Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi mi dziś cały dzień piosenka Wydry - Życie jak poemat. Nie wiem czemu - nie słucham go ani nigdzie nie słyszałam, a od rana tak mam... DZIWNE. Nie?

Witajcie :smile:

 

Mam tak bardzo czesto, budze sie z jakas przypadkową piosenką w glowie i koniecznie musze jej posluchac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

calineczk, cz, mocne wejście z nowym awatarem, wyczuwam jakąś hardcorową odmianę w Tobie.

 

-- 11 lip 2013, 22:06 --

 

a nie to nie jest ta Calineczka, pomyłka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm nie przypominam sobie żebyśmy gadali wcześniej :) Pink zawsze lubiłam taki mini ukłonik w jej stronę

Fakt jest lepiej ostatnio ze mną o wiele dostałam nową pracę odczepiły się brzydkie myśli

A wracając do Pink większośc jej piosenek znam na pamięc tekty jej piosenek są mi bardzo bliskie ona jest z rozbitej rodziny ja z popapranej wiele razy jej głos pocieszał mnie bo ciężkim dniu do dziś wiele jej piosenek jest w stanie idealnie oddac moj stan ducha a do tego podziwiam jej wysportowanie wystarczy włączyc sobie na yt jej koncerty na niektórych robi niesamowite rzeczy

 

-- 11 lip 2013, 22:20 --

 

Po kłótniach rodziców faworyt zawsze mimo że moi niestety się nie rozwiedli tylko kontynuowali tę parodię którą oni nazywają małżeństwem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×