Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zlot 15-18 sierpnia 2013 r. Arturówek (Łódź)


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie Arturówek wygląda sympatycznie - oddaję głos na tą miejscówkę.

 

I z tego co dedukuję, pod uwagę brana jest opcja:

 

"3-osobowy, 2 pokoje, kuchnia, łazienka, wc, tv - 150 zł brutto za dobę"

 

czyli full wypas bo i kuchnia jest i 2 pokoje a ja, uprzedzam - koszmarnie chrapię :P Sądzę że ktokolwiek się ze mną będzie kwaterował doceni możliwość wykopania mnie poza swój pokój :D

 

-- 14 lip 2013, 18:11 --

 

Haha Google Maps wskazuje że "przez płot" jest siedziba straży miejskiej, będzie trzeba się pilnować :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deader, ok, to wiem kto nie będzie ze mną w domku :P

I palę jak smok, też uprzedzam :P Ale tu nie ma aż takiego problemu, obiecuję nie "zatruwać atmosfery" w pomieszczeniu, będę wychodził za powietrze.

 

Poza tym, to pewnie ze swoim M wpadniesz, nie mam zamiaru przeszkadzać/uczestniczyć/podsłuchiwać czyichś zalotów :D Raczej z chłopakami się jakimiś dogadam odnośnie zakwaterowania.

 

Oglądam okolicę ze street view tego Arturówka i jak dla mnie - cudo! Pliz, pliz, wybierzmy to miejsce! :yeah:

 

Tak w ogóle to, Monika, ponownie - kudos za ogarnięcie tematu, zasługujesz na jakiś prezent od nas za organizację! :brawo::brawo:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deader, to już wiem z kim będę kopcił. :P

O, git :D Jako że Monika proponuje nam 3osobowe domki to jeszcze jednego "chopa" nam brak do kompletu, mam nadzieję że rotten będzie chętny :)

 

 

Kestrel, lolol :D Może subtelniej? :D Kamuflaż - to jest to! Trzeba zrobić dwa zestawy odzieży Straży Miejskiej, odziać co roślejszych uczestników i w razie interwencji walić ściemę że "spoko, koledzy, my już się tymi wariatami zajęliśmy" :P

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie wiadomo gdzie zlot, a oni już dobierają się w trójkąty :lol:

"No homo, I swear!" :P

Kopciuchów to akurat w tym towarzystwie nie brakuje, więc będzie jak zwykle :lol:
niestety :bezradny:

No ale chyba każdy z nas jest palaczem "kulturnym" i dbającym o nieinwazyjne względem niepalących pielęgnowanie nałogu :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, tak "dbaliście" o dobro niepalących że trzeba było prawo zmienić żebyście się dopiero z knajp z tym syfem wynieśli.

Wypraszam sobie zbiorowe stygmatyzowanie :P Ja tam nawet na przystanku autobusowym jak zapalam szluga - w dobrej intencji dla współoczekujących, bo przecież autobus zawsze podjezdża moment po tym jak się zapali fajke :P - odchodzę na tyle metrów żeby nikomu nie wadzić. A na zlocie też chyba nie mamy zamiaru kisić się w 15 osób w jednym pokoju i robić "siekierę" :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, posprawdzałem wszystkie propozycje Moniki, i chyba faktycznie Arturówek wypada z nich najlepiej. Trochę jednak żałuję, że to tak blisko mnie, (jakoś głupio wynajmować sobie domek 30 minut drogi od domu) miałem nadzieję na jakąś dalszą wyprawę, a to są w sumie peryferie Łodzi. Jednakże pomimo, mojego dziwnego (że za blisko :D ) wybrzydzania, zgadzam się na tą lokalizację i potwierdzam swoją gotowość do 4-ro dniowego melanżu w tym miejscu :P .

 

Brak zdjęć wnętrz domków też mnie trochę irytuje. Może wyglądają kiepsko, dlatego ich nie umieścili?

Jeszcze jedno apropos tych kajaków,rowerów wodnych i łódek, na które się cieszyła slow motion, to ja wyczytałem na stronie takie niepokojące info :"Przystań wodna na terenie Obiektu rekreacyjno-wypoczynkowego "Arturówek", z powodu trwającego programu pn. "Ekohydrologiczna rekultywacja zbiorników rekreacyjnych "Arturówek" będzie w sezonie letnim 2013 nieczynna". Nie wiem czy dobrze rozumuję, ale skoro przystań, będzie zamknięta to chyba nici z pływania tymże sprzętem wodnym.

 

Dobra kończę marudzenie, niech reszta potencjalnych uczestników się wypowie jeszcze, bo wygląd na to, że niektórzy coś przysnęli chyba i nie wiadomo co im siedzi w głowie odnośnie zlotu.

 

*Monika*

Na czym polega rezerwowanie wstępne? Tak na "gębę" po prostu czy masz dać jakiś zadatek niebawem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom, nie martw się, ja nawet jako palacz nie lubię palić w zamkniętych pomieszczeniach i siedzieć w dymie, tak wiec sorry ale nawet z czysto egoistycznego punktu widzenia palenie w domku nie wchodzi u mnie w grę. Zresztą, nie wiem, nie znam się, ale coś mi się zdaje że pewnie w regulaminie ośrodka zakaz palenia w domkach się znajduje. Właściciele pewnie nie chcą żeby im palacze zatruwali domki które później mogą zamieszkać niepalący skarżący się na smród. Będzie OK ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie kochani, więc zostajemy przy opcji Arturówek :D:D:D:D

 

veganka, musisz się określić do końca tygodnia czyli do 19-tego bo ja muszę zarezerwować miejsca ostatecznie i wpłacić zaliczkę, rozumiesz?

Jeśli będziesz na liście, a nie pojedziesz, będziesz musiała mi oddać zaliczkę bo ja ją podzielę na ilość osób zadeklarowanych i potem odejmę na miejscu za kwotę za noclegi.

Tak zawsze było jak organizowałam z Wiolą zlot, myślę, ze to zrozumiałe.

Ja też mam sto spraw na głowie, w tym niepisane i nieplanowane "akcje", jak każdy zresztą. Więc masz jeszcze 5 dni na zastanowienie się maleńka ;)

 

Natalko, fajnie, że będziesz ze swoim, mi też się Arturówek widzi.

Harry Haller, skąd przybędziesz?

 

Marcinie, jutro będzie lepszy dzień boroczku! I widzę Cię na liście!

 

deader, zaprosimy na imprę Straż Miejską. Ja też wychodzę na inhalację więc będziemy inhalować się razem i weźmiemy ze sobą davina.

 

Cieszę się, że ogarnęłam temat, starałam się ;):oops:

 

Zmieniam nazwę wątku na 15,16,17,18 sierpnia Arturówek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×