Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Mówicie o gościu, który kilka dni temu w nocy założył wątek o tym, że nienawidzi kobiet i żadna mu nie chce dać? Czy może to forum odwiedza więcej takich "ciekawych" osób?

 

O to nawet nie widziałem.

 

Wracając jeszcze do samego TOR-a. Być może warto rozważyć blokadę logowania na forum z IP będących exit nodami tora? Samo czytanie/dostęp bez zalogowania mógłby byc dla wszystkich, by zanadto nie wpływać na performance. Z tego co widzę, w tym projekcie jest nawet oficjalna taka lista publikowana (https://www.torproject.org/docs/faq-abuse#Bans, https://check.torproject.org/cgi-bin/TorBulkExitList.py). Onety, o2, allegro sprawdzają logowania z exit node'ów więc wydaje się to rozwiązanie sprawdzone.

 

W pierwszej chwili jeszcze wpadło do głowy blokowanie samego uploadu z trefnych adresów ip (tor exit nodes). No ale pozostaje kwestia tagów img, czy wklejania url..

 

Być może też ktoś pokusiłby się o blokowanie uploadu osobom poniżej np. 20 postów? Poruszajcie tam adminem naczelnym. Z doświadczenia wiem, że to leniwe stworzenia, najczęściej odpowiadające 'u mnie działa' :)

 

Wracając do tematu policjantów i takich posrańców. W ksiażeczce "Gliniarz", gdzie zawarte są doświadczenia Krzysztofa Liedla z jego pracy w policji pada stwierdzenie o niechęci i wykręcaniu się od interwencji u takich pokręceńców. Tam akurat jest świr na nieco innym poziomie ale też świr. Gość chyba z Puław. W czasie jednej interwencji rozpruł sobie brzuch aż wylazło jelito. W czasie innej wbił sobie gwóźdź w głowę uderzając nią celowo o ścianę..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

greenlight, goście. Są imieniny ojca, poupijali się, drą się w niebogłosy i jeszcze będę musiał ich wszystkich poodwozić.

 

-- 14 lip 2013, 00:47 --

 

Już ich poodwoziłem. Jedynym plusem odwożenia gości po imprezie jest to, że zawsze jakaś kasa wpadnie.

 

-- 14 lip 2013, 01:34 --

 

Niby ostatnio lepiej sypiam, ale dzisiaj wlałem w siebie taką ilość kofeiny, że nie mogę zasnąć.

 

-- 14 lip 2013, 01:54 --

 

Wszystkie Darki śpią?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no musimy dac rade, ale patrze po sobie, jak czu sie dobrze to pojde na spacer jak było fajnie drzewka szumiały, trawa zielona super, do knajpy ze znajomymi jak było super fajnie, pogadalismy , pospiwewalismy super, jak jest gorzej to ide na siłe, nie cieszy mnie to co normalnie przychodzi łatwo i naturalnie samo, jak było a tak sobie, wszystko bez sensu, jakos tak ludzie o głupotach gadali , dziwni i wogóel wszytko jest nie takie i ciezko z siebie wykrzesac to co inaczej przychodzi samo i prosto i łatwo, ale damy rade zawsze.pozatym u mnie bardzo łatwo siada psychika jak sie czuje źle fizycznie to odrazu łapie dziwne stany depresyjne, schizy, ale w sumie trzeba sie starac bo co innaego zostaje.

Pozatym w rodzinie wszyscy zdrowi , to damy rade ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×