Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotność


ixi

Rekomendowane odpowiedzi

Zakładając hipotetyczną sytuację, że wybieram się na zlot, to w moim przypadku wyglądałoby to prawdopodobnie tak, że zjawiłbym się na miejscu, stanął jak dupa i nie wiedział, co dalej.

Stanął bym obok Ciebie, otworzył flachę, inni wokół by zrobili tak samo i jakoś by się potoczyło. Chyba, że jesteś abstynentem, to wtedy nie wiem co trzeba było zrobić, żeby przełamać pierwsze lody.

Jestem abstynentem. Kofeina niby też używka w pewnym sensie, no ale kofeinę to prawie każdy w jakiejś postaci chyba spożywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem abstynentem. Kofeina niby też używka w pewnym sensie, no ale kofeinę to prawie każdy w jakiejś postaci chyba spożywa.

Ja prawie nie spożywam bo w coli jej za dużo chyba nie ma, kawy nie pijam, energy drinki może kilka razy w roku. Choć jak pracowałem i byłem wiecznie niedospany to sporo kofeiny przyjmowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel,

Masz rację :uklon: . Nie wiem czemu, ale to słowo kojarzy mi się z totalnym niekorzystaniem z wszelkich używek. Swoją drogą nie spotkałem jeszcze osoby, która coś ćpa będąc jednocześnie abstynentem.

 

Trzeba zapytać marka123, może się skusi na coś mniej płynnego, chociaż szczerze wątpię.

 

 

BTW macie dzisiaj jakieś techniczne problemy z forum? Mnie nawiedzają Bad Gateway'e 502. Przy publikacji tego posta również :evil:

 

-- 09 lip 2013, 23:15 --

 

Kestrel,

Masz rację :uklon: . Nie wiem czemu, ale to słowo kojarzy mi się z totalnym niekorzystaniem z wszelkich używek. Swoją drogą nie spotkałem jeszcze osoby, która coś ćpa będąc jednocześnie abstynentem.

 

Trzeba zapytać marka123, może się skusi na coś mniej płynnego, chociaż szczerze wątpię.

 

 

BTW macie dzisiaj jakieś techniczne problemy z forum? Mnie nawiedzają Bad Gateway'e 502. Przy publikacji tego posta również :evil:

 

-- 09 lip 2013, 23:19 --

 

Kestrel,

Masz rację :uklon: . Nie wiem czemu, ale to słowo kojarzy mi się z totalnym niekorzystaniem z wszelkich używek. Swoją drogą nie spotkałem jeszcze osoby, która coś ćpa będąc jednocześnie abstynentem.

 

Trzeba zapytać marka123, może się skusi na coś mniej płynnego, chociaż szczerze wątpię.

 

 

BTW macie dzisiaj jakieś techniczne problemy z forum? Mnie nawiedzają Bad Gateway'e 502. Przy publikacji tego posta również :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem abstynentem. Kofeina niby też używka w pewnym sensie, no ale kofeinę to prawie każdy w jakiejś postaci chyba spożywa.

Ja prawie nie spożywam bo w coli jej za dużo chyba nie ma, kawy nie pijam, energy drinki może kilka razy w roku. Choć jak pracowałem i byłem wiecznie niedospany to sporo kofeiny przyjmowałem.

Ja w ciągu dnia zazwyczaj wypijam dwie czarne herbaty, około 1.5 litra coli i 1 puszkę energy drinka.

 

-- 09 lip 2013, 23:26:21 --

 

BTW macie dzisiaj jakieś techniczne problemy z forum? Mnie nawiedzają Bad Gateway'e 502. Przy publikacji tego posta również :evil:

Mnie 502 i 504. To forum chyba od dawna ma problemy z serwerem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za spam, ale to przez te problemy.

 

mark123,

 

1.5 litra coli

 

Zdrowe to to nie jest, ale co ja Ci będę prawił morały, skoro sam ładowałem takie miksy, że głowa mała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdrowe to to nie jest, ale co ja Ci będę prawił morały, skoro sam ładowałem takie miksy, że głowa mała.

Dzień bez coli byłby dla mnie smętny.

 

-- 09 lip 2013, 23:41:05 --

 

rotten soul, Jak 502 to usuń ciasteczka forum.

Ja próbowałem i nie pomogło tym razem w ogóle. Dopiero samo po pewnym czasie wskoczyło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Werty, chciałabym zaznaczyć, że Admini są podzieleni, mają różne uprawnienia, zajmują się różnymi rzeczami i nie wszyscy mają uprawnienia techniczne :P Niestety, jeśli chodzi o funkcjonowanie forum, to tylko Naczelny Admin może coś zdziałać ;)

 

Aha. Wszystko jest już jasne... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak robiłem to już wcześniej. Na razie jest dobrze.

 

Na razie może i jest dobrze, ale co dalej?

 

Żenada, czyli jeden człowiek ciągnie całe forum od strony technicznej, a reszta czerwonych od czego jest? Od podziwiania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14,

 

Jeśli dalej ciągniemy tego offtopa (zapoczątkowanego z resztą przeze mnie - przepraszam, ale mi się wymsknęło) to ja mam pytanie, czy administracja ma w ogóle jakikolwiek kontakt z shadow_no, bo tu o nim mowa? Jeśli odpowiada na Wasze wiadomości w taki sposób jak na moje (tzn. w ogóle) , to to jest dopiero dziwne :shock: . Jakaś opieka kogoś z wszystkimi uprawnieniami bezwzględnie musi istnieć na forum. To jakby prowadzić zakład przemysłowy i nie mieć żadnych mechaników, ale mieć jednego, który jest na urlopie i nie odbiera telefonów :D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rotten soul, bo admin od 9 miesiecy nie odpowiedzial na moja rezygnacje :P gdzie tak to wlasnie wygladalo

Mam głęboko nadzieję, że tutejszy admin, nie jest tak "zapracowany" i nierychliwy jak ten, o którym piszesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×