Skocz do zawartości
Nerwica.com

Marihuana


flare

Rekomendowane odpowiedzi

no dokładnie ;) ale mi tam w sumie takich wrażeń to obecnie wcale nie brakuje, nie ciągnie mnie do psychodelii i odlotów, już prędzej miewam ochotę na coś "wyłączającego"...

 

-- 29 cze 2013, 23:28 --

 

No i stało się - nie zapaliłem :) Co więcej, taki śpiący jestem że chyba po raz pierwszy od tygodni pójdę spać bez prochów. Dobranocki! :zzz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

No i stało się - nie zapaliłem :)

I knew it :!::twisted:

Co więcej, taki śpiący jestem że chyba po raz pierwszy od tygodni pójdę spać bez prochów. Dobranocki! :zzz:

Pewnie też jakbym teraz zapalił po takim poście, to by mnie jeden boks dobrze pozamiatał (o ile bym go dopalił w ogóle), a jakby do tego doszedł bronek, to już w ogóle "morda w błoto" :P . Wszystko skopciłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

No i stało się - nie zapaliłem :)

I knew it :!::twisted:

Co więcej, taki śpiący jestem że chyba po raz pierwszy od tygodni pójdę spać bez prochów. Dobranocki! :zzz:

Pewnie też jakbym teraz zapalił po takim poście, to by mnie jeden boks dobrze pozamiatał (o ile bym go dopalił w ogóle), a jakby do tego doszedł bronek, to już w ogóle "morda w błoto" :P . Wszystko skopciłeś?

Ejj rotten, no nie załamuj mi swojego dobrego wizerunku w moich oczach, czytać nie umiesz? :P Napisałem przecież wyraźnie że "No i stało się - nie zapaliłem" :D Zbierałem się do tego zapalenia i zbierałem, ciągle coś musiałem najpierw zrobić innego, potem "wjechałeś mi na ambicję" i z niemożności zebrania się do zapalenia zrobiło się "wyzwanie" niezapalenia - ale co to za wyzwanie skoro żadnego ciśnienia, przymusu nie odczułem? :) A kumpel wczoraj wpadł i zamiast zapalić to drinki piłem, nabita tuba od soboty wieczora siedzi w szufladzie :P I sobie jeszcze chyba dłużej poleży, bo czeka mnie mocno zapracowany tydzień a nie ma nic gorszego niż wstawanie do roboty po "upalnym" wieczorze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra kajam się. Mój zmęczony mózg dokonał szybkiej i perfekcyjnej autosugestii i wykreślił bezwzględnie to nieszczęsne "nie". Drugie zdanie też mi zasugerowało, że się zbakałeś, dlatego jesteś śpiący i pójdziesz spać bez innych wspomagaczy. Mea culpa :uklon: Sorry deader.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tu cicho się zrobiło :shock: Chyba marihuaniści uciekli na Hyperreal :D Bardzo dobrze, precz stąd ćpuny. Wstrzykujta sobie to świństwo gdzie indziej :mrgreen: To porządne i eleganckie forum - akceptujemy jedynie alkohol i psychotropy :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tu cicho się zrobiło :shock: Chyba marihuaniści uciekli na Hyperreal :D Bardzo dobrze, precz stąd ćpuny. Wstrzykujta sobie to świństwo gdzie indziej :mrgreen: To porządne i eleganckie forum - akceptujemy jedynie alkohol i psychotropy :twisted:

Wszyscy palacze wyjechali na letnie festiwale jarać :D

 

Co do hyperreala to kiedyś tam wszedłem, spodziewając się gimbazy przechwalającej się ile to blantów spalili w kiblu w szkole, a okazało się że to prawie że forum dla chemików :shock: Nie rozumiem połowy rzeczy albo i więcej które tam pisano :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem połowy rzeczy albo i więcej które tam pisano

wiem , większosć Tam to pasjonaci , potrafia z mięty i oregano stworzyc takie hece ,że i marycha się chowa.

To i tak nic w porównaniu do przedstawianych tam procesów chemicznych prowadzących do wytworzenia narkotyków o jakich nawet nie słyszałem :shock: Jak tak sobie przejrzałem kilka tematów i opisów reakcji i listę potrzebnych rzeczy to dochodzę do wniosku że niektórzy z nich muszą mieć w piwnicy pieprzone laboratorium z pełnym wyposażeniem!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3,

Słusznie, jaranie nie idzie w parze z nauką (w moim przypadku czegokolwiek) nudnych jak flaki z olejem i dość zawiłych przepisów drogowych.

Ja nie palę jakieś 50 dni, ale wiem, że nieuchronnie zbliża się czas przerwania abstynencji.

deader

Wszyscy palacze wyjechali na letnie festiwale jarać :D

No ba, mamy w końcu sezon palenia w plenerach :D

 

Kiedyś jak miałem jazdę na własną hodowlę, to z niedowierzaniem i zazdrością śledziłem fotorelacje z upraw indoorowych. Naprawdę, co niektórzy to mieli do tego dryg. Także faktycznie pasjonatów i chemików to tam nie brakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deader, w podręczniku do chemii organicznej mam sposób syntezy metaamfetaminy. Wystarczy kupić składniki i można gotować w piwnicy :mrgreen:

Matko, czego oni uczą w szkołach :D

luk_dig,

Problem stanowi jedynie całe zaplecze i znalezienie sklepu, który to ma te składniki. :D

I jakiegoś Heisenberga który się na tym zna :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, cóż większość z nas na forum posiada, umiejętność bardzo gładkiego odbiegania od tematu. Ja też ją szlifuję od jakiegoś czasu. Dobrze, że Moderka i Administracja patrzy na to pobłażliwym okiem, bo inaczej większość ekipy byłaby dawno zbanowana.

deader dużo Ci zostało z wiadomych mi zapasów? Tryb ekonomiczny nadal włączony? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×