Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz prawie zawsze mam koszmary,uwierz do strachliwych nie naleze ale teraz sie poplakalam...snilam sie sobie sama jako niezniszczalny byt ktory mnie bedzie dreczyl po kres moich dni..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi dziś cały dzień piosenka Wydry - Życie jak poemat. Nie wiem czemu - nie słucham go ani nigdzie nie słyszałam, a od rana tak mam... DZIWNE. Nie?

Witajcie :smile:

 

Mam tak bardzo czesto, budze sie z jakas przypadkową piosenką w glowie i koniecznie musze jej posluchac...

W mojej głowie w większości dominuje muzyka, którą słuchałem w ostatnim czasie, ale zdarzy się czasem, że "zagra" coś przypadkowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Halo!

Jak noc? Ja puszczam Evelyn Champagne King, takie disco. Rzadko mam ostatnio ochotę na cięższą muzykę. Może dlatego, że jak śledziłem na bieżąco rockowe kapele z lat 70 to mi się pogorszyło ze zdrowiem i wylądowałem tutaj. :)

Przydałoby się pouczyć do szkoły, ale od wkuwania boli mnie głowa :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Absinthe, cześć.

Policealna, zaocznie, technik informatyk.

Myślałem, że zawalę, ale się okazało, że nauczyciel wpisał jakieś dodatkowe godziny w dzienniku i mogę chodzić dalej, tylko, że muszę zdać egzaminy z chyba 4 przedmiotów. Chodzi ogólnie o to, żebym się uczył, bo sam papier mi dużo nie da jak nie będę miał wiedzy. Czas jest, tylko nie potrafię się z moim nastawieniem zabrać do nauki. Jest jakiś opór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×