Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

to, że zamiast szefowej przyszedł SZEF.

z racji tego, że ja jestem rozmowna, to praktycznie tylko ja z nim zaczęłam rozmawiać, inni siedzieli cicho, sama nie wiem czemu... 30 pierwszych minutek pracy zleciało na obgadaniu naszej pracy :D

mianował mnie zastępczynią hahaha

a potem chyba mnie podrywał, ale cóż...

a najpiękniejsze w tym wszystkim było to, że dałam mu 29 lat, podczas gdy on ma 23 lata. :mrgreen:

ciekawe jak musiał się poczuć :P chyba kiepsko :P

ale i tak dziś był zwariowany dzień - w pracy dobrze, wyniki z uczelni dobre, pojechałam potem z ojcem do rodziny do Otłoczyna, mają tam super małe kotki, trochę się pobawiłam... kurcze wgl dziś był zarąbisty dzień no! jestem mega szczęśliwa, że mogłam go przeżyć. mimo, że padam z nóg (nie spałam całą noc - pewnie podświadomie przeżywałam to czy dostanę się na studia w Bydgoszczy czy nie :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

socorro, bo... W sumie nie wiem, najbardziej spodobała mi się tam uczelnia. Ponadto jest tam specjalność, którą chciałabym wybrać, Bydgoszcz nie jest aż tak mi obca jak np. Łódź... Jest bliżej Torunia - wiadomo, że czasem do domu będę musiała wpadać, choćby dlatego, że nie wytrzymam długo bez mojego psiaka :D A jest na tyle daleko by móc mieszkać w akademiku i nauczyć się prawie samodzielnego życia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×