mam pracować od 13 do 19 takze moge podlapac się drugiej dodatkowej pracy, ale wszędzie 'dopiero od sierpnia' :( ale poki co nawet taka praca w fundacji mi się przyda, zawsze jakis grosz wpadnie... To praca od czwartku do soboty, wiec wiele pozostaje wolnych dni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miec na wszystko wyjebane

Też bym tak chciał.

Poważnie chcielibyście tak? Miałem tak wiele lat i to była klasyczna równia pochyła. Dziękuje, postoję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na_leśnik, praca w call center dobra dla ściemniaczy. Jak sprzedać coś ja samemu uważa się, że to bubel. Na dodatek 10 osobom dają tą samo bazę danych. Dzwoniłam do klienta a on "to znowu wy? nic nie chce dla nikogo"

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popracować jakieś 36 lat jeszcze w nisko płatnej robocie. Potem emerytura w stylu "micha i do budy" i po paru latach życia w przytułku, jako niedołężny starzec z demencją - power off. Mam nadzieję, że spełnię te niezbyt wygórowane marzenia. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popracować jakieś 36 lat jeszcze w nisko płatnej robocie. Potem emerytura w stylu "micha i do budy" i po paru latach życia w przytułku, jako niedołężny starzec z demencją - power off.
Porządny obywatel z Ciebie choć gdybyś zmarł tuż po lub przed emeryturą byłbyś jeszcze lepszym obywatelem. Ja tam wiem że emerytury nie doczekam i jej nie dostanę i power off będzie dużo szybciej, może dane zginąć mi będzie jako męczennik antyislamski to jedyne co mogę zrobić dla świata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno,

Porządny obywatel z Ciebie choć gdybyś zmarł tuż po lub przed emeryturą byłbyś jeszcze lepszym obywatelem.

Wtedy byłbym wzorcowym. :D

 

może dane zginąć mi będzie jako męczennik antyislamski

Masz jakieś konkretne plany z tym związane? Zaintrygował mnie ten rodzaj śmierci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rotten soul,

Najchętniej to wysadziłbym się w Mekce w okolicach ich świętego kamienia wśród tłumów pielgrzymów, ale niewiernych tam nie wpuszczają, zresztą to byłaby kosztowna wycieczka na którą bym musiał mieć sporo kasy i umieć skonstruować bombę. Ale póki co czekam na jakąś wojnę z islamem gdzie mógłbym się zaciągnąć jako ochotnik, ale ta wojna może w ogóle nie nastąpić bo zdominują Europę pokojowo za pomocą imigracji i wysokiej rozrodczości.

Jak będę już całkiem sfrustrowany to pójdę z antyislamskimi hasłami na ich demonstrację gdzieś na zachodzie europy i tam pewnie by mnie zlinczowali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno,

No więc najpierw musisz jednak znaleźć robotę, a potem odkładać na wycieczkę do Mekki. Znajdź jakieś fora dla pasjonatów materiałów wybuchowych, załóż tam konto, udzielaj się, pytaj, słuchaj wskazówek, a w końcu zdobędziesz potrzebną wiedzę i skonstruujesz jakiś ładunek. Dla chcącego nic trudnego. Realizuj swe marzenia carlos, bo to bardzo ważne w życiu. Nie zważaj na nic. Powodzenia . :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, ja płacę 50 zł za jedną indywidualną lekcję, nie licząc że strój i sprzęt jest dość drogi, z czego mam tylko własny kask (za 240 zł - z lepszej firmy) i spodnie (najtańsze z decathlonu za 60 zł z działu dziecięcego) i licytuję jeszcze buty na allegro, póki co są za 20 zł (a tak średnio ok 100 i więcej złotych kosztują), pocieszam się że to jednorazowy wydatek na jakiś, mam nadzieję dłuższy czas :roll:

może z czasem uda mi się dogadać z właścicielami i będę płacić mniej w zamian za pomoc w stajni :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×