Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ja i kuchnia.


wiejskifilozof

Rekomendowane odpowiedzi

bo detektywmonk, pytał czy jest mało męski jak pomaga w kuchni. i już było powiedziane, że nie jest.
niektóre osoby tak stwierdziły, może i gotowanie nie jest niemęskie ale też męskości nie dodaje tak jak np taplanie się w smarach, naprawianie kranu czy zbudowanie samodzielne willi, tacy faceci to mają wzięcie :mrgreen: a gotowanie no jeśli ktoś jest szefem kuchni w Mariocie to na pewno na powodzenie nie narzeka. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli ktoś jest szefem kuchni w Mariocie to na pewno na powodzenie nie narzeka. ;)

chyba że waży 120kg, jest łysy, spocony i chamski jak Gesslerowa

no ale jak zarabia ponad 10 tysięcy to nie będzie to problem. Znam kolesia co 20 lat temu był piękny i młody i miał średnie powodzenie u kobiet a teraz jest gruby i sporo po 40-ce ale zarabia minimum 50 tysięcy miesięcznie i od kobiet się odpędzić nie może.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale kasiastość to największy dowód męskości, kiedyś to było polowanie na zwierzynę a dziś posiadanie kasy. To taki sam afrodyzjak jak uroda u kobiet.

:shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ten temat wygląda już prawie tak samo jak ten o prawiczkach. W sumie to przez chwilę myślałem, że się w nim znajduję, ale zorientowałem się, przez brak qwetyxxx'a boć on tam dominuje teraz. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×