Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotność


ixi

Rekomendowane odpowiedzi

buka, a co puzzle mają do samotności?

 

 

By uwagę odciągnąć i się nie nakręcać.

 

Tylko wiesz,takie min.z 1000 elementów;)

 

Tak wogóle no samotność nie jest fajna,ale jeśli nie nauczymy się żyć ze sobą to czy będziemy w stanie stworzyć udany związek z kimś innym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolekcjoner snów, zasypianie trwa u mnie średnio pół godziny - więc dla mnie jest

 

 

Wymyślasz problem którego nie ma.Prawie nikt przecież nie zasypia odrazu,30min.to bardzo dobry wynik,u mnie to jest min.2x dłużej a zdarza się że i do świtu.

Idź dziewczyno i nie grzesz więcej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Jeśli czujesz się samotny, Postaraj się odwiedzić kogoś, Kto jest jeszcze bardziej samotny." Myślicie, że to ma sens? Przecież jeśli dwie osoby są samotne wystarczy, że się skontaktują i już nie są samotne. Wiem, że samotność to nie tylko brak osób w pobliżu, ale także wewnętrzna pustka. Czy takie osoby mogą starać ja w sobie zapełnić? A gdybym powiedział, że szukam takiej drugiej osoby, wysłucham i także chcę być wysłuchany i jak już znajdę to nie jestem samotny. Czy tak się da? Piszcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Jeśli czujesz się samotny, Postaraj się odwiedzić kogoś, Kto jest jeszcze bardziej samotny." Myślicie, że to ma sens? Przecież jeśli dwie osoby są samotne wystarczy, że się skontaktują i już nie są samotne. Wiem, że samotność to nie tylko brak osób w pobliżu, ale także wewnętrzna pustka. Czy takie osoby mogą starać ja w sobie zapełnić? A gdybym powiedział, że szukam takiej drugiej osoby, wysłucham i także chcę być wysłuchany i jak już znajdę to nie jestem samotny. Czy tak się da? Piszcie.

 

Dla mnie to możliwość porozmawiania z kimś w realu na luźne tematy, spontanicznie jest jak na razie wystarczająca.

Niestety, ja mam wrażenie, że ludzie obok mnie są wpół żywi, wypaleni, w ogóle nie zainteresowani niczym, poza czubkiem własnego nosa i jakimiś nudnymi rzeczami. Ja lubię rozmawiać na wiele tematów, niekoniecznie gdy obejmują temat rozmowy, np. o ośmiornicach, o przyrządzaniu spaghetti, żywieniu gryzoni, legendach i tysiącu różnych rzeczy, które moich znajomych nudzą.... Chciałabym znaleźć osobę, która jest ciekawa świata, wszystkim podekscytowana jak ja, ale nie znalazłam jeszcze.

A z drugiej strony to często czuję blokadę i boję się cokolwiek powiedzieć, robię sie spokojna.... jeśli druga osoba nie przejmie inicjatywy, to znajomość się kończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

navi, wydaje mi się, że znam osobę, która właśnie taka jest. Cały świat go fascynuje. Osobiście mam problem żeby wytrzymać z nim dwie godziny (choć go lubię), ale może właśnie osoba taka jak Ty byłaby zadowolona z jego towarzystwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×