Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

Czasem nawet w pewnym sensie podkładam sobie w myślach głos czytający wypowiedź danego forumowicza, rodzaj głosu zależy od treści wypowiedzi, emotikon (jeśli są w wypowiedzi) i awatara (jeśli jest).

 

Myślałam, że tylko ja to robię.

Mnie to bardzo uatrakcyjnia czytanie, mam szerokie spektrum wyboru lektora :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to zmniejsza Twoje szanse na zobaczenie ciekawych wyglądów
E tam, raz czy dwa zajrzałam i nic ciekawego nie widziałam, kazdy wyglada całkowicie w normie. No moze dziewczyny sa ładniejsze niz przecietna ulica, pewnie jakis ewolucyjny mechanizm wyrównawczy - zryta psyche jest rekompensowana przez atrakcyjny wyglad ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to zmniejsza Twoje szanse na zobaczenie ciekawych wyglądów
E tam, raz czy dwa zajrzałam i nic ciekawego nie widziałam, kazdy wyglada całkowicie w normie. No moze dziewczyny sa ładniejsze niz przecietna ulica, pewnie jakis ewolucyjny mechanizm wyrównawczy - zryta psyche jest rekompensowana przez atrakcyjny wyglad ;)

Wyższe IQ -> większa szansa na zrytą psychę.

Lepszy wygląd -> większa szansa na zrytą psychę.

Lepszy wygląd -> wyższe IQ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyższe IQ -> większa szansa na zrytą psychę.

Lepszy wygląd -> większa szansa na zrytą psychę.

Lepszy wygląd -> wyższe IQ?

Z tego co mi wiadomo piękni ludzie( zwłaszcza kobiety) mają szczęśliwsze życie, lepszą pracę itd. Nie zauważyłem aby osoby z zdiagnozowanymi problemami psychicznymi były przeciętnie atrakcyjniejsze od reszty bez, a co do IQ to trudno powiedzieć pewnie Ci z niskim nie mają problemów egzystencjalnych, a Ci z bardzo wysokim raczej sobie zwykle nieźle radzą, najgorzej mają Ci przeciętni lub nieco ponad przeciętni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam, raz czy dwa zajrzałam i nic ciekawego nie widziałam, kazdy wyglada całkowicie w normie. No moze dziewczyny sa ładniejsze niz przecietna ulica, pewnie jakis ewolucyjny mechanizm wyrównawczy - zryta psyche jest rekompensowana przez atrakcyjny wyglad

 

no to fakt, na palcach jednej dłoni bym nie zliczył ile mi sie podoba z "ludzieforum"

ale może to dlatego, że te, wg powszechnego gustu, mniej ładne, nie są tak skore się pokazywać.

 

nie sadze.. moze maja latwiej o prace i tyle

 

i łatwiej mogą też uwieść osoby które im się podobają, mają też większe przywileje u płci przeciwnej, np. ładna dziewczyna która spyta o godzinę, ma większe szanse, że dostanie prawidłową odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojej ales Ty prozaiczny... zapraszam na zlot, sam zobaczysz ;)

Słyszysz zmienny podbijaj na zlot.

 

dzięki:D jest to sprawa godna rozważenia, jak będę mógł to przyjadę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kazdy facet na ktorego mialam ochote byl moj. Faceci wbrew pozorom nie patrza tylko na urode
a raczej postrzegasz to jako umiejętność zastosowania zasady "nie ma rzeczy niemożliwych" czy może interesowałaś się tylko takimi którzy mogliby do Ciebie pasować? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, to zdradź sekret podrywu w tym temacie byłaby to wypowiedź numer 1. :D

 

Mushroom, no słyszałem właśnie, wszyscy chwalą te zloty kurdę aż jestem ciekawy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a raczej postrzegasz to jako umiejętność zastosowania zasady "nie ma rzeczy niemożliwych" czy może interesowałaś się tylko takimi którzy mogliby do Ciebie pasować? :P

Raczej to pierwsze chociaz nie podbijalam do pustakow bo by mnie zanudzili.

zmienny, to proste.. jezeli nie uroda to urok osobisty :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14,

To przyjeżdżasz sama czy z Mushroom'em bo wiesz jak masz taki urok osobisty to możesz kogoś nim oczarować, a wtedy kto Cię będzie bronił przed adoratorami, kto da w zęby? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×