Skocz do zawartości
Nerwica.com

Skala Depresji Becka


KrzysztofT

Rekomendowane odpowiedzi

30pkt

 

Tak było w grudniu,

a teraz ponoć

UWAGA!

Wynik to : 16 punktów.

Wydarzyło się w Twoim życiu coś, co spowodowało, że czujesz się chwilami bezradny i zagubiony. Może pomóc Ci rozmowa z bliską osobą lub z psychologiem. Jeżeli to nie pomoże skorzystaj z porady psychiatry - nie musisz mieć skierowania od innego lekarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo, testy, testy są super :D ten robiłam już parę razy, wynik różni się przeważnie o parę punktów, tym razem wyszło mi złowieszcze

"31 punktów. Jesteś w depresji. Twój stan wymaga spotkania się z psychiatrą. Konieczne jest rozpoczęcie farmakoterapii. Twój stan jest dla Ciebie istotnym zagrożeniem." udaję, że się przestraszyłam~

 

Kestrel, Twoja różnica w punktacji jest trochę przerażajaca :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...różnica w punktacji jest trochę przerażajaca :D

bo byc moze z testami jest jak z moim cisnieniem ;)

mam wpis w karcie o duzym nadcisnieniu, bo zawsze kiedy bylo mierzone bylo duzo za duze. tyle ze bylo mierzone jak bylem u lekarza a bylem jak sie zle czulem. dopiero jakas stazysta w przychodni poradzila zeby regularnie mierzyc cisnienie. przez ponad miesiac wracajac z firmy zajezdzalem do przychodni na pomiary. i wyszlo ze cisnienie mam w zasadzie w normie tylko czasami jest sporo wyzsze (wlasnie wtedy gorzej sie czuje).

moze po test Becka siegamy jak jestesmy w dolku i stad te wysokie nr? mysle ze warto robic je regularnie (co kilka dni) i zobaczyc po miesiacu/dwoch jak uklada sie wykres.

 

v

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×