Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

amelia83, dzięki temu optymizmowi nawet w pracy wczoraj i przedwczoraj było fajnie. ale dziś ze względu na pogodę dużo pieniążków nie uzbierałam, ale trudno.

teraz to trzymajcie kciuki, żebym dostała się tam, gdzie chcę.

nie pogardzę Łodzią, ale wolałabym Bydgoszcz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ogłoszenie:

 

Kolorowych Frików, wyczesanych Wariatów, szalonych , zwariowanych, opanowanych, odpowiedzialnych, znających języki z doświadczeniem w gastronomi, z tatuazami, kolczykiami, irokezami, dredami - co kto chce:) z fajowymi f- pagami, pięknych młodych:

- kelnerów

- barmanow

- kucharzy

 

Może mi ktoś objaśnić z psychologicznego punktu widzenia jak się mają do siebie cechy: szalony-opanowany i zwariowany-odpowiedzialny? i co to są f-page,teraz tak się cv nazywa? Pozatym ci kucharze z dredami,no qurwa :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nazywam się niewarto, taaaaak, nie wiem jak ja wytrzymam w szkole do 29 roku życia - w planach ukończenie szkoły psychoterapii :P ciekawe czy wgl skończę te studia, ale nie będę teraz się o to zamartwiać :P dostałam się do łodzi, do bydzi jeszcze nie wiem, ale jak dostanę się do bydzi, to będę mogła już powoli szukać sobie też terapii! :)

 

-- 13 lip 2013, 23:13 --

 

czy tylko ja, jeśli dostanę się na obie uczelnie, wybiorę tą na gorszym miejscu? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×