Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zlot 15-18 sierpnia 2013 r. Arturówek (Łódź)


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

1. *Monika* 15, 16, 17, 18 sierpnia

2. *Wiola* 15,16,17,18

3. deader 15, 16,17,18 sierpnia

4. davin 15, 16,17,18

5. rotten soul 15, 16, 17, 18 sierpnia

6.Kestrel 15, 16, 17, 18 sierpnia

7. Candy 16,17,18

8. naterapii 15,16,17,18

9. Gilaman 15,16,17,18

10. Mad 16, 17, 18

11. slow motion 16, 17, 18

12. Harry Haller 16, 17, 18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że ogarnęłam temat, starałam się ;):oops:

My również się cieszymy, że ogarnęłaś to i to bardzo szybko i sprawnie. Dziękować Pani. :D

 

Pomarudzić trochę musiałem, taka moja natura.

 

Czekam na dalsze info.

 

Marcin20.04,

Decyduj się szybko. Zostały 2 miejsca, a jeszcze parę osób oprócz Ciebie też się namyśla. Najlepsza byłaby 16-sto osobowa grupa, bo wtedy dostali byśmy 15-sto % rabat a zaoszczędzone pieniądze, można byłoby przeznaczyć na alkohol :mrgreen: .

 

*Wiola*,

Niby mógłbym, ale wtedy nie będzie elementu zaskoczenia, co w sumie lubię, jeśli ma to pozytywny wydźwięk.

Skrobnę może do nich jakiegoś mejla z prośbą o więcej fotek, może coś wyślą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto chce mój numer telefonu, proszę o PW

 

-- 14 lip 2013, 20:46 --

 

W sumie może zapisać się więcej osób bo dysponowali większą ilością miejsc jak dzwoniłam. rotten soul proszę, proszę Pana :D

 

-- 14 lip 2013, 20:49 --

 

Słuchajcie, pewnie domki nie będą w nie wiadomo jakim standardzie, d....y nie urwie nam z wrażenia. Cena nie jest wygórowana więc nie liczmy na nie wiadomo co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin20.04,

Decyduj się szybko. Zostały 2 miejsca, a jeszcze parę osób oprócz Ciebie też się namyśla.

Wiesz, ja chyba jednak w tym roku sobie odpuszczę, chętnie bym pojechał, ale pewne okoliczności mi nie pozwalają. Może za rok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rotten soul, o widzisz, nie zwróciłam uwagi. Straszna szkoda, bo miałam nadzieję, że sobie popływam łódką i podumam na środku jeziora, ale może jeszcze nic straconego (?)

 

*Monika*, Też się bardzo cieszę. Wezmę sobie wolne 16 :yeah: no i fajnie, że taka lokalizacja, która obejmuje Polskiego Busa :)

Poszło sprawnie, dziękujemy :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Monika*

Kto chce mój numer telefonu, proszę o PW

Na pewno wezmę później, bo będzie to niezbędne. Chyba wydębię też od paru innych osób, ale pewnie dopiero na dzień, dwa przed wyjazdem.

 

W sumie może zapisać się więcej osób bo dysponowali większą ilością miejsc jak dzwoniłam.

Dobre info dla niezdecydowanych. Rabat cały czas w zasięgu ręki ;).

 

Słuchajcie, pewnie domki nie będą w nie wiadomo jakim standardzie, d....y nie urwie nam z wrażenia. Cena nie jest wygórowana więc nie liczmy na nie wiadomo co.

Do apartamentu bez tarasu widokowego, pełnego barku i jacuzzi nawet nie wchodzę. Wiecie, szlachecka d.upa nie usiądzie byle gdzie :mrgreen: Jeśli wierzyć Google to wygląda to mniej więcej tak:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza byłaby 16-sto osobowa grupa, bo wtedy dostali byśmy 15-sto % rabat

Hehe mógłbym jako 16 nocować w lesie, odchodził by problem z chrapaniem :D A ty daj sobie spokój z tym rabatem, tak masz blisko że rowerem możesz podskoczyć, na dojazd się nie wykosztujesz a ten jeszcze rabatów szuka :twisted::twisted:

właśnie, jak się liczy doby? dokładnie jak ktoś przyjedzie to pewnie nie bo jesteśmy grupą

Ci co się deklarują na przyjazd 15-18 to nie ma możliwości żeby policzyli inaczej niż 3 lub 4 doby, więc albo 150 albo 200 zeta wyjdzie.

 

Co do warunków - ludzie, przecież nie jedziemy do spa! Myślę że większość czsu spędzimy na dworze, do domków to się będzie wracało tak zmęczonym że nawet prycza z karimatą wyda się królewskim posłaniem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom, nie martw się, ja nawet jako palacz nie lubię palić w zamkniętych pomieszczeniach i siedzieć w dymie, tak wiec sorry ale nawet z czysto egoistycznego punktu widzenia palenie w domku nie wchodzi u mnie w grę. Zresztą, nie wiem, nie znam się, ale coś mi się zdaje że pewnie w regulaminie ośrodka zakaz palenia w domkach się znajduje. Właściciele pewnie nie chcą żeby im palacze zatruwali domki które później mogą zamieszkać niepalący skarżący się na smród. Będzie OK ;)

Deader, więcej takich palaczy jak Ty, tzn. palących z głową i myślących nie tylko o sobie :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie kochani, więc zostajemy przy opcji Arturówek :D:D:D:D

 

veganka, musisz się określić do końca tygodnia czyli do 19-tego bo ja muszę zarezerwować miejsca ostatecznie i wpłacić zaliczkę, rozumiesz?

Jeśli będziesz na liście, a nie pojedziesz, będziesz musiała mi oddać zaliczkę bo ja ją podzielę na ilość osób zadeklarowanych i potem odejmę na miejscu za kwotę za noclegi.

Tak zawsze było jak organizowałam z Wiolą zlot, myślę, ze to zrozumiałe.

Ja też mam sto spraw na głowie, w tym niepisane i nieplanowane "akcje", jak każdy zresztą. Więc masz jeszcze 5 dni na zastanowienie się maleńka ;)

 

Natalko, fajnie, że będziesz ze swoim, mi też się Arturówek widzi.

Harry Haller, skąd przybędziesz?

 

Marcinie, jutro będzie lepszy dzień boroczku! I widzę Cię na liście!

 

deader, zaprosimy na imprę Straż Miejską. Ja też wychodzę na inhalację więc będziemy inhalować się razem i weźmiemy ze sobą davina.

 

Cieszę się, że ogarnęłam temat, starałam się ;):oops:

 

Zmieniam nazwę wątku na 15,16,17,18 sierpnia Arturówek

 

 

Z Torunia pociągiem do Łodzi, a potem chyba jakimś MPK do Arturówka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmienny, Ja np przyjedziesz 16 tego rano i zostaniesz do 18 tego , to płacisz za 2 doby. A 18 wszyscy się zbierają, więc będzie zależało do której nam pozwolą zostać. Czasem określają , że do 12 tej np trzeba zwolnić, ale zazwyczaj to zależy od tego czy mają gości na ten termin, jak nie to nie trzymają się tak sztywno godzin,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×