Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

qwertyxxx, nie mylę się. To, że kobieta czasami pod wpływem emocji mówi, że chce się spotkać a później przemyśli i stwierdzi, że jednak jej coś w Tobie nie pasuje i nie che kontynuować znajomości - nie jest niesłowna. Tylko ma swoje zdanie. Z resztą na odwrót jest tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qwertyxxx, jak się umawia, to owszem. Ale nie mów, że co druga kobieta która sie umawia nie przychodzi... bo w to nie uwierze. No chyba, że tak cisniesz, że dla świetego spokoju umawia się z Tobą, a później nie przychodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

abraxas Nie wykluczam dyskotek. No ale nie poznaję na dyskotekach. Poznaję tam gdzie można na spokojnie poznać. Też przy okazji poznaję w towarzystwie. Czas mija a słowna babke to ze świecą szukać ;)

 

A jesteś pewny, że piszesz z planety Ziemi? ;]

 

Z iloma dziewczynami już się umawiałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

psyche. No przez internet to jak laska pisze to jest w takim stylu:

 

Laska: - Cześć, co tam?

Ja: - No cześć "Żanetka". No dzisiaj kolorowo u mniie.

No i rozmowa jest taka pozytywna. Zależy od dnia bo zawsze może być o czymś innym.

 

Laska: - Czego szukasz na portalu?

Ja: - A tak jestem by kogoś poznać.

Laska: - Ja też. Masz ochotę się zapoznać?

Ja: - No można się poznać jak chcesz.

Laska: - No fajnie. To możemy się spotkać od czasu do czasu. To pisz do mnie do mnie na nr 567xxxxxx to się zgadamy.

Ja: - OK, odezwe się.

 

A jak w realu to już się z jakąś znam to pytam się kiedy jej pasuje jakiś wypad. To ona mówi, że za 2 dni np ma wolne 6 godzin to żebym napisał do niej to się zgadamy :angel: No i piszę wtedy i NIE DA SIĘ. Kontakt urwany jest na stałe.

 

-- 05 lip 2013, 20:15 --

 

abraxas Nie liczę z iloma. No nie wiem. 20, 30. Nie liczę :angel:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wymiękam... więc reasumując....

Kobiety to bezwzględne niesłowne bestie, które od faceta oczekują grubego portfela i zajebistego samochodu i jeszcze bliżej nieokreślonych rzeczy

a,

Mężczyźni to świnie które patrzą tylko na wygląd i na to by kobiete (przepraszam z góry za słowo) tylko przelecieć

 

Uwielbiam powielanie stereotypów :mrgreen:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qwertyxxx, no to nie wiem, albo szukasz nie tam gdzie powinieneś albo czymś odstraszasz.

Bo jeśli nic z powyższych, to zapewne mieszkasz na Kryptonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wymiękam... więc reasumując....

Kobiety to bezwzględne niesłowne bestie, które od faceta oczekują grubego portfela i zajebistego samochodu i jeszcze bliżej nieokreślonych rzeczy

a,

Mężczyźni to świnie które patrzą tylko na wygląd i na to by kobiete (przepraszam z góry za słowo) tylko przelecieć

 

Uwielbiam powielanie stereotypów :mrgreen:

Truth%20Revealed%20Campaign.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

abraxas Umawiam się na spotkanie z laską. I się umówiłem to ok. Myślę, że spotkanie będzie trwać no 2, 5 godziny. A spotkanie trwa 4 godziny z racji tego, że laska nie chce kończyć spotkania bo jest po prostu miło. A na te drugie spotkanie jest trudne zgadanie. A przeciez jak było miło to dlaczego ona utrudnia? Nie jarzę tego. A przez internet dają propozycje fikcyjne to jest bo nie wiem. Nie mam pojęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qwertyxxx, a bierzesz pod uwagę że dziewczyna ma swoje prywatne życie? może się uczy/pracuje/coś jej wypadło. nie każdy ma czas aby siedzieć non stop w necie czy przy telefonie. to że przy pierwszej przeszkodzie zrywasz kontakt to twoja sprawa, sam winisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qwertyxxx, jestem ostrożna i myslę racjonalnie. Jesli facet nalegał od razu na spotkanie to nic z tego;)

 

 

To moim zdaniem żle. Bo ten facet ma szanse zerowe ponieważ inny facet który spotka i zapozna Ciebie w realu ma łatwizne :angel: Ja w realu w ciagu 5 minut to 4 dziewczyny zapoznałem. Na imprezach plenerowych poznałem w ciagu jednego wypadu jakos 10 dziewczyn :angel: Na cześć jesteśm od tamtego czasu a wtedy pierwszy raz się spotkaliśmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qwertyxxx, z tego co piszesz to pierwsze spotkanie ok a przy drugim gdy dziewczynie nie pasuje termin- zrywasz kontakt. więc jak 'zawsze'??

ogólnie masz jakieś poronione podejście.

ja powinnam sobie jakiegoś zajęcia na wakacje poszukać bo na forum ku**icy dostanę :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×