Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też muszę się wyżalić, wyrzucić to siebie, może pomoże, choć kurna wątpię.

 

Czuję się nieprzystowana do życia, do podejmowania decyzji. Przerasta mnie to wszystko. Co to za okrpony lęk, cholerna niepewność. Dlaczego inni się tak nie przejmują życiem, krytyką, idą za ciosem. Nie mam już do tego siły. Nic mi w życiu nie wychodzi :why:

 

Już dawno tak źle się nie czułam... od stresu bierze mnie na wymioty... fajnie :roll:

 

 

Lili7, nie można za abrdzo liczyć na facetów, wyssają z nas wszystkie siły... nie poddawaj się. Wiem, łatwo powiedzieć. A co z rodziną, ośrodkami pomocy społecznej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedwczoraj stałam nad urwiskiem i tak łatwo byłoby skoczyc i mieć to wszystko z głowy.

Jedyna mysl jaka mnie powstrzymała to mysl o córce i słowa koleżanki której mama popełniła samobójstwo, słowa jak bardzo jej brakowało i brakuje mamy.

Gdyby nie moja córka juz by mnie nie było. Bo i po co ja mam tu być?

Nie jestem potrzebna na tym świecie.

 

Amelia83, kornelia-lilia mam te same mysli. Patrzę na ludzi i zastanawiam sie jak im się udaje normalni żyć?

dlaczego ja tak nie umiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czeka mnie spotkanie rodzinne, i znów K***a trzeba będzie się uśmiechać i udawać że wszystko OK. Mam nadzieje że goście szybko się rozjadą. Ataki paniki osłabły ale pogłębia się depresja. Gdzie te moje kochane "górki"? Gdzie ten zawsze lekko podwyższony napęd? Poszedł się p****ić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez 1 godz. nie udało mi się nikogo umówić czyli nie zarobiłam. Jeszcze dwa telefony i wypieprzam. Brat przyjechał z żoną i bratankiem a ja tu pracuje :roll:

 

-- 08 lip 2013, 18:02 --

 

czerwona-malina, nie nabijaj się ze mnie :roll: Podaj numer tele do swojej mamy lepiej to ją umówię ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×