Skocz do zawartości
Nerwica.com

weganie i wegetarianie z forum - łączmy się!


libertynka

Rekomendowane odpowiedzi

ale zaraz obok jest foto zwierzaka obdartego ze skóry. jak się wchodzi w wątek to nie da się patrzeć tylko na jedno zdjęcie.

Fuckt, ten zwierzak obdarty ze skóry to po bandzie pojechane, bo nie dość, że w ogóle obdarty, to jeszcze cholernie źle. Chyba jakiś wieśniak to w szopie za stodołą robił pierwszy raz w życiu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm... dwa razy się pytałam, co przedstawia właściwie pierwsze zdjęcie i nikt nie odpowiedział, wnioskuję, że nie wiadomo, co właściwie przedstawia. Ale jest drastyczne. Bo jest na nim zwierzak, 2 dłonie i jakaś... rurka? Puszka? Cholera wie co.

 

No comments... ^^'

przyzwyczajaj się, że nikt nie będzie odpowiadał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vian, może już dość prowokowania? dajmy sobie wszyscy na wstrzymanie.

^^'

Ale kogo ja prowokuję.

Serio nie rozumiem drastyczności zdjęcia przedstawiającego fretkę i puszkę. Tyle.

 

Hm... dwa razy się pytałam, co przedstawia właściwie pierwsze zdjęcie i nikt nie odpowiedział, wnioskuję, że nie wiadomo, co właściwie przedstawia. Ale jest drastyczne. Bo jest na nim zwierzak, 2 dłonie i jakaś... rurka? Puszka? Cholera wie co.

 

No comments... ^^'

przyzwyczajaj się, że nikt nie będzie odpowiadał

Spoko, przyzwyczaiłam się, że jak jest coś niewygodnego, to się to ignoruje z wielkim fochem. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, przyzwyczaiłam się, że jak jest coś niewygodnego, to się to ignoruje z wielkim fochem. :P

super, to teraz zastanów się co robisz w wątku 'weganie i wegetarianie - łączmy się'

Cóż, zwyczajnie błędnie zakładałam, że dieta wegańska nie rzuca się na intelekt i zdolności do merytorycznego prowadzenia dyskusji (chociaż może nie tak błędnie, bo kite jest chyba weganką i znakomicie trzyma poziom - pozdrawiam! przywracasz mi wiarę w wegan :) ). My mistake, już sobie idę. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×