Skocz do zawartości
Nerwica.com

Poważny problem z synem


parampama

Rekomendowane odpowiedzi

A to debile jedne , wymyślają historie żeby sie pośmiać . Gównażeria jedna, chołota! I żeby tej gównażerii w przyszlości się nie sprawdzilo, bo będą jaja . Faktycznie ,ten z urwanym penisem to też niezły wydziwus internetowy .

A niech Ci go obetną z jajami !

 

-- 16 lip 2013, 23:05 --

 

Coraz bardziej się schizuję przeglądając forum

Weż przestań ! Bierzesz sobie takie bajki do serca? Walić w to ! Mi to zwisa , a jutro juz nie pamiętam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierzesz sobie takie bajki do serca? Walić w to ! Mi to zwisa , a jutro juz nie pamiętam.

 

to co podrzuciła Candy o amputacji penisa mnie wyjątkowo ruszyło :roll:

 

Czego to już ludzie nie wymyślą, aby ktoś na nich zwrócił uwagę...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mój penis to co sie będę martwił. Swojego nie dam uciąć!

 

Słusznie. Też się nie martwię czyimś penisem. Tyle, że to nasze forum staje się coraz dziwniejsze :smile:

 

A tak wracając do tematu. Kalebx3 co sądzisz o tym co pisze tutaj pamparampa? Prawda to, czy ktoś po prostu walnął w dyfer i tworzy literaturę mezaliansu jak z "Trędowatej"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym synem Pamparampa to może być prawda. Chociaz mamuśka trochę o swoim synusiu zawyżyła notowania .

Taki on fajny jak Ona opisuje to on zapewne nie jest . A ta dziewczyna jego może i ma łuszczycę i może jest bezrobotna i co z tego ,ale jej synowi może sie podobać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Werty, w końcu to forum dla świrów i tak jest za normalne

 

jedno jest pewne ,że świrom nie brakuje wyobrażni. ja to bym nie wpadł. Kiedys była taka poczytna gazeta "Skandale"( starsi pamietają), proponowal bym założyć dla tego typu debili osobny dział pod takim samym tytulem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może być prawda. No po prostu może, ale ta kobieta chyba musi mieć z 70 lat. Tego rodzaju mentalność spotykałem jeszcze kilka lat temu u kobiet ze skrajnego awansu społecznego, które wybiły się z zapadłej wiochy i zrobiły maturę za Gomułki, a przez to nagle uwierzyły, że to upoważnia je do zachowań wziętych z mieszczaństwa, albo u starszych pań z jakiegoś przedwojennego mieszczaństwa, ewentualnie starej arystokracji.

W sumie styl wypowiedzi mógłby na to wskazywać :smile:

 

-- Wt lip 16, 2013 11:26 pm --

 

Werty, w końcu to forum dla świrów i tak jest za normalne :lol:

 

W sumie nikt nam się tutaj nowym Napoleonem nie nazwał więc masz rację Wiolu :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłe, chłe.... dziwi mnie że z tym penisem wątek potraktowaliście serio.

Ostatnio tu na forum jest coraz więcej nieprawdopodobnych historii,

aż mnie mdli i szlag mnie trafia, że dajecie się tak podpuszczać.

Gówniarze się nudzą to piszą gupoty....

Tutaj wydaje mi się to prawdziwe akurat. Mało tego, po tych wszystkich postach krytyki

autorka nabrała wody w usta. Znaczy nie do przełknięcia dla niej ta krytyka.

To czyni wątek wiarygodnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio tu na forum jest coraz więcej nieprawdopodobnych historii,

aż mnie mdli

MNie mdli jak gowniary sciemniaja z gwaltem. Juz dwie takie wyczailam. Za powazny temat na robienie sobie jaj :?

i to jest gwozdz programu.żeby jeszcze to co napisały zgłosiły na policje i do prokuratury i kogoś fałszywie oskarżyły o gwałty.ktoś by poszedł niewinnie siedzieć a one by patrzyły z boku i miały radoche z widowiska i może by dostały odszkodowanie od państwa w zależności od odniesionych rzekomych obrażeń pochw i urazów psychicznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×