Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

6 tygodni od odstawienia leku.

 

Jak mnie denerwują te wędrujące po klatce, szyi i brzuchu bóle, uciski, skurcze, łaskotania - do wyboru jedno z wymienionych w tym samym czasie.

 

I tak będzie skakać, z miejsca na miejsce szukając swojej szansy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do znawców. Wczoraj miałem dużoo stresów, do tego dzień cały zaganiany oraz zrobiłem autkiem około 300 km. Wieczorem miałem imprezke u siostry 18stke i naprółem się na maxa. Rodzice mnie przywieźli z imprezy do domu a ja w samochodzie krzyczałem "umieram, zabierzcie mnie na pogotowie" : / pytanie dla znawców dlaczego tak mi sie zrobiło po alko?! Zawsze po alko byłem wyluzowany i miałem w dupie nerwicę :/ :blabla:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KolorowaKredka, jako konsultantka telefoniczna, na umowę zlecenie, będę umawiać na darmową mammografię, praca w domu.

 

Mightman, z alko to różnie bywa, nigdy nie wiadomo co wyskoczy, dlatego nie poleca się nadużywania go przez osoby chore/zaburzone.

 

 

Męczący i śpiący.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłam dziś sama 50 km od swojego miasta, bez żadnych lęków kupowałam bilety/ciuchy/żarcie, co sprawia mi ogromne problemy nawet u nas...

Tylko miałam wrażenie, że wszyscy się na mnie gapią i śmieją. Ale to chyba dlatego, że pierwsza para jakiś gówniarzy w moim wieku, których ujrzałam w centrum handlowym na serio się ze mnie śmiało i wcale tego nie ukrywało.

Nie wiem czemu. Pewnie dlatego, że brzydka jestem.

Mnie się zdarzyło czasem, że jacyś nastolatkowie się ze mnie śmiali, gdy zobaczyli mnie pierwszy raz i nie znali mnie. Też nie wiem, czemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem potwornie zmęczona, nie tylko dzisiaj, ale w ogóle ostatnio codziennie. Pisanie tej książki to jakiś rok pracy, a ja nie wiem, jak chcę ją napisać w 3 miesiące. Byłam dziś w czytelni i przejrzałam kilkaset egzemplarzy czasopism, i tak jest ostatnio codziennie. Teraz wklepuję materiały do kompa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś przerabiał na sesji z terapeutą lęk przed kościołem oraz np przed ćwiczeniami?

 

Bo czuję się w miare okej wszedzie ale nie w kościele.... i jak pomyśle że jak mam wrócić na siłownie to puls mi odrazu skacze :/ Bieganie spoko daje rade ale jak pomyśle o podnoszeniu żelastwa to serce w gardle :/ A w kościele to lekko kręci mi się w głowie, do tego obraz się rozmazuje i czuje spięcie ciała całego i jakiś irracjonalny lęk powstaje w mojej głowie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×