Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Warszawa] Nasza Stolica


Don Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Jest jeden chętny :) Ja bym się spotkał, z depresją już jak sądzę nie mam problemów, ale przez jakiś okres trochę miałem, co teraz zaowocowało lekko zawężonym gronem znajomych osób, więc czemu nie spróbować temu przeciwdziałać tutaj. A może przy okazji w jakiś sposób komuś pomogę :) Teraz mam jeszcze egzamin licencjacki na głowie, więc nie wiem jak z terminami, ale w drugiej połowie lipca na możecie na mnie liczyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może tak ogólnie - jutro, między 15:20 a powiedzmy 15:40, pod kinoteką (czyli pod Pajacem Kultury od strony Al. Jerozolimskich), zapraszamy. Znak rozpoznawczy biała kartka albo szukajcie nieprzytomnej blondynki w słomkowym kapeluszu a la panama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może tak ogólnie - jutro, między 15:20 a powiedzmy 15:40, pod kinoteką (czyli pod Pajacem Kultury od strony Al. Jerozolimskich), zapraszamy. Znak rozpoznawczy biała kartka albo szukajcie nieprzytomnej blondynki w słomkowym kapeluszu a la panama.

Albo ewentualnie mnie. Ale dobrze by było jakby była kartka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się jeszcze nie udzielałam na forum, ale też jestem chętna na spotkanie. Nie wiem, czy zdążę jutro, ale jeśli coś planujecie od przyszłego tygodnia, to bardzo chętnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o kurde, nie zauważyłam że było spotkanie, kiedy następne? :)

Coś trzeba będzie ustalić. Znowu nie przekroczyliśmy magicznej bariery trzech osób. :) Ale i tak było bardzo fajnie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakbym wiedziała to bym była 4 :D jakby coś się szykowało to niech mi ktoś da znać na pw, bo ja tu czasem zapominam zajrzeć

Ok, jak coś będzie się szykowało, to dam znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią bym się przyłączył, ale niestety nie mogę. :roll:

 

-- 08 lip 2013, 14:30 --

 

jakby coś się szykowało to niech mi ktoś da znać na pw, bo ja tu czasem zapominam zajrzeć

Tak więc zapraszam do tematu, bo coś się szykuje chyba. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×