Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy to jest depresja


xmarcin95x

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 18 lat nic mi się kompletnie nie chcę bardzo źle sypiam np kładę się o 24- bądź 00:01 i nie mogę zasnąć przez jakieś 1,5 godziny czasami mam dziwne myśli przed spaniem, prawię cały czas myślę czy ktoś się nie patrzy na mnie chodzę przygnębiony dodam że prawię cały czas nawet jak za coś się biorę zaraz to porzucam bo mi się nie chcę jestem zmęczony życiem i nie mam żadnego celu w życiu. Unikam spotkań z przyjaciółmi jak mnie zaproszą na jakąś domówkę czy ognisko to odmawiam wykręcając się że to że tamto muszę zrobić a tak naprawdę zostaję w 4 ścianach i nic nie robię byłem z 3-4 razy w klubie ale to z moim przyjacielem takim od urodzenia praktycznie i jak wypiłem to dopiero się nie wstydziłem nawiązać kontaktu z jakąś dziewczyną bo dodam że mam kolegów dużo ale bardzo rzadko się z nimi widuje chodzi o to że mnie dużo osób zna gorzej z zapoznaniem nowej bo się wstydzę a szczególnie dziewczyn nawet jak bardzo mi się podoba to na tczeźwo nie podejdę bo myślę nie gdzie ja z tym ryjem i myślę sobie ja to jestem idioto myśląc że ona by chciała ze mną rozmawiać. Do tego w klasie mam taki 3-4 typów którzy mnie wyzywają i gnębią i nic nie mogę z tym zrobić niby coś z tym chcę zrobić ale jednak się boję. W dzieciństwie ojciec bił matkę poniżał na moich oczach i siostry i pił i pije do tej pory, matka ostatnim czasem też piję i zostawia mi brata i ja się martwię teraz gdy tylko jest ojciec pijany boję się o matkę to znaczy nie ma ze mną szans bo teraz jestem w stanie mame obronić przed nim ale boję się jak pójdę gdzie do swojego pokoju to że jej coś zrobi , bardzo ale i to bardzo szybko wszystko i wszyscy w okół wyprowadzają mnie z równowagi w tedy mam łzy w oczach robię się czerwony i strasznie trzęsą mi się ręce i lewa bądź prawa noga mi lata . Miałem szukać pracy żeby zarobić trochę pieniędzy bo są wakacje ale nie chce mi się ale nie chcę mi się po prostu ;/...........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×