Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zlot 15-18 sierpnia 2013 r. Arturówek (Łódź)


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

Byle było łóżko do spania i kibel z bieżącą wodą i mogę wbijać :P

 

Mushroom jeśli ja miałbym optować to za czymś poza samym miastem, żeby zlot odbył się nie pośród betonu i ulic a wśród zieleni... w sensie, chętniej bym spędził zlot na grillowaniu niż clubbingu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom,

Po za miastem zdecydowanie. Co to za wypoczynek w mieście :shock: Zieleń, las, jakaś woda czy cuś bo jak mamy łazić po dyskotekach to ja z miejsca pasuję.

deader,

Byle było łóżko do spania i kibel z bieżącą wodą i mogę wbijać :P

Właśnie, właśnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom,

To po co się mamy spotkać? To będzie jakieś sympozjum dla świrów w sali konferencyjnej czy jak? :D Wykłady, slajdy, odczyty, szkolenia - eee to nie dla mnie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom,

To po co się mamy spotkać? To będzie jakieś sympozjum dla świrów w sali konferencyjnej czy jak? :D Wykłady, slajdy, odczyty, szkolenia - eee to nie dla mnie :P

W tym roku wykład wygłasza dr amfce :P

Przez ciebie po raz pierwszy w życiu doświadczyłem sławetnego zaplucia monitora. A myślałem dotąd że to legendy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom,

To po co się mamy spotkać? To będzie jakieś sympozjum dla świrów w sali konferencyjnej czy jak? :D Wykłady, slajdy, odczyty, szkolenia - eee to nie dla mnie :P

W tym roku wykład wygłasza dr amfce :P

Łeee, to ja nie przyjeżdżam, przerobiłem już cały cykl wykładów i seminariów dr amfce, niczym NOWYM mnie nie zaskoczy :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To kto to jest dr. amfce :?: Bo nie kumam skąd ten śmiech.

 

Candy14,

a mnie to rozwalilo :lol: znalezli sie amatorzuy aktywnego wypoczynku

No co, w mediach cały czas do tego nawołują, to chociaż raz ich posłucham ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rotten soul, w skrócie wykłady amfce to "skoro ja jestem za dużą życiową ciotą by sobie załatwić ruchanie to będę srał gromami i hejtem na kobiety"

Czasem jednak podziwiam upór atakowania for przez tego człowieka..

Dobrze że nie jest fanatykiem idealistą z sporą ilością charyzmy bo drugiego hitlera byśmy mieli i 3 wojne światową .

Tak mamy tylko sfrustrowanego chłopka którego pyrtek swędzi i ma mentalny ból dupy.

Jak widać,jaki kraj,tacy fanatycy :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deader,

zwłaszcza jakby połowę publiczności stanowiły kobiety

Tyle to ich raczej nie będzie :( Gros będą stanowić samotne, sfrustrowane chłopy.

 

*Wiola*,

Faktycznie przydałaby by się aktualizacja, ale kto czyta regulaminy oprócz ludzi , którzy je sami napisali ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×